Dolnośląski ZPN
DOLNOŚLĄSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
 
Bilety klubów z Dolnośląskiego ZPN podzieliłem na 4 okręgi i 2 podokręgi oraz 3 dodatkowe poddziały, tj.:

I. OZPN Wrocław (16 biletów):
1. Śląsk Wrocław, Śląsk Wrocław ME, Śląsk II Wrocław; (3)
2. Polar Wrocław;
3. Polonia Wrocław;
4. Ślęża Wrocław;
5. Bystrzyca Kąty Wrocławskie;
6. Gawin Królewska Wola;
7. KP Brzeg Dolny;
8. Kolektyw Radwanice;
9. MKP Wołów;
10. MKS Oława;
11. Piast Żmigród;
12. Pogoń Oleśnica;
13. Polonia Trzebnica;
14. Strzelinianka Strzelin;

II. OZPN Jelenia Góra (14 biletów):
1. Karkonosze Jelenia Góra, Kem-Bud Jelenia Góra; (3)
2. BKS Bolesławiec;
3. Czarni Lwówek Śląski;
4. GKS Raciborowice;
5. Gryf Gryfów Śląski;
6. Łużyce Lubań;
7. Nysa Zgorzelec;
8. Olimpia Kamienna Góra;
9. Olimpia Kowary;
10. Orzeł Wojcieszów;
11. Stella Lubomierz;
12. Włókniarz Mirsk;

III. OZPN Legnica (15 biletów):
1. Miedź Legnica, Miedź II Legnica; (2)
2. Zagłębie Lubin, Zagłębie II Lubin; (2)
3. Chojnowianka Chojnów;
4. Chrobry Głogów;
5. Górnik Polkowice, KS Polkowice; (2)
6. Górnik Złotoryja;
7. Huragan Proboszczów;
8. Mieszko Ruszowice;
9. Nysa Wiadrów;
10. Prochowiczanka Prochowice;
11. Sparta Parszowice;
12. Stal Chocianów;

IV. OZPN Wałbrzych (9 biletów):
1. Górnik Wałbrzych, Górnik/Zagłębie Wałbrzych; (2)
2. Zagłębie Wałbrzych;
3. Unia Wałbrzych;
4. Lechia Dzierżoniów;
5. MKS Szczawno Zdrój;
6. Orzeł Lubawka;
7. Victoria Świebodzice;
8. Zieloni Łagiewniki;

V. Podokręg Kłodzko (15 biletów):
1. Nysa Kłodzko;
2. Cis Brzeźnica;
3. GLKS Kamieniec Ząbkowicki;
4. Hutnik Szczytna;
5. Iskra Jaszkowa Dolna;
6. Kryształ Stronie Śląskie;
7. Orlęta Krosnowice;
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie;
9. Polonia Ząbkowice Śląskie;
10. Piast Nowa Ruda;
11. Pogoń Duszniki Zdrój;
12. Polonia Bystrzyca Kłodzka;
13. Sudety Międzylesie;
14. Trojan Lądek Zdrój;
15. Unia Bardo;

VI. Podokręg Świdnica (9 biletów):
1. Polonia Świdnica, Polonia/Sparta Świdnica; (2)
2. AKS Strzegom;
3. Bielawianka Bielawa;
4. Niemczanka Niemcza;
5. Orzeł Piława Dolna;
6. Piławianka Piława Górna;
7. Zgoda Grodziszcze;
8. Zjednoczeni Ścinawka Średnia;

VII. DolZPN - puchar (1 bilet):
1. Finał Pucharu Polski OZPN Wrocław 2015/16;

VIII. DolZPN - towarzyskie (1 bilet):
1. Foto-Higiena Gać - Górnik Zabrze - mecz charytatywny;

IX. DolZPN - futsal (2 bilety):
1. Centrum Nowa Ruda;
2. Euromaster Głogów;
Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=