Łódzki ZPN
ŁÓDZKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
 
Bilety klubów z Łódzkiego ZPN podzieliłem na 4 okręgi i 1 podokręg oraz 2 dodatkowe poddziały, tj.:

I. OZPN Łódź (25 biletów):
1. Widzew Łódź, RTS Widzew Łódź; (2)
2. Łódzki Klub Sportowy;
3. Start Łódź;
4. TMRF Widzew Łódź; 
5. Polonia Łódź Andrzejów;
6. Andrespolia Wiśniowa Góra;
7. Boruta Zgierz, MKP Zgierz; (2) 
8. Włókniarz Zgierz;
9. Górnik Łęczyca;
10. KKS Koluszki;
11. KAS Konstantynów Łódzki
12. Włókniarz Aleksandrów Łódzki;
13. LKS Rosanów;
14. LKS Różyca;
15. Ner Poddębice;
16. Orzeł Parzęczew;
17. PTC Pabianice;
18. Sokół Aleksandrów Łódzki;
19. Stal Głowno;
20. Start Brzeziny;
21. Włókniarz Konstantynów Łódzki;
22. Zawisza Rzgów;
23. Zjednoczeni Stryków;

II. Podokręg Kutno (2 bilety):
1. KS Kutno;
2. MKS Kutno;

III. OZPN Piotrków Trybunalski (18 biletów):
1. Concordia Piotrków Trybunalski;
2. Piotrcovia Piotrków Trybunalski;
3. Polonia Piotrków Trybunalski;
4. Astoria Szczerców;
5. Ceramika Opoczno;
6. GKS Bełchatów, GKS II Bełchatów; (2)
7. Zjednoczeni Bełchatów;
8. KS Paradyż;
9. Lechia Tomaszów Mazowiecki;
10. LKS Wojciechów;
11. Mechanik Radomsko;
12. RKS Radomsko;
13. Omega Kleszczów;
14. Pilica Przedbórz;
15. Stal Niewiadów;
16. Syrenka Zakościelne;
17. Włókniarz Moszczenica;

IV. OZPN Sieradz (13 biletów):
1. Terpol Sieradz;
2. Warta Sieradz;
3. Budowlani Łask;
4. Korab Łask;
5. Jutrzenka Warta;
6. LKS Kwiatkowice;
7. Mabudo Suchoczasy;
8. Marko Walichnowy;
9. Pogoń Zduńska Wola, Pogoń-Ekolog Zduńska Wola; (2)
10. Warta Działoszyn;
11. WKS Wieluń;
12. Zawisza Pajęczno;

V. OZPN Skierniewice (9 biletów):
1. Unia Skierniewice;
2. Widok Skierniewice, Widok-Unia Skierniewice; (2)
3. Sorento Zadębie Skierniewice;
4. Huragan Bobrowniki;
5. Manchatan Nowy Kawęczyn;
6. Mazovia Rawa Mazowiecka;
7. Orzeł Nieborów;
8. Pelikan Łowicz;

VI. ŁZPN - towarzyskie (1 bilet):
1. 10PP Łowicz - Pogoń Lwów  - mecz retro;

VII. ŁZPN - futsal (1 bilet):
1. Gatta Activ Zduńska Wola;
Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=