Małopolski ZPN
MAŁOPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
 
Bilety klubów z Małopolskiego ZPN podzieliłem na 3 okręgi i 12 podokręgów oraz 3 dodatkowe poddziały, tj.:

I. OZPN Kraków:
1. Wisła Kraków vs Górnik Zabrze (1984/85);
2. Wisła II Kraków vs Sandecja Nowy Sącz;
3. Wisła Kraków ME vs Legia Warszawa ME (2008/09);
4. Wisła Kraków CLJ vs Lech Poznań CLJ (2013/14);
5. KS Cracovia;
6. SKS Cracovia;
7. Cracovia ME vs Podbeskidzie Bielsko-Biała ME (2011/12);
8. Cracovia CLJ vs Lech Poznań CLJ (2017/18);
9. Garbarnia Kraków;
10. Hutnik Kraków;
11. Hutnik Nowa Huta vs Wisła II Kraków (2013/14);
12. Podgórze Kraków;
13. Wawel Kraków;
14. OWKS Kraków; 
15. Armatura Kraków;
16. Bieżanowianka Kraków;
17. Clepardia Kraków;
18. Fairant Kraków vs Bronowicki KS/Bratniak Kraków (2018/19);
19. Grom Kraków vs Tonianka II Kraków (2003/04);
20. Grębałowianka Kraków vs Górnik Zabrze (2004);
21. Grzegórzecki KS Kraków vs Wolanka Wola Filipowska (1994/95);
22. Kabel Kraków;
23. Kolejarz-Prokocim Kraków vs TS Węgrzce (2018/19);
24. Nadwiślan Kraków;
25. Rybitwy Kraków;
26. Tramwaj Kraków;
27. Victoria Kraków;
28. Wieczysta Kraków vs Prądniczanka Kraków (2008/09);
29. Zwierzyniecki Kraków;
30. Bronowianka Kraków;
31. Drzewiarz Tyniec;
32. KS Borek;
33. KS Wróżenice; 
34. Krakus Swoszowice;
35. OKS Rajsko - klasa A;
36. Opatkowianka Opatkowice;
37. Orzeł Piaski Wielkie;
38. Płomień Kostrze;
39. Pogoń Skotniki vs Tramwaj Kraków (2012/13);
40. Volania Wola Duchacka;
41. Wanda Nowa Huta;
42. Wróblowianka Wróblowice - 2011/12;
43. Błękitni Modlnica vs Dąbski KS Kraków;
44. Borkowianka Borek Szlachecki;
45. Cedronka Wola Radziszowska;
46. Ekler Baranówka vs Zawisza Sulechów (2016/17);
47. Galicja Raciborowice;
48. Iskra Krzęcin;
49. Jastrzębiec Książ Wielki;
50. JKS Zelków;
51. Jutrzenka Giebułtów vs Cracovia II 2012/13;
52. Juvenia Prandocin;
53. Kaszowianka Kaszów vs Podgórze Kraków (2015/16);
54. Kmita Zabierzów - III liga;
55. Liszczanka Liszki;
56. Lotnik Kryspinów;
57. LZS Niedźwiedź;
58. Milenium Radziemice;
59. Nadwiślan Rusocice vs Lot Balice (2015/16);
60. Orzeł Iwanowice vs Sokół Kocmyrzów (2018/19);
61. Piast Wołowice vs Nadwiślan Kraków (2015/16); 
62. Proszowianka Proszowice;
63. Radziszowianka Radziszów;
64. Skalanka Skała;
65. MKS Skała 2004 vs Galicja Raciborowice (2016/17);
66. Skawinka Skawina vs Wisła Kraków (2017);
67. Słomniczanka Słomniki vs Orzeł Piaski Wielkie (2010/11);
68. Sokół Kocmyrzów Baranówka vs Świt Krzeszowice (2006/07);
69. Spartak Wielkanoc-Gołcza;
70. Strażak Rączna vs Wiślanie II Jaśkowice (2015/16);
71. Świt Krzeszowice vs Skawa Wadowice (2003/04);
72. Tęcza Piekary;
73. Topór Aleksandrowice;
74. TS Węgrzce;
75. Wisła Czernichów;
76. Wisła Jeziorzany - 2012;
77. Wiślanie Jaśkowice - IV liga;
78. Zielenczanka Zielonki - 2011/12;

II. Podokręg Chrzanów:
1. Fablok Chrzanów;
2. Błyskawica Myślachowice;
3. Ciężkowianka Jaworzno;
4. Victoria Jaworzno;
5. Górnik Libiąż vs Górnik Zabrze (2015);
6. Janina Libiąż;
7. Janina II Libiąż; 
8. Jutrzenka Ostrężnica;
9. LKS Żarki;
10. MKS Alwernia;
11. MKS Trzebinia-Siersza;
12. Nadwiślanin Gromiec;
13. Orzeł Balin vs Cracovia II (2012/13);
14. Promyk Bolęcin;
15. Polonia Luszowice;
16. Start Kamień;
17. SPRiN Regulice;
18. Tempo Płaza vs Orzeł II Balin (2008/09);
19. Tęcza Tenczynek - wiosna 206/07 (pamiątowy);
20. UKS Dulowa;
21. Wisła Jankowice vs Wolanka II Wola Filipowska (2008/09);
22. Wolanka Wola Filipowska;
23. Zagórzanka Zagórze vs SPRiN Regulice (2009/10);

