Zachodniopomorski ZPN
ZACHODNIOPOMORSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
 
Bilety klubów z Zachodniopomorskiego ZPN podzieliłem na 2 okręgi oraz na 2 dodatkowe poddziały, tj.:

I. OZPN Szczecin:
1. Pogoń Szczecin vs Stal Szczecin (2007/08);
2. Pogoń II Szczecin; 
3. Arkonia Szczecin;
4. Odra Szczecin,
5. Stal Stocznia Szczecin - 06.(08.)03.1976;
6. Hutnik Szczecin vs Zawisza Bydgoszcz (2010/11);
7. Jeziorak Załom vs Piast Chociwel (2015/16);
8. Świt Skolwin vs Drawa Drawsko Pomorskie (2015/16);
9. Błękitni Stargard Szczeciński;
10. Chemik Police vs Pogoń Szczecin (1996/97);
11. Pomerania Police vs Polonia Warszawa (1999/2000);
12. KP Police vs Odra Chojna (2003/04);
13. Dąb Dębno vs Lechia Gdańsk (2008/09);
14. Energetyk Gryfino;
15. Fagus Kołbacz vs Światowid Łobez (2007/08);
16. Flota Świnoujście;
17. Gryf Kamień Pomorski;
18. Ina Goleniów - jesień 2017/18;
19. Ina Ińsko;
20. Iskra Golczewo - 2015/16;
21. Kluczevia Stargard Szczeciński;
22. Kłos Pełczyce vs Wybrzeże Rewal (2001/02);
23. Leśnik Międzyzdroje;
24. Mierzynianka Mierzyn;
25. Mieszko Mieszkowice vs Kłos Pełczyce (2006/07);
26. Odra Chojna;
27. Odrzanka Radziszewo;
28. Olimpia Smolnica vs Orkan Rów (2005/06);
29. Orzeł Trzcińsko Zdrój vs Dąb Dębno (2006/07);
30. Osadnik Myślibórz;
31. Piast Choszczno;
32. Pogoń Barlinek;
33. Polonia Płoty;
34. Pomorzanin Nowogard;
35. Rega-Merida Trzebiatów;
36. Remor Rzecz - 05.09.1999;
37. Sokół Pyrzyce - 2008;
38. Sparta Gryfice vs Rybak Trzebież (2004/05);
39. Vineta Wolin vs 2015/16;
40. Zorza Dobrzany;

II. OZPN Koszalin:
1. Bałtyk Koszalin vs Kotwica Kołobrzeg (2011/12);
2. Gwardia Koszalin;
3. Astra Ustronie Morskie vs Sława Sławno (2007/08);
4. Darłovia Darłowo;
5. Darzbór Szczecinek;
6. Wielim Szczecinek;
7. KP Szczecinek - 1994/95;
8. Drawa Drawsko Pomorskie;
9. Głaz Tychowo;
10. Gryf Polanów - 2000/01 (karnet);
11. Kotwica Kołobrzeg;
12. Lech Czaplinek - IV liga;
13. Mirstal-Lotnik Mirosławiec - klasa okręgowa;
14. Olimp Złocieniec;
15. Orzeł Łubowo vs Arkadia Malechowo (2008/09);
16. Orzeł Wałcz;
17. Orzeł Biały Wałcz;
18. Pogoń Polczyn Zdrój - 1996/97;
19. Sława Sławno;
20. Victoria Sianów;
21. Wiekowianka Wiekowo;
22. Zawisza Grzmiąca;
23. Zefir Wyszewo vs Wybrzeże Biesiekierz (2007/08)

III. ZachZPN - puchar:
1. Dąb Dębno vs Flota Świnoujście - finał PP OZPN Szczecin 2007/08;
2. Kotwica Kołobrzeg vs Gwardia Koszalin - finał PP OZPN Koszalin 2013/14;
3. MKP Szczecinek vs Rasel Dygowo - finał wojewódzkiego PP 2016/17;

IV. ZachZPN - futsal:
1. Pogoń'04 Szczecin vs Grembach Zgierz (2007/08);
Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=