Dolnośląski ZPN
DOLNOŚLĄSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
 
Bilety klubów z Dolnośląskiego ZPN podzieliłem na 4 okręgi i 2 podokręgi oraz 3 dodatkowe poddziały, tj.:

I. OZPN Wrocław:
1. Śląsk Wrocław vs Wisła Kraków; 
2. Śląsk Wrocław ME vs Lech Poznań ME (2008/09);
3. Śląsk II Wrocław vs Stilon Górzów Wlkp. (2013/14);
4. Polar Wrocław vs Śląsk Wrocław (1999/2000);
5. Polonia Wrocław;
6. Ślęża Wrocław;
7. Bór Oborniki Śląskie - legitymacja;
8. Bystrzyca Kąty Wrocławskie;
9. Gawin Królewska Wola vs Nielba Wągrowiec (2008/09);
10. KP Brzeg Dolny vs Piast Nowa Ruda (1999/2000);
11. Kolektyw Radwanice;
12. MKP Wołów vs Odra Lubiąż (2012/13);
13. Moto-Jelcz Oława vs Polonia Wrocław (1993);
14. MKS Oława vs Stilon Gorzów Wlkp. (2014/15);
15. Piast Żmigród;
16. Pogoń Oleśnica - 12.08.2000 r.;
17. Polonia Trzebnica;
18. Strzelinianka Strzelin;

II. OZPN Jelenia Góra:
1. Karkonosze Jelenia Góra;
2. Karkonosze Jelenia Góra vs Lotnik Jeżów Sudecki (2006/07);
3. Kem-Bud Jelenia Góra;
4. Apis Jędrzechwice;
5. BKS Bolesławiec;
6. Czarni Lwówek Śląski;
7. GKS Raciborowice - 11.09.1992 r.;
8. Granica Bogatynia (karnet);
9. Gryf Gryfów Śląski;
10. Łużyce Lubań - IV liga;
11. Nysa Zgorzelec;
12. Olimpia Kamienna Góra;
13. Olimpia Kowary vs AKS Strzegom (2014/15);
14. Orzeł Wojcieszów;
15. Stella Lubomierz;
16. Victoria Ruszów;
17. Włókniarz Mirsk;

III. OZPN Legnica:
1. Miedź Legnica;
2. Miedź II Legnica vs GKS Bełchatów (2016/17); 
3. Zagłębie Lubin;
4. Zagłębie II Lubin - 2006/07; 
5. Chojnowianka Chojnów;
6. Chrobry Głogów;
7. Górnik Polkowice vs Wisła Kraków (2003/04);
8. KS Polkowice - 2012/13 (zaproszenie); 
9. Górnik Złotoryja - 2015/16;
10. Huragan Proboszczów;
11. Mieszko Ruszowice - IV liga;
12. Nysa Wiadrów - 2006/07 (karnet);
13. Prochowiczanka Prochowice;
14. Sparta Parszowice;
15. Stal Chocianów;

IV. OZPN Wałbrzych:
1. Górnik Wałbrzych;
2. Górnik/Zagłębie Wałbrzych
3. Zagłębie Wałbrzych;
4. Unia Wałbrzych;
5. Lechia Dzierżoniów vs Jagiellonia Białystok (2018/19);
6. MKS Szczawno Zdrój - 2004/05;
7. Orzeł Lubawka - 2015/16;
8. Victoria Świebodzice;
9. Zdrój Jedlina Zdrój vs Skałki Stolec (2018/19)
10. Zieloni Łagiewniki;

V. Podokręg Kłodzko:
1. Nysa Kłodzko;
2. Cis Brzeźnica vs Huragan Bożków (2007/08);
3. GLKS Kamieniec Ząbkowicki;
4. Hutnik Szczytna;
5. Iskra Jaszkowa Dolna;
6. Kryształ Stronie Śląskie;
7. Orlęta Krosnowice;
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie - III liga;
9. Polonia Ząbkowice Śląskie;
10. Piast Nowa Ruda;
11. Pogoń Duszniki Zdrój;
12. Polonia Bystrzyca Kłodzka;
13. Sudety Międzylesie;
14. Trojan Lądek Zdrój;
15. Unia Bardo - 2017/18;

VI. Podokręg Świdnica:
1. Polonia Świdnica;
2. Polonia/Sparta Świdnica vs MKS Oława (2009/10); 
3. AKS Strzegom vs Piast Nowa Ruda (2002/03);
4. Bielawianka Bielawa;
5. Niemczanka Niemcza;
6. Orzeł Piława Dolna;
7. Piławianka Piława Górna - 10.06.2001 r.;
8. Zgoda Grodziszcze;
9. Zjednoczeni Ścinawka Średnia;

VII. DolZPN - puchar:
1. Śląsk II Wrocław vs Ślęża Wrocław - finał PP OZPN Wrocław 2015/16;

VIII. DolZPN - towarzyskie:
1. Foto-Higiena Gać vs Górnik Zabrze (2015) - mecz charytatywny;

IX. DolZPN - futsal:
1. Centrum Nowa Ruda;
2. Euromaster Głogów vs AZS UŚ Katowice (2013/14);
Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=