III. Podokręg Myślenice:
1. Dalin Myślenice vs Stal Sanok (1996);
2. Orzeł Myślenice;
3. Clavia Świątniki Górne - 28.07.2012 (zaproszenie);
4. Dziecanovia Dziekanowice - 2000;
5. Gościbia Sułkowice - jesień 2010/11;
6. Grodzisko Raciechowice vs Odboye Wisły Kraków (2005);
7. Hejnał Krzyszkowice vs Szczebel Lubień (2009/10);
8. Jordan Sum Zakliczyn;
9. Karpaty Siepraw;
10. LKS Libertów - 2003/04;
11. LKS Mogilany;
12. LKS Rudnik;
13. Pcimianka Pcim;
14. Raba Dobczyce vs Wolni Kłaj (2013/14);
15. Raba II Dobczyce vs Karpaty II Sierpraw (2014/15);
16. Staw Polanka;
17. Zielonka Wrząsowice;

IV. Podokręg Olkusz:
1. IKS Olkusz;
2. Piliczanka Pilica;
3. Pogoń Miechów;
4. Prądnik Sułoszowa vs Proszowianka Proszowice (2018/19);
5. Promień Przeginia;
6. Przebój Wolbrom - II liga;
7. Przemsza Klucze - liga okręgowa;
8. Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada vs Piliczanka Pilica (2012/13);
9. Trzy Korony Żarnowiec;

V. Podokręg Oświęcim:

1. Soła Oświęcim vs Wisła Kraków (2014);
2. Soła II Oświęcim; 
3. Unia Oświęcim;
4. Brzezina Osiek;
5. Górnik Brzeszcze vs Garbarz Zembrzyce (2001/02);
6. Hejnał Kęty;
7. Iskra Brzezinka;
8. KS Chełmek;
9. LKS Bobrek vs LKS Rajsko;
10. LKS Gorzów;
11. LKS Jawiszowice;
12. LKS Poręba Wielka;
13. LKS Przecieszyn;
14. LKS Rajsko;
15. LKS Skidziń;
16. Orzeł Witkowice vs Strumień Polanka Wielka (2008/09);
17. Pogórze Gierałtowice - klasa B;
18. Przeciszovia Przeciszów;
19. Skawa Podolsze;
20. Solavia Grojec vs Zgoda Malec (2017/18);
21. Soła Łęki vs Dąb Praszkówka;
22. Strumień Polanka Wielka;
23. Sygnał Włosienica - klasa B;
24. Zatorzanka Zator;
25. Zgoda Malec;
 
VI. Podokręg Wadowice:
1. Skawa Wadowice - 2007;
2. Babia Góra Sucha Beskidzka;
3. Beskid Andrychów;
4. Borowik Bachowice;
5. Burza Roczyny - klasa A;
6. Chełm Stryszów;
7. Czarni Koziniec;
8. Dąb Paszkówka;
9. Filkówka Bałwałd Średni;
10. Grom Grzechynia;
11. Gród Grodzisko;
12. Halniak Maków Podhalański vs Cracovia II (2012/13);
13. Huragan Inwałd;
14. Iskra Klecza;
15. Jałowiec Stryszawa;
16. Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska;
17. LKS Leńcze;
18. Łysa Góra Zawadka;
19. Nadwiślanka Brzeźnica;
20. Naroże Juszczyn;
21. Orzeł Ryczów;
22. Orzeł Wieprz;
23. Płomień Sosnowice - 24.05.????;
24. Przełęcz Kossowa;
25. Relaks Wysoka - klasa A;
26. Skawa Jaroszowice;
27. Sokół Chrząstowice;
28. Sokół Przytkowice - IV liga;
29. Strzelec Budzów;
30. Tempo Białka;
31. Watra Zawoja;
32. Wisła Łączany;
33. Znicz Sułkowice Bolęcina;
34. Żarek Barwałd Górny;
35. Żarek Stronie;

