Zachodniopomorski ZPN
ZACHODNIOPOMORSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
 
Bilety klubów z Zachodniopomorskiego ZPN podzieliłem na 2 okręgi oraz na 2 dodatkowe poddziały, tj.:

I. OZPN Szczecin:
1. Pogoń Szczecin vs Stal Szczecin (2007/08);
2. Pogoń II Szczecin; 
3. Arkonia Szczecin;
4. Odra Szczecin,
5. Stal Stocznia Szczecin - 06.(08.)03.1976;
6. Hutnik Szczecin vs Zawisza Bydgoszcz (2010/11);
7. Jeziorak Załom vs Piast Chociwel (2015/16);
8. Świt Skolwin vs Drawa Drawsko Pomorskie (2015/16);
9. Błękitni Stargard Szczeciński;
10. Chemik Police vs Pogoń Szczecin (1996/97);
11. Pomerania Police vs Polonia Warszawa (1999/2000);
12. KP Police vs Odra Chojna (2003/04);
13. Dąb Dębno vs Lechia Gdańsk (2008/09);
14. Energetyk Gryfino;
15. Fagus Kołbacz vs Światowid Łobez (2007/08);
16. Flota Świnoujście;
17. Gryf Kamień Pomorski vs Piast Chociwel (2016/17);
18. Ina Goleniów - jesień 2017/18;
19. Ina Ińsko;
20. Iskra Golczewo - 2017/18;
21. Kluczevia Stargard Szczeciński;
22. Kłos Pełczyce vs Wybrzeże Rewal (2001/02);
23. KS Wołczkowo-Bezrzecze;
24. Leśnik Międzyzdroje;
25. Łabędź Widuchowa;
26. Mierzynianka Mierzyn;
27. Mieszko Mieszkowice vs Kłos Pełczyce (2006/07);
28. Odra Chojna;
29. Odrzanka Radziszewo;
30. Olimpia Smolnica vs Orkan Rów (2005/06);
31. Orzeł Trzcińsko Zdrój vs Dąb Dębno (2006/07);
32. Osadnik Myślibórz;
33. Piast Choszczno;
34. Pogoń Barlinek;
35. Polonia Płoty;
36. Pomorzanin Nowogard;
37. Rega-Merida Trzebiatów;
38. Remor Rzecz - 05.09.1999;
39. Sarmata Dobra vs Kluczevia Stargard Szczeciński (2012/13 - sędziowski);
40. Sokół Pyrzyce - 2008;
41. Sparta Gryfice vs Rybak Trzebież (2004/05);
42. Vineta Wolin vs 2015/16;
43. Zorza Dobrzany;

II. OZPN Koszalin:
1. Bałtyk Koszalin vs Kotwica Kołobrzeg (2011/12);
2. Gwardia Koszalin;
3. Astra Ustronie Morskie vs Sława Sławno (2007/08);
4. Darłovia Darłowo;
5. Darzbór Szczecinek;
6. Wielim Szczecinek;
7. KP Szczecinek - 1994/95;
8. MKP Szczecinek;
9. Drawa Drawsko Pomorskie;
10. Głaz Tychowo;
11. Gryf Polanów - 2000/01 (karnet);
12. Kotwica Kołobrzeg;
13. Lech Czaplinek - IV liga;
14. Mirstal-Lotnik Mirosławiec - klasa okręgowa;
15. Olimp Złocieniec;
16. Orzeł Łubowo vs Arkadia Malechowo (2008/09);
17. Orzeł Wałcz;
18. Orzeł Biały Wałcz;
19. Pogoń Polczyn Zdrój - 1996/97;
20. Sława Sławno;
21. Victoria Sianów;
22. Wiekowianka Wiekowo;
23. Zawisza Grzmiąca;
24. Zefir Wyszewo vs Wybrzeże Biesiekierz (2007/08)

III. ZachZPN - puchar:
1. Dąb Dębno vs Flota Świnoujście - finał PP OZPN Szczecin 2007/08;
2. Kotwica Kołobrzeg vs Gwardia Koszalin - finał PP OZPN Koszalin 2013/14;
3. MKP Szczecinek vs Rasel Dygowo - finał wojewódzkiego PP 2016/17;

IV. ZachZPN - futsal:
1. Pogoń'04 Szczecin vs Grembach Zgierz (2007/08);
Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=