POMORSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
Bilety klubów z Pomorskiego ZPN umieściłem w 1 okręgu i w 2 podokręgach oraz w 2 dodatkowych poddziałach, tj.:
I. OZPN Gdańsk:
1. Lechia Gdańsk vs Arka Gdynia (1997/98);
2. Lechia II Gdańsk vs Arka II Gdynia (2018/19);
3. Lechia/Olimpia Gdańsk vs Miedź Lednica (1996/97);
4. Lechia/Polonia Gdańsk;
5. Polonia Gdańsk,
6. Stoczniowiec Gdańsk;
7. Gedania Gdańsk vs Lechia Gdańsk (III liga);
8. Arka Gdynia vs Lechia Gdańsk (1997/98);
9. Arka II Gdynia vs Lechia II Gdańsk (2012/13);
10. Bałtyk Gdynia;
11. Błyskawica Reda Rekowo vs Sztorm Mosty (2014/15);
12. Orlęta Reda vs Bałtyk II Gdynia (2018/19);
13. Cartusia 1923 Kartuzy - wiosna 2009/10;
14. Chojniczanka Chojnice;
15. Czarni Pruszcz Gdański vs Orlęta Reda (2005/06);
16. Gryf Wejherowo vs Kujawiak Włocławek (2003/04);
17. Kaszubia Kościerzyna;
18. Kaszuby Połchowo vs Bałtyk Gdynia (2001/02);
19. KS Chwaszczyno vs Pogoń II Szczecin (2016/17);
20. Orkan Rumia;
21. Kaszubia Rumia - zaproszenie;
22. OKS Janowo;
23. Pogoń Prabuty vs Jurand Lasowice (1997/98);
24. Radunia Stężyca vs Lechia Gdańsk (2022/23);
25. Stolem Gniewino - 24.05.1998;
26. Sztorm Mosty vs KS Mściszewice (2017/18);
27. Wierzyca Pelplin vs Kaszubia Kościerzyna (2015/16);
28. Wierzyca Starogard Gdański;
29. KP Starogard Gdański - 2017/18;
30. Zatoka Puck - 2007/08;
II. Podokręg Malbork:
1. Pomezania Malbork vs Cracovia (1995/96);
2. MOP Malbork;
3. Olimpia Sztum - 2008/09;
4. Powiśle Dzierzgoń;
5. Rodło Kwidzyn vs Powiśle Dzierzgoń (2005/06);
6. Unia Tczew;
7. Wisła Tczew;
8. Żuławy Nowy Dwór Gdański;
III. Podokręg Słupsk:
1. Gryf Słupsk;
2. Gryf 95 Słupsk;
3. Brda Przechlewo vs Start Miastko (2015/16);
4. Bytovia Bytów vs Czarni Czarne (2003/04);
5. Bytovia II Bytów vs Polonia Warszawa (2007/08);
6. Chrobry Charbrowo - 13.06.1999;
7. Jantar Ustka vs Kaszubia Kościerzyna (III liga);
8. Piast Człuchów - 21.03.???? (IV liga);
9. Pogoń Lębork;
10. Start Miastko vs Stolem Gniewino (2017/18);
IV. PomZPN - puchar:
1. Brda Przechlewo vs Pogoń Lębork - finał Wojewódzkiego PP 2015/16;
2. Gryf Słupsk vs Grom Nowy Staw - finał Wojewódzkiego PP 2016/17;
3. GKS Przodkowo vs KP Starogard Gdański - finał Wojewódzkiego PP 2017/18;
4. Pogoń Tczew vs Akademia Piłkarska LG Gdańsk - finał Wojewódzkiego PP kobiet 2018;
5. Grom Nowy Staw vs Gryf Słupsk - finał Wojewódzkiego PP 2018/19;
6. GKS Żukowo vs Marcus Gdynia - finał Wojewódzkiego PP kobiet 2019;
7. Jaguar Gdańsk vs Bałtyk Gdynia - finał Wojewódzkiego PP 2021/22;
8. Jaguar Gdańsk vs Bałtyk Gdynia - finał Wojewódzkiego PP 2021/22; (2)
9. Jaguar Gdańsk vs Bałtyk Gdynia - finał Wojewódzkiego PP 2021/22; (3)
10. Pogoń II Tczew vs Lechia Gdańsk - finał Wojewódzkiego PP kobiet 2022;
V. PomZPN - towarzyskie:
1. Oldboys Starogard vs Legia Warszawa Champions League - 30.04.2016;
2. Oldboje Lechii Gdańsk vs Przyjaciele "Jadzi" - 26.05.2018; |