VII. Podokręg Wieliczka:
1. Górnik Wieliczka;
2. Wieliczanka Wieliczka - klasa B;
3. KS Rożnowa;
4. Błękitni Bodzanów vs Contra Sułków (2018/19);
5. Czarni Staniątki - klasa A;
6. Gdovia Gdów;
7. Iskra Zakrzów - klasa B;
8. LKS Czarnochowice - 15.09.2002 (zaproszenie);
9. LKS Śledziejowice vs Orzeł ;
10. Nadwiślanka Nowe Brzesko vs Czarni Staniątki (2004/05);
11. Piast Łapanów vs Sparta Winiary (2014/15);
12. Piłkarz Podłęże - 04.09.2009;
13. Puszcza Niepołomice vs GKS Katowice (2011/12);
14. Targowianka Targowisko;
15. UKS Sygneczów vs Piast Łapanów (2014/15);
16. Węgrzcanka Węgrzce Wielkie vs Pogoń Skotniki (2008/09);
17. Wiarusy Igołomia vs Świt Krzeszowice (2006/07);
18. Wiślanka Grabie;
19. Wolni Kłaj;
20. Zryw Szarów;

VIII. OZPN Nowy Sącz:
1. Sandecja Nowy Sącz - 1985 (pamiątkowy);
2. Sandecja II Nowy Sącz vs Lubań Maniowy (2005/06);
3. Jedność Nowy Sącz;
4. Start Nowy Sącz;
5. Barciczanka Barcice vs Górnik Zabrze (2006);
6. Gród Podegrodzie - 2010;
7. Grybovia Grybów;
8. Hart Tęgoborze;
9. Kolejarz Stróże;
10. LKS Świniarsko;
11. Ogniwo Piwniczna Zdrój vs Sandecja Nowy Sącz (2011);
12. Poprad Muszyna;
13. Poprad Rytro - IV liga;
14. Przełęcz Tylicz;
15. Skalnik Kamionka Wielka;

IX. Podokręg Gorlice:
1. Glinik Gorlice;
2. Glinik/Karpatia Gorlice; 
3. LKS (Malinex) Kobylanka vs Górnik Łęczna (2003);
4. LKS Zagórzany vs Turbacz Mszana Dolna (2005/06);

X. Podokręg Limanowa:
1. Limanovia Limanowa vs Znicz Pruszków (2014/15);
2. Płomień Limanowa vs Olimpia Pisarzowa (2014/15);
3. AKS Ujanowice vs Turbacz Mszana Dolna (2008.09);
4. Dobrzanka Dobra vs Łosoś Łosina Dolna (2002/03);
5. KS Tymbark - 2017/18;
6. LKS Jodłownik (pieczątka);
7. Olimpia Pisarzowa - 2007;
8. Turbacz Mszana Dolna;

XI. Podokręg Nowy Targ:
1. Huragan Waksmund;
2. Jarmuta Szczawnica;
3. KS Zakopane - IV liga;
4. Lubań Maniowy;
5. Poroniec Poronin;
6. Wierchy Rabka Zdrój;
7. ZOR Frydman;

XII. OZPN Tarnów:
1. Unia Tarnów vs Wisła Kraków (2012);
2. Tarnovia Tarnów;
3. Błękitni Tarnów;
4. Metal Tarnów;
5. Dunajec Zakliczyn - 05.06.2013;
6. KS Burzyn;
7. Pogoria Pogórska Wola;
8. Sokół Borzęcin Górny vs Skalnik Kamionka Wielka (2013/14);
9. Tuchovia Tuchów vs Bocheński KS (2006/07);
10. Wolania Wola Rzędzińska;

XIII. Podokręg Bochnia:
1. Bocheński KS vs Wisła Kraków (2016);
2. Błękitni Krzeczów - 2005;
3. Czarni Kobyle;
4. GKS Drwinia vs Wisła Puławy (2018/19);
5. LZS Borek;
6. Naprzód Sobolów;
7. Rzezawianka Rzezawa vs Novi Jodłówka (2002/03);
8. Szreniawa Nowy Wiśnicz - 2010/11;
9. Victoria Słomka-Gawłów;
10. Żubr Gawłówek;

XIV. Podokręg Brzesko:

1. Okocimski Brzesko vs Szombierki Bytom (2005/06);
2. Iskra Łęki vs Łęgovia Łęg Tarnowski (2003/04);
3. Kłos Łysa Góra;
4. LKS Uszew;
5. Olimpia Wojnicz;
6. Orzeł Dębno;
7. Sokół Maszkienice;
8. Victoria Porąbka Uszewska;

XV. Podokręg Żabno:
1. MLKS Żabno - IV liga;
2. Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska;
3. Ikar Odporyszów;
4. KS Nowa Jastrząbka-Żukowice vs Termalica II Nieciecza (2016/17);
5. Łukovia Łukowa;
6. Radłovia Radłów;
7. Termalica Bruk-Bet Nieciecza vs Cracovia (2012/13);
8. Wisła Szczucin;
 
XVI. MłpZPN - puchar:

1. Soła Oświęcim vs Garbarnia Kraków - finał wojewódzkiego PP 2014/15;
 
XVII. MłpZPN - kobiety:
1. Tarnovia Tarnów - II liga;

XVIII. MłpZPN - futsal:
1. Baustal Kraków vs Clearex Chorzów (2004/05);
Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=