Mazowiecki ZPN
MAZOWIECKI ZWIĄZEK PILKI NOŻNEJ
 
Bilety klubów z Mazowieckiego ZPN podzieliłem na 5 okręgów i 3 dodatkowe poddziały, tj.:

I. OZPN Warszawa:

1. Legia Warszawa vs Górnik Zabrze (1986/87);
2. Legia II Warszawa vs Radomiak Radom (2014/15)
3. Legia Warszawa u-19 vs Litex Łowecz u-19 (2015/16);
4. Polonia Warszawa;
5. Polonia II Warszawa vs Delta Warszawa (2004/05);
6. Gwardia Warszawa;
7. CWKS Legia Warszawa vs Żyrardowianka Żyrardów (2008/09);
8. Hutnik Warszawa;
9. Okęcie Warszawa;
10. Olimpia Warszawa - 02.10.????;
11. Ursus Warszawa;
12. AKS Zły Warszawa vs Amigis Warszawa (2016/17);
13. GKP Targówek vs Kasztelan Sierpc (2001/02);
14. PKS Radość vs Okęcie Warszawa (2013/14 - bilet sędziowski);
15. Dolcan Ząbki;
16. GLKS Nadarzyn;
17. Grom Okunin vs GKP Targówek (2001);
18. Huragan Wołomin vs Broń Radom (2013/14);
19. Jedność Żabieniec (karta klubowa);
20. Korona Góra Kalwaria;
21. KS Konstancin;
22. KS Łomianki;
23. KS Piaseczno vs Skra Konstancin (2008/09);
24. Legionovia Legionowo vs Gwardia Warszawa (2001/02);
25. Legionovia II Legionowo vs Wkra Poniechówek (2002/03);
26. Mazur Karczew;
27. OKS Otwock;
28. Start Otwock vs Polonia Bytom (2007/08);
29. Pogoń Grodzisk Mazowiecki vs Polonia Warszawa (2014/15);
30. Świt Nowy Dwór Mazowiecki vs Włókniarz Kietrz (2001/02);
31. Victoria Sulejówek vs Błękitni Gąbin (2006/07);
32. Wilga Garwolin;
33. Znicz Pruszków;
34. Żyrardowianka Żyrardów - 2013;

II. OZPN Ciechanów-Ostrołęka:
1. MKS Ciechanów;
2. Narew Ostrołęka vs Piast Piastów (2002/03);
3. Kryształ Glinojeck;
4. MKS Mława vs Radomiak Radom (2003/04);
5. MKS Przasnysz vs Gladiator Słoszewo (2005/06);
6. Ostrovia Ostrów Mazowiecka;
7. Tęcza 34 Płońsk vs MKS Mława (2009/10);
8. Żbik Nasielsk;

III. OZPN Płock:

1. Wisła Płock;
2. Petrochemia Płock vs Stomil Olsztyn (1997/98);
3. Petro Płock vs Legia Warszawa (1999/2000),
4. Orlen Płock vs Wisła Kraków (2001/02);
5. Masovia Płock - 12.11.2016 (zaproszenie);
6. Bzura Chodaków vs Widzew Łódź (2014/15);
7. Kasztelan Sierpc;

IV. OZPN Radom:

1. Radomiak Radom vs KSZO Ostrowiec Św. (2005/06);
2. Broń Radom vs Radomiak Radom (2002/03);
3. Start Radom vs Broń Radom (1987);
4. Viki Radom vs Broń Radom;
5. Jodła Jedlnia Letnisko - klasa A;
6. KS Warka vs KS Piaseczno (2008/09);
7. Legion Głowaczów vs KS Konstancin (2014/15);
8. Mazowsze Grójec vs Legia Warszawa (2004/05);
9. MG MZKS Kozienice;
10. Orzeł Wierzbica;
11. Oskar Przysucha - 2013/14;
12. Pilica Białobrzegi - IV liga;
13. Polonia Iłża - liga okręgowa;
14. Powiślanka Lipsko vs KS Warka;
15. Proch Pionki vs Radomiak Radom (1997);
16. Sadownik Błędów;
17. Szydłowianka Szydłowiec;
18. Zwolenianka Zwoleń;

V. OZPN Siedlce:
1. Pogoń Siedlce;
2. ŁKS Łochów - 2016;
3. Mazovia Mińsk Mazowiecki vs Pogoń II Siedlce (2016/17);
4. Miedzanka Miedzna;
5. Sęp Żelechów;

VI. MazZPN - puchar:
1. Skaryszewianka Skaryszew vs Proch Pionki - finał PP OZPN Radom 2015/16;
2. Victoria Sulejówek vs Legia II Warszawa - finał wojewódzkiego PP 2017/18;
3. Błonianka Błonie vs Legia II Warszawa - finał wojewódzkiego PP 2018/19;

VII. MazZPN - towarzyskie:

1. Radomiak Radom vs Reprezentacja Polski - 04.10.2000;
2. Orlen Płock vs Reprezentacja Polski - 26.05.2001;

VIII. MazZPN - kobiety:
1. AKS Zły Warszawa vs Orlęta Boboszewo (2017/18);
2. Sportowa Czwórka Radom vs AZS UJ Kraków (2017/18);
Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=