Aktualizacje na stronie
 NOWOŚCI i AKTUALNOŚCI
 
19.11.2018 r.
Zagłębie Lubin vs Zawisza Bydgoszcz (2013/14) - Puchary w Polsce - Puchar Polski - zastępuje zaproszenie z tego samego meczu;

18.11.2018 r.
Jagiellonka Nieszawa - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Włocławek;
Piast Czerwieńsk - Lubuski ZPN - OZPN Zielona Góra - zastępuje bilet z meczu Piast vs Stilon Gorzów Wlkp. 2012/13;
Fortuna Wygryny/Ruciane-Nida vs Orlęta Reszel (2009/10) - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;
Barkas Tolkmicko - Warmińsko-Mazurski ZPN - Podokręg Elbląg;

17.11.2018 r.
Nida Pińczów vs Pogoń Staszów (2002/03) - Świętokrzyski ZPN - OZPN Kielce - zastępuje karnet na mecze Nidy w IV lidze i Nidy II w lidze okręgowe - lata 90-te XX wieku;
Wisła Sandomierz vs Korona Kielce (2018/19) - Świętokrzyski ZPN - Podokręg Sandomierz - zastępuje bilet z meczu Wisła vs Naprzód Jędrzejów 2003/04;

16.11.2018 r.
GTS Bojszowy - Śląski ZPN - Podokręg Tychy;
Sokół Wola - Śląski ZPN - Podokręg Tychy;
Morcinek Kaczyce - Śląski ZPN - Podokręg Skoczów;

15.11.2018 r.
Stella Lubomierz - Dolnośląski ZPN - OZPN Jelenia Góra;

11.11.2018 r.
Józefka Chorzów vs UKS Szopienice - Śląski ZPN - OZPN Katowice - zastępuje cegiełkę z meczu Józefka vs Kamionka Mikołów 2017/18;

05.11.2018 r.
Zamek Gołańcz - Wielkopolski ZPN - OZPN Piła;

03.11.2018 r.
Górnik Zabrze vs Ruch Chorzów (2016zaproszenie-voucher) - KSC&KSG - Wielkie Derby Śląska;

31.10.2018 r.
Cracovia vs Wisła Kraków (2018) - KSC&KSG - Święta Wojna;
Cracovia vs Górnik Zabrze (2018) - KSC&KSG - KSC vs KSG;

28.10.2018 r.
Syrena Zbąszynek - Lubuski ZPN - Podokręg Świebodzin;

26.10.2018 r.
Ruch Zdzieszowice vs LZS Gronowice (2017) - Opolski ZPN - OpZPN-puchar;

22.10.2018 r.
GKS Przodkowo vs KP Starogard Gdański (2018) - Pomorski ZPN - PomZPN-puchar;
Oldboje Lechii Gdańsk vs Przyjaciele "Jadzi" (2018) - Pomorski ZPN - PomZPN-towarzyskie;

21.10.2018 r.
Unia Hrubieszów vs Górnik Zabrze - Lubelski ZPN - OZPN Zamość - bilet z meczu Unia vs Czarni Dęblin 2001/02;

18.10.2018 r.
Chełminianka Chełmno vs Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Toruń;

16.10.2018 r.
Dyskobolia vs Korona Kielce (2007) - Puchary w Polsce - Puchar Polski - zastępuje reprodukcję biletu z tego meczu;
Amica vs Łódzki KS (1998) - Puchary w Polsce - Superpuchar;
1.FC Slovacko vs Górnik Zabrze (2004) - KSC & KSG - Towarzysko;
Sparta Praga vs Górnik Zabrze (2006) - KSC & KSG - Towarzysko;

13.10.2018 r.
Karkonosze Jelenia Góra vs Lotnik Jeżów Sudecki - Dolnośląski ZPN - OZPN Jelenia Góra;

12.10.2018 r.
Fairant Kraków vs Bronowicki KS/Bratniak Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
LZS Agroplon Głuszyna vs Górnik II Zabrze - Opolski ZPN - OZPN Opole - zastępuje bilet z meczu Argroplon vs Rekord Bielsko-Biała;
Liswarta Lisów vs Górnik Zabrze - Śląski ZPN - Podokręg Lubliniec

10.10.2018 r.
Mamry Giżycko vs Rominta Gołdap - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn - zastępuje bilet "sędziowski" z meczu Mamry vs Victoria Bartoszyce 2013/14;

07.10.2018 r.
Polonia Głubczyce vs Chrobry Głogów - Opolski ZPN - Podokręg Głubczyce - zastępuje bilet Polonia vs Górnik II Zabrze 2013/14;

06.10.2018 r.
Iskra Brzezinka - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim;
GKS Drwinia vs Wisła Puławy - Małopolski ZPN - Podokręg Bochnia;

03.10.2018 r.
Olza Godów vs Forteca Świerklany - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;

02.10.2018 r.
Medyk Konin vs Górnik Łęczna (2016) - Puchary w Polsce - Puchar Polski kobiet;

29.09.2018 r.
Sokół Aleksandrów Łódzki vs Pilica Białobrzegi - Łódzki ZPN - OZPN Łódź - Zastępuje bilet z meczu Sokół vs Piast Gliwice 2006/07;

28.09.2018 r.
Zjednoczeni Stryków vs Widzew - Łódzki ZPN - OZPN Łódź - zastępuje bilet Zjednoczeni vs Stal Niewiadów 2006/07;

27.09.2018 r.
Boruta Zgierz vs Widzew - Łódzki ZPN - OZPN Łódź - zastępuje zaproszenie z meczu Boruta vs Puszcza Niepołomice 2015/16;
Wiekowianka Wiekowo - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Koszalin - klub nr 1300 w mojej kolekcji ;

25.09.2018 r.
Śląsk Świętochłowice vs Arka Gdynia - Śląski ZPN - OZPN Katowice - zastępuje bilet Śląsk vs Sparta Lublinie 2017/18;

18.09.2018 r.
Polonia Poraj vs Polonia Bytom - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa;

17.09.2018 r.
LZS Agroplon Głuszyna vs Rekord Bielsko-Biała - Opolski ZPN - OZPN Opole;

13.09.2018 r.
Gwiazda Chudów - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;

09.09.2018 r.
Andaluzja Brzozowice-Kamień - Śląski ZPN - Podokręg Bytom - zastępuje cegiełkę z meczu Andaluzja vs Millenium Wojkowice;

06.09.2018 r.
Naprzód Świbie vs Tempo Paniówki - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;

05.09.2018 r.
Tempo Paniówki vs Wilki II Wilcza - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze - zastępuje cegiełkę z meczu Tempo - ŁTS Łabędy 2014/15;

04.09.2018 r.
Sośnica Gliwice vs Górnik II Zabrze - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;

30.08.2018 r.
AS Trencin vs Górnik Zabrze 2018 - KSC&KSG - Liga Europy;

29.08.2018 r.
Odrzanka Dziergowice - Opolski ZPN - Podokręg Kędzierzyn-Koźle;

27.08.2018 r.
Legia II Warszawa vs Radomiak - Mazowiecki ZPN - OZPN Warszawa;

25.08.2018 r.
Cracovia u-18 vs Real Madryt u-18 2010KSC&KSG - Towarzysko;

23.08.2018 r.
Aston Villa vs Górnik Zabrze 1977 - KSC&KSG - Puchar UEFA;

20.08.2018 r.
KS Cracovia - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;

19.08.2018 r.
Górnik Zabrze vs Pogoń Szczecin 2016 (2018) - Ciekawostki;

16.08.2018 r.
Legia Warszawa vs Arka Gdynia 2018 - Puchary w Polsce - Superpuchar;

12.08.2018 r.
Zagłębie Sosnowiec ME vs Łódzki KS ME - Śląski ZPN - Podokręg Sosnowiec;

09.08.2018 r.
OWKS Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Tempo Puńców - Śląski ZPN - Podokręg Skoczów;
Górnik Zabrze vs Fotbal Trinec 2018KSC&KSG - Towarzysko;

30.07.2018 r.
LZS Ścinawa Nyska-Korfantów - Opolski ZPN - Podokręg Nysa;

24.07.2018 r.
Olimpia Kamienna Góra - Dolnośląski ZPN - OZPN Jelenia Góra;

21.07.2018 r.
Górnik Zabrze vs AS Trencin 2018 - KSC&KSG - Liga Europy;

18.07.2018 r.
Polonia Płoty - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;

09.07.2018 r.
Górnik Zabrze vs Zaria Balti 2018 - KSC&KSG - Liga Europy;

07.07.2018 r.
Rekord Bielsko-Biała vs Słoneczny Stok Białystok 2018 - Puchary w Polsce - Puchar Polski w futsalu;

04.07.2018 r.
Górnik Zabrze vs SFC Opava 2018 - KSC&KSG - Towarzysko;

03.07.2018 r.
1.FC Chronstau Chrząstowice - Opolski ZPN - OZPN Opole;
LZS Bodzanów vs Czarni Otmuchów - Opolski ZPN - Podokręg Nysa;
FK Odra Opole vs Futsal Nowiny - Opolski ZPN - OpZPN-futsal;

29.06.2018 r.
Róża Różanki - Lubuski ZPN - OZPN Gorzów Wielkopolski - zastępuje inny wzór biletu z pieczątką klubową;
ZLKS SHR Wojcieszyce - Lubuski ZPN - OZPN Gorzów Wielkopolski;

28.06.2018 r.
Huragan Waksmund - Małopolski ZPN - Podokręg Nowy Targ;

27.06.2018 r.
KS Twardawa - Opolski ZPN - Podokręg Prudnik;
LKS Pawłów - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz - zastępuje bilet z początku XXI wieku;

26.06.2018 r.
Warta Gorzów Wlkp. JM vs Ruch Chorzów JM - Lubuski ZPN - OZPN Gorzów Wielkopolski;

25.06.2018 r.
Orlęta Cielądz vs Olimpia Chąśno - Łódzki ZPN - OZPN Skierniewice;

24.06.2018 r.
Polonia Środa Wielkopolska - Wielkopolski ZPN - OZPN Poznań;
Centra Ostrów Wielkopolski - Wielkopolski ZPN - OZPN Kalisz;

23.06.2018 r.
LZS Stary Ujazd - Opolski ZPN - Podokręg Strzelce Opolskie;

22.06.2018 r.
Victoria Sulejówek vs Legia II Warszawa 2018 - Mazowieki ZPN - MazZPN-puchar;

21.06.2018 r.
Cracovia CLJ vs Lech Poznań CLJ - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;

17.06.2018 r.
BS Polonia Bytom vs Ruch Radzionków (rewers biletu) - Śląski ZPN - Podokręg Bytom;

16.06.2018 r.
Gwarek Tarnowskie Góry vs Górnik II Zabrze - Śląski ZPN - Podokręg Bytom - zastępuje bilet z meczu towarzyskiego Gwarek vs Górnik Zabrze 2012
Sparta Szamotuły - Wielkopolski ZPN - OZPN Poznań - zastępuje bilet z przełomu XX i XXI wieku;

15.06.2018 r.
JKS Jarosław vs ROW 1964 Rybnik - Podkarpacki ZPN - OZPN Jarosław - zastępuje bilet z przełomu XX i XXI wieku;

14.06.2018 r.
Hajduk Split vs Górnik Zabrze 2018 - KSC&KSG - Towarzysko;

13.06.2018 r.
Polonia Łaziska Górne vs Śląsk Świętochłowice 2018 - Śląski ZPN - ŚlZPN-puchar;

12.06.2018 r.
Górnik Łęczna vs Czarni Sosnowiec 2018 - Puchary w Polsce - Puchar Polski kobiet;

11.06.2018 r.
Odra Szczecin - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin - zastępuje bilet ulgowy tego samego wzoru;

10.06.2018 r.
LKS Goczałkowice-Zdrój - Śląski ZPN - Podokręg Tychy;

09.06.2018 r.
Górnik Zabrze vs Shamrock Rovers 1994 - KSC&KSG - Puchar UEFA;

08.06.2018 r.
LKS 07 Markowice vs LKS Cyprzanów - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz - zastępuje cegiełkę klubową tego samego wzoru bez daty;
Odra Chojna - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin - zastępuje bilet z przełomu XX i XXI wieku;

07.06.2018 r.
Czarni Piasek - Śląski ZPN - Podokręg Tychy - zastępuje bilet z pieczątką klubową;
Przyszłość Rogów vs Dąb Gaszowice 2018 - Śląski ZPN - ŚlZPN-puchar;

06.06.2018 r.
Górnik Zabrze vs Ruch Chorzów 2008 (zaproszenie) - KSC&KSG - Wielkie Derby Śląska;
Górnik Zabrze vs Ruch Chorzów 2008 (ulgowy) - KSC&KSG - Wielkie Derby Śląska;

05.06.2018 r.
Śnierdwy Orzysz - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;

03.06.2018 r.
Olimpia Olsztynek - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn - zastępuje bilet Olimpia - Dąb Kadyny 2012/13;

01.06.2018 r.
Ina Goleniów - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin - zastępuje bilet z 2003 roku;

31.05.2018 r.
Orlęta Reszel vs Znicz Biała Piska - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn - zastępuje bilet sędziowski Orlęta - Victoria Bartoszyce 2012/13;

23.05.2018 r.
GKS Radziechowy-Wieprz vs Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Śląski ZPN - Podokręg Żywiec;

15.05.2018 r.
Rozwój Katowice vs GKS Bełchatów - Śląski ZPN - OZPN Katowice - zastępuje zaproszenie z meczu Rozwój vs LZS Leśnica 2010/11;

12.05.2018 r.
ROW 1964 Rybnik vs Górnik Zabrze - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik - zastępuje bilet z meczu ROW vs Polonia Bytom 2015/16;  

09.05.2018 r.
Kasztelan Sierpc - Mazowiecki ZPN - OZPN Płock;

08.05.2018 r.
Czarni Dęblin - Lubelski ZPN - OZPN Lublin;

07.05.2018 r.
Przesunięcie biletu z meczu Polonia II Bytom vs Szombierki 2013 z Śląski ZPN - Podokręg Bytom do Śląski ZPN - ŚlZPN-puchar;

05.05.2018 r.
MKP Szczecinek vs Rasel Dygowo 2017 - Zachodniopomorski ZPN - ZachZPN-puchar;

03.05.2018 r.
Odra Opole vs Ruch Zdzieszowice 2016 - Opolski ZPN - OpZPN-puchar;

30.04.2018 r.
Arka Gdynia vs Legia Warszawa 2018 - Puchary w Polsce - Puchar Polski;

28.04.2018 r.
Śląsk Świętochłowice vs Sparta Lubliniec - Śląski ZPN - OZPN Katowice - zastępuje cegiełkę  z meczu Śląsk - MKS Lędziny 2009/10;

27.04.2018 r.
Spójnia Landek vs Zapora Wapienica - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała - zastępuje bilet z meczu Spójnia - Sokół Hecznarowice 2005/06;

16.04.2018 r.
Pelikan Łowicz vs Widzew - Łódzki ZPN - OZPN Skierniewice - zastępuje bilet Pelikan - Śląsk Wrocław 2007/08;

30.03.2018 r.
Cracovia - Górnik Zabrze (2006) - KSC&KSG - KSC vs KSG;

29.03.2018 r.
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze (2008) - KSC&KSG - Wielkie Derby Śląska;

28.03.2018 r.
Orion Niedrzwica Duża vs GKS Niemce - Lubelski ZPN - OZPN Lublin;
LKS Milanów - Lubelski ZPN - OZPN Biała Podlaska;
Eko Różanka vs Hetman Zamość - Lubelski ZPN - OZPN Chełm;

25.03.2018 r.
Wilga Garwolin - Mazowiecki ZPN - OZPN Warszawa - zastępuje kupon kontrolny z pieczątką klubową;

24.03.2018 r.
Górnik Zabrze - Hajduk Split (2018/pamiątkowy) - KSC&KSG - Towarzysko;

19.03.2018 r.
Start Nowy Sącz - Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz;
Naprzód Sobolów - Małopolski ZPN - Podokręg Bochnia;
Jedność Żabieniec - Mazowiecki ZPN - OZPN Warszawa;
Cosmos Nowotaniec vs Spartakus Daleszyce - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;

18.03.2018 r.
KS Piaseczno vs Skra Konstacin - Mazowiecki ZPN - OZPN Warszawa - zastępuje fragment biletu z lat 90-tych XX wieku;
Iskra Golczewo - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;

11.03.2018 r.
Pogoń Kamyk - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa - zastępuje cegiełkę klubową wydaną z okazji jubileuszu 60-lecia klubu;

09.03.2018 r.
Prosna Chocz-Kwileń - Wielkopolski ZPN - OZPN Kalisz;

07.03.2018 r.
Dyskobolia - Zagłębie Lubin (2005) - Puchary w Polsce - Puchar Polski - zastępuje bilet innego wzoru;

02.03.2018 r.
Urugwaj - Anglia (1954) - Moja kolekcja - Bonus-czyli...;

22.02.2018 r.
Górnik Zabrze - Hajduk Split (2018) - KSC&KSG - Towarzysko;

19.02.2018 r.
Viki Radom vs Broń Radom - Mazowiecki ZPN - OZPN Radom;

18.02.2018 r.
Madagaskar - W-y Św. Tomasza i Książęca (2017) - Moja kolekcja - Egzotyka biletowa;
Rep. Środkowoafrykańska - Rwanda (2017) - Moja kolekcja Egzotyka biletowa;

14.02.2018 r.
Hasper SV Hagen - Górnik Zabrze (1995) - KSC&KSG - Towarzysko;

11.02.2018 r.
Brunei - Chelsea Londyn (1997) - Moja kolekcja - Egzotyka biletowa;

08.02.2018 r.
Chemik Bydgoszcz vs Elana Toruń - Kujawsko-Pomorski ZPN - OZPN Bydgoszcz;
KKS 1925 Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska (2016) - Wielkopolski ZPN - WlkpZPN-puchar;

07.02.2018 r.
Tucholanka Tuchola - Kujawsko-Pomorski ZPN - OZPN Bydgoszcz;
Ekler Baranówka vs Zawisza Sulechów - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Victoria Chróścice vs Beskid Skoczów - Opolski ZPN - OZPN Opole;
Soła Kobiernice vs Zapora Porąbka - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;

29.01.2018 r.
Czapla Kryry - Śląski ZPN - Podokręg Tychy;
LKS Frydek - Śląski ZPN - Podokręg Tychy;
Stal Śrubiarnia Żywiec - Śląski ZPN - Podokręg Żywiec;

28.01.2018 r.
Milenium Wojkowice - Śląski ZPN - Podokręg Sosnowiec;
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;

27.01.2018 r.
Rekord Bielsko-Biała - Śląski ZPN - ŚlZPN-futsal - zastępuje karnet UEFA Futsal Cup 2014/15;

26.01.2018 r.
Unia Bardo - Dolnośląski ZPN - Podokręg Kłodzko;
Unia Gniewkowo - Kujawsko-Pomorski ZPN - OZPN Bydgoszcz;
LKS Gamów - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz - zastępuje bilet z pieczątką klubową;
LKS Baranowice - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik - zastępuje bilet z początku XXI wieku;
Górnik Zabrze vs Zemplín Michalove (2018) - KSC&KSG - Towarzysko;

25.01.2018 r.
Józefka Chorzów vs Kamionka Mikołów - Śląski ZPN - OZPN Katowice;

23.01.2018 r.
Hetman Laszki vs Pogórze Dubiecko - Podkarpacki ZPN - OZPN Jarosław;
Leśnik Baligród - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
LKS Pisarowce - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
Piast Miejsce Piastowe - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;

19.01.2018 r.
OKS Janowo - Pomorski ZPN - OZPN Gdańsk;
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomorski ZPN - Podokręg Malbork;

18.01.2018 r.
Kaszuby Połchowo - Bałtyk Gdynia - Pomorski ZPN - OZPN Gdańsk;

16.01.2018 r.
Bermudy - Gwatemala (1967) - Moja kolekcja - Bonus-czyli...;
Guernsey - Jersey (2013) - Moja kolekcja - Egzotyka biletowa;

15.01.2018 r.
Polanie Pierzchnica - Krasocin/Bucovia Krasocin - Świętokrzyski ZPN - OZPN Kielce;

14.01.2018 r.
Gród Grodzisko - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;
Poroniec Poronin - Małopolski ZPN - Podokręg Nowy Targ;
Wierchy Rabka Zdrój - Małopolski ZPN - Podokręg Nowy Targ;
Victoria Słomka-Gawłów - Małopolski ZPN - Podokręg Bochnia;
Sokół Maszkienice - Małopolski ZPN - Podokręg Brzesko;

13.01.2018 r.
UKS Dulowa - Małopolski ZPN - Podokręg Chrzanów;
Solavia Grojec - Zgoda Malec - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim - zastępuje bilet z pieczątką klubową;
Borowik Bachowice - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;
LKS Leńcze - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;

12.01.2018 r.
Grom Kraków - Tonianka II Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Volania Wola Duchacka - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Jastrzębiec Książ Wielki - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
TS Węgrzce - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;

11.01.2018 r.
Relaks Wysoka - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;
Wisła Łączany - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;
Gród Podegrodzie - Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz;
LKS Jodłownik - Małopolski ZPN - Podokręg Limanowa;

10.01.2018 r.
Manchatan Nowy Kawęczyn - Łódzki ZPN - OZPN Skierniewice;

09.01.2018 r.
Kolektyw Radwanice - Dolnośląski ZPN - OZPN Wrocław;
Cis Brzeźnica - Huragana Bożków  - Dolnośląski ZPN - Podokręg Kłodzko;
WKP Włocławek - Cracovia - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Włocławek;

08.01.2018 r.
Baustal Kraków - Clearex Chorzów - Małopolski ZPN - MłpZPN-futsal;
Ruch Wysokie Mazowieckie - Podlaski ZPN - OZPN Białystok;
Górnik Zabrze - Sparta Praga (1965) - KSC & KSG - PEMK;

06.01.2018 r.
Czarni Pyskowice - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze - zastępuje terminarz spotkań Czarnych w rundzie jesiennej 2016/17 ;
Sparta Gryfice - Rybak Trzebież - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;

05.01.2018 r.
GKS Katowice - Górnik Zabrze (2001 gr. A) - KSC & KSG - Śląski Klasyk;

04.01.2018 r.
MKS Szczytno - Omulew Wielbark - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn - zastępuje bilet MKS Szczytno - Start Kruklanki 2012/13;
Wisła Kraków - Cracovia (2011) - KSC & KSG - Święta Wojna;
Wisła Kraków - Cracovia (2008 PE) - KSC & KSG - Święta Wojna;

01.01.2018 r.
Powstała podstrona Ciekawostki, na której zamieściłem 4 bilety ;

31.12.2017 r.
Tarnovia Tarnów - Małopolski ZPN - MłpZPN-kobiety;
KP Starogard Gdańsk
- Pomorski ZPN - OZPN Gdańsk;
Czarni Jaworze - Iskra Rybarzowice - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
Cukrownik Chybie - Koszarawa Żywiec - Śląski ZPN - Podokręg Skoczów;
Partyzant Radoszyce - Świętokrzyski ZPN - OZPN Kielce;
Czarni Olecko - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;
Orzeł Janowiec Kościelny - Stomil II Olsztyn - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;
Tęcza Biskupiec - Rominta Gołdap - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;

30.12.2017 r.
Cracovia - Wisła Kraków (2017) - KSC & KSG - Święta Wojna;
Cracovia - Górnik Zabrze (2017) - KSC & KSG - KSC vs KSG;

29.12.2017 r.
Polonia Trzebnica - Dolnośląski ZPN - OZPN Wrocław;
Ruch Ryki - Lubelski ZPN - OZPN Lublin;
Jodła Jedlnia Letnisko - Mazowiecki ZPN - OZPN Radom;

28.12.2017 r.
Śląsk II Wrocław - Ślęża Wrocław (2016) - Dolnośląski ZPN - DolZPN-puchar;
Obra Kościan - Polonia Środa Wlkp. (2017) - Wielkopolski ZPN - WlkpZPN-puchar;

15.12.2017 r.
LKS Gołuchów - Wielkopolski ZPN - OZPN Kalisz - zastępuje bilet z początku XXI wieku;

13.12.2017 r.
Piast Iłowa - Lubuski ZPN - Podokręg Zagań;
Lech Poznań - Legia Warszawa (1988) - Puchary w Polsce - Puchar Polski;

12.12.2017 r.
Sandecja II Nowy Sącz - Lubań Maniowy - Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz;

11.12.2017 r.
Górnik Zabrze - Cracovia (2017) - KSC & KSG - KSC vs KSG;

10.12.2017 r.
KS Tymbark - Małopolski ZPN - Podokręg Limanowa;
MLKS Żabno - Małopolski ZPN - Podokręg Żabno;
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pogoń II Siedlce - Mazowiecki ZPN - Podokręg Siedlce;
Polonia-Olimpia Elbląg - Stomil Olsztyn - Warmińsko-Mazurski ZPN - Podokręg Elbląg;

09.12.2017 r.
Górnik Zabrze - GKS Katowice (1993) - KSC&KSG - Śląski Klasyk;
Gilde-Cup'91 - KSC&KSG - towarzysko;

16.11.2017 r.
KAS Kontantynów Łódzki - Widzew Łódź - Łódzki ZPN - OZPN Łódź;
AKS Zły Warszawa - Orlęta Baboszewo - Mazowiecki ZPN - MazZPN-kobiety;

15.11.2017 r.
Wiara Lecha - Orły Poznań - Wielkopolski ZPN - OZPN Poznań;

12.11.2017 r.
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (cegiełka) - Śląski ZPN - Podokręg Bytom - zastępuje bilet z początku XXI wieku;

09.11.2017 r.
KS 94 Rachowice - Czarni Pyskowice - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;
Młodość Rudno - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;
FC Pyskowice - GKS Tychy - Śląski ZPN - ŚlZPN-futsal;

07.11.2017 r.
Wisła Kraków - Cracovia (1993) - KSG&KSC - Święta Wojna;
Górnik Zabrze - Admira Wacker Wiedeń (1994) - KSC&KSG - Puchar UEFA - bilet nr 5000 w kolekcji ;

04.11.2017 r.
Amator Rudziniec - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;

28.10.2017 r.
Piast Gliwice - Solne Miasto Wieliczka - Śląski ZPN - ŚlZPN-futsal;

25.10.2017 r.
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (2012) - Puchary w Polsce - Superpuchar;
Cracovia - Shkëndija 79 Tetovo (2016) - KSC&KSG - Liga Europy

14.10.2017 r.
Stomil-Wisłoka Dębica - Górnik Zabrze - Podkarpacki ZPN- Podokręg Dębica;

04.10.2017 r.
Sparta Katowice - Śląski ZPN - OZPN Katowice;
Rodło Górniki - Śląski ZPN - Podokręg Bytom;
Przemsza Siewierz - GKS II Katowice - Śląski ZPN - Podokręg Sosnowiec;
WSS Wisła - Śląski ZPN - Podokręg Skoczów;

03.10.2017 r.
Górnik Łęczna - Rep. Polski (2001) - Lubelski ZPN - LubeZPN-towarzystkie;
Radomiak - Rep. Polski (2000) - Mazowiecki ZPN - MazZPN-towarzyskie;
Orlen Płock - Rep. Polski (2001) - Mazowiecki ZPN - MazZPN-towarzyskie;

02.10.2017 r.
Bytovia II Bytów - Polonia Warszawa - Pomorski ZPN - Podokręg Słupsk - zastępuje bilet Bytovia II - Polonia Bytom 2009/10;

29.09.2017 r.
Górnik 1979 Łęczna - GKS II Bogdanka - Lubelski ZPN - OZPN Lublin - zastępuje bilet Górnik 1979 - Orion Niedrzwica 2012/13

19.09.2017 r.
Unia Turza Śląska - Gwarek Tarnowskie Góry - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz - zastępuje bilet Unia - Górnik Radlin 2013/14;

14.09.2017 r.
Płomień Połomia - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
SWD Wodzisław Śl. - Śląski ZPN - ŚlZPN-kobiety;

11.09.2017 r.
Skawinka Skawina - Wisła Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków - zastępuje bilet Skawinka - Słomniczanka 2008/09;
Nielba Wągrowiec - Wisła Kraków - Wielkopolski ZPN - OZPN Piła - zastępuje bilet Nielba - Znicz Pruszków 2009/10 PP;

08.09.2017 r.
LKS 07 Markowice - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz - zastępuje bilet wstępu w formie białej kartki z pieczątką
LKS Górki Śląskie - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz - zastępuje bilet z okresu gry w klasie A;
Bory Pietrzykowice - Kuźnia Ustroń - Śląski ZPN - Podokręg Żywiec - zastępuje bilet z pieczątką klubową;

05.09.2017 r.
Promień Przeginia - Małopolski ZPN - Podokręg Olkusz - klub nr 1200 w mojej kolekcji ;
Czarni Koziniec - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;
GKS Starościn
- Start Namysłów - Opolski ZPN - OZPN Opole;
Odra Nieboczowy - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz;
Czarni Piasek - Śląski ZPN - Podokręg Tychy;
Fortuna Gliwice - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;
Orzeł Trzcińsko Zdrój - Dąb Dębno - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;

03.09.2017 r.
Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica - Podkarpacki ZPN - OZPN Jarosław;
Iskra Przysietnica - Iwonka Iwonicz - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
Lechita Kłecko - Wielkopolski ZPN - OZPN Poznań;

02.09.2017 r.
Nysa Wiadrów (karnet) - Dolnośląski ZPN - OZPN Legnica;
Armatura Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Iskra Krzęcin - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Pcimianka Pcim - Małopolski ZPN - Podokręg Myślenice;
Orzeł Ryczów - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;
Strzelec Budzów - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;
Metal Tarnów - Małopolski ZPN - OZPN Tarnów;
Victoria Porąbka Uszewska - Małopolski ZPN - Podokręg Brzesko;

01.09.2017 r.
Hutnik Nowa Huta - Wisła II Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków - zastępuje bilet Hutnik - Przeciszovia Przeciszów 2011/12;
Orzeł Piaski Wielkie - Małopolski ZPN - OZPN Kraków - zastępuje bilet o nominale 8zł tego samego wzoru;
GKS 1962 Jastrzębie - Górnik Łęczna - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik - zastępuje bilet z rundy wiosennej 2014/15;
Orzeł Stanica - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze - zastępuje "zniszczony" bilet tego samego wzoru;
Górnik Konin - Victoria Września - Wielkopolski ZPN - OZPN Konin - zastępuje bilet z lat 90-tych XX wieku;

31.08.2017 r.
Santos Świebodzin - Stilon Gorzów - Lubuski ZPN - Podokręg Świebodzin;

30.08.2017 r.
KS Paradyż - Łódzki KS - Łódzki ZPN - OZPN Piotrków Trybunalski;

22.08.2017 r.
Wisła Kraków - Cracovia (jesień 2017) - KSC & KSG - Święta Wojna;

20.08.2017 r.
Czarni Sucha Góra - LKS Żyglin - Śląski ZPN - Podokręg Bytom;
Legia Warszawa - GKS Katowice (1995) - Puchary w Polsce - Superpuchar;

14.08.2017 r.
Sportowa Czwórka Radom - AZS UJ Kraków - Mazowiecki ZPN - MazZPN-kobiety;

12.08.2017 r.
Bytomski Sport - Odra Centrum Wodzisław Śl. - Śląski ZPN - Podokręg Bytom;

28.07.2017 r.
Dunajec Zakliczyn - Małopolski ZPN - OZPN Tarnów;
Wisła Szczucin - Małopolski ZPN - Podokręg Żabno;

27.07.2017 r.
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Małopolski ZPN - Podokręg Żabno;
Górnik Łęczna - Medyk Konin (2017)Puchary w Polsce - Puchar Polski kobiet;

25.07.2017 r.
Legia - Arka (2017) - Puchary w Polsce - Superpuchar;

22.07.2017 r.
Wda Świecie nad Wisłą - Kujawsko-Pomorski ZPN - OZPN Bydgoszcz;

14.07.2017 r.
Cracovia - Wisła Kraków (2007) - KSC & KSG - Święta Wojna;

13.07.2017 r.
Mirstal-Lotnik Mirosławiec - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Koszalin;

10.07.2017 r.
Concordia Elbląg - Sokół Ostróda (2017) - Warmińsko-Mazurski ZPN - War-MazZPN-puchar;

24.06.2017 r.
Gmina Kłomnice - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa;
Lotnik Kościelec - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa;
Ruch Radzonków - Rekord Bielsko-Biała (2017) - Śląski ZPN - ŚlZPN-puchar;

20.06.2017 r.
Cracovia - Wisła (wiosna 2006) - KSC & KSG - Święta Wojna;

16.06.2017 r.
Notecianka Pakość - Pogoń Mogilno - Kujawsko-Pomorski ZPN - OZPN Bydgoszcz;

14.06.2017 r.
Dąb Dębno - Flota Świnoujście (2008) - Zachodniopomorski ZPN - ZachZPN-puchar;

07.06.2017 r.
Orzeł Lubawka - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych;

02.06.2017 r.
Brzozovia Brzozów - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
Chojniczanka Chojnice - Pomorski ZPN - OZPN Gdańsk - zastępuje bilet z przełomu XX i XXI wieku;
Olimpia Sztum - Pomorski ZPN - Podokręg Malbork;
Mamry Giżycko - Victoria Bartoszyce - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;
Orlęta Reszel - Victoria Bartoszyce - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;
Victoria Bartoszyce - Legia Warszawa - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;
Polonia Elbląg - Warmińsko-Mazurski ZPN - Podokręg Elbląg - zastępuje inny bilet z przełomu XX i XXI wieku;

27.05.2017 r.
Grodzisko Raciechowice - Oldboje Wisły Kraków - Małopolski ZPN - Podokręg Myślenice;

21.05.2017 r.
LZS Ścinawa Nyska - Opolski ZPN - Podokręg Nysa - zastępuje bilet z początku XXI wieku;

19.05.2017 r. 
Olimpia Poznań - Wielkopolski ZPN - OZPN Poznań - zastępuje bilet Olimpia - Górnik Zabrze 1992/93;

18.05.2017 r.
Ajax Amsterdam - Grêmio Porto Alegre (1995) - Moja kolekcja - Bonus-czyli...;

16.05.2017 r.
FC Blau-Weiss 1931 Krummhübel - Moja kolekcja - Bonus-czyli...;
Ajax Amsterdam - Juventus Turyn (1996) - Moja kolekcja - Bonus-czyli...;

13.05.2017 r.
Odra Miasteczko Śląskie - Śląski ZPN - Podokręg Bytom;
Olimpia Boruszowice - Śląski ZPN - Podokręg Bytom;
Naprzód Kłokocin - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
Przemsza Okradzionów - Śląski ZPN - Podokręg Sosnowiec;
Warta Sieraków - Wielkopolski ZPN - OZPN Poznań;
Głaz Tychowo - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Koszalin;
Orzeł Łubowo - Arkadia Malechowo - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Koszalin;

11.05.2017 r.
Fortuna Głogówek - Opolski ZPN - Podokręg Prudnik;
Syrenka-Czarni Roźwienica-Pawłosiów - Podkarpacki ZPN - OZPN Jarosław;
Gryf Gródek - Rudnia Zabłudów - Podlaski ZPN - OZPN Białystok;

10.05.2017 r.
Gawin Królewska Wola - Nielba Wągrowiec - Dolnośląski ZPN - OZPN Wrocław;
Sparta Parszowice - Dolnośląski ZPN - OZPN Legnica;
Szumy Susiec - Lubelski ZPN - OZPN Zamość;
Cedronka Wola Radziszowska - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Grom Grzechonia (pieczątka) - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;
KS Rożnowa - Małopolski ZPN - Podokręg Wieliczka;
Jedność Nowy Sącz - Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz;

08.05.2017 r.
Concordia Elbląg - Warmińsko-Mazurski ZPN - Podokręg Elbląg;

05.05.2017 r.
Masovia Płock (zaproszenie) - Mazowiecki ZPN - OZPN Płock;

04.05.2017 r.
Papua Nowa Gwinea - Tahiti (2017)Moja kolekcja - Egzotyka biletowa;
Fidżi - Nowa Zelandia (2017)Moja kolekcja - Egzotyka biletowa;

02.05.2017 r.
Górnik Zabrze - GKS Katowice (2017)KSC & KSG - Śląski Klasyk;

30.04.2017 r.
Polonia Łódź Andrzejów - Łódzki ZPN - OZPN Łódź;

26.04.2017 r.
Błękitni Sparta Kotlin - Wielkopolski ZPN - OZPN Kalisz;

24.04.2017 r.
Foto-Higiena Gać - Górnik Zabrze (2015) - Dolnośląski ZPN - DolZPN-towarzyskie;
Protektorat Saary - Jugosławia (1954) - Moja kolekcja - Bonus-czyli...;

21.04.2017 r.
Lech Poznań - Arka Gdynia (2017) - Puchary w Polsce - Puchar Polski;

07.04.2017 r.
Wisłoka Nowy Żmigród - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;

03.04.2017 r.
AKS Zły Warszawa - Amigos Warszawa - Mazowiecki ZPN - OZPN Warszawa;

29.03.2017 r.
Społem Zabrze - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;

26.03.2017 r.
Stal Zabrze - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;

25.03.2017 r.
Siemianowiczanka Siemianowice Śl. - LKS Żyglin - Śląski ZPN - OZPN Katowice;

21.03.2017 r.
Jagiellonia II Białystok - Widzew Łódź - Podlaski ZPN - OZPN Białystok;
MOP Malbork (cegiełka) - Pomorski ZPN - Podokręg Malbork;
Oldboys Starogard - Legia Warszawa Champions League (2016) - Pomorski ZPN - PomZPN-towarzyskie;

20.03.2017 r.
KS Chwaszczyno - Pogoń II Szczecin - Pomorski ZPN - OZPN Gdańsk - zastępuje zaproszenie z meczu KS Chwaszczyno - Pogoń II Szczecin 2015/16;
GKS Wikielec - Huragan Morąg (2013) - Warmińsko-Mazurski ZPN - War-MazZPN-puchar;

16.03.2017 r.
Wisła - Cracovia (jesień 2005)KSC & KSG - Święta Wojna;

02.03.2017 r.
Ekwador - Wenezuela / Kolumbia - Chile (Copa America'2001)Moja kolekcja - Egzotyka biletowa;

01.03.2017 r.
Pałuczanka Żnin (karnet) - Kujawsko-Pomorski ZPN - OZPN Bydgoszcz;
Warta Gorzów Wlkp. - Stilon Gorzów Wlkp. - Lubuski ZPN - OZPN Gorzów Wlkp. - zastępuje bilet Warta - Stilon z dn. 19.09.2012 r.;

19.02.2017 r.
Gujana - Jamajka (2016) - Moja kolekcja - Egzotyka biletowa;
Górnik Zabrze - Fotbal Trinec (2017) - KSC & KSG - Towarzysko;
 
10.02.2017 r.
Pomorzanin Toruń - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Toruń;
Rozwój II Katowice - Legia Warszawa - Śląski ZPN - OZPN Katowice;
Czarni Kaźmierz - Wiara Lecha Poznań - Wielkopolski ZPN - OZPN Poznań;

07.02.2017 r.
Piast Żmigród - Dolnośląski ZPN - OZPN Wrocław;
KS Zakopane - Małopolski ZPN - Podokręg Nowy Targ;

02.02.2017 r.
Drwęca Golub-Dobrzyń - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Toruń;
Huczwa Tyszowce - Lubelski ZPN - OZPN Zamość;

01.02.2017 r.
LZS Kup - Opolski ZPN - OZPN Opole;
Unia Tułowice - Opolski ZPN - OZPN Opole;
Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała - Opolski ZPN - Podokręg Brzeg - zastępuje bilet Stal - LZS Piotrówka 2014/15;
Wierzyca Pelplin - Pomorski ZPN - OZPN Gdańsk;

27.01.2017 r.
Medyk Konin - Polska - Wielkopolski ZPN - WlkpZPN-kobiety;

20.01.2017 r.
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Małopolski ZPN - Podokręg Bochnia;
Lechia/Olimpia Gdańsk - