Opolski ZPN
OPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
 
Bilety klubów z Opolskiego ZPN podzieliłem na 1 okręg i 8 podokręgów oraz 2 dodatkowe poddziały, tj.:

I. OZPN Opole (17 biletów):
1. Odra Opole, Odra II Opole, Odra/Unia Opole, Oderka Opole; (4)
2. GKS Starościn;
3. LZS Krasiejów;
4. LZS Kup;
5. Małapanew Ozimek;
6. Silesius Kotórz Mały;
7. Skalnik Gracze;
8. Sokół Niemodlin;
9. Start Namysłów;
10. Swornica Czarnowąsy;
11. Śląsk Łubniany;
12. TOR Dobrzeń Wielki;
13. Unia Tułowice;
14. Victoria Chróścice;

II. Podokręg Brzeg (4 bilety):
1. Stal Brzeg, Piast Brzeg; (2)
2. GKS Grodków;
3. Olimpia Lewin Brzeski;

III. Podokręg Głubczyce (8 biletów):
1. Polonia Głubczyce;
2. Cukrownik Baborów;
3. GLKS Kietrz;
4. Włókniarz Kietrz;
5. LZS Lisięcice;
6. Orzeł Branice;
7. Orzeł Dzierżysław;
8. Start Bogdanowice;

IV. Podokręg Kędzierzyn-Koźle (6 biletów):
1. Unia Kędzierzyn-Koźle, Chemik Kędzierzyn-Koźle; (2)
2. KS Cisowa;
3. KS Sławięcice;
4. Porawie Większyce;
5. Victoria Cisek;

V. Podokręg Kluczbork (1 bilet):
1. MKS Kluczbork;

VI. Podokręg Nysa (11 biletów): 
1. Polonia Nysa;
2. Czarni Korfantów;
3. Czarni Otmuchów;
4. GKS Głuchołazy;
5. Górnik Sławniowice;
6. LZS Ścinawa Nyska;
7. LZS Węża;
8. LZS Włodary-Węża; (2)
9. Metalowiec Łambinowice;
10. Sparta Paczków;

VII. Podokręg Olesno (2 bilety):
1. OKS Olesno;
2. Start Dobrodzień;

VIII. Podokręg Prudnik (4 bilety):
1. Pogoń Prudnik;
2. Fortuna Głogówek, Willich/Fortuna Walce/Głogówek; (2)
3. Racławia Racławice Śląskie;

IX. Podokręg Strzelce Opolskie (10 biletów):

1. Piast Strzelce Opolskie;
2. LZS Leśnica;
3. LZS Piotrówka;
4. LZS Walce;
5. MKS Gogolin;
6. Naprzód Jemielnica;
7. Ruch Zdzieszowice;
8. Stal Zawadzkie;
9. Unia Krapkowice;
10. KS Krapkowice;

X. OpZPN - puchar (2 bilety):

1. finał wojewódzkiego Pucharu Polski 2012/13;
2. finał wojewódzkiego Pucharu Polski 2013/14;

XI. OpZPN - futsal (1 bilet):

1. Agra Noban Opole (futsal);

 
Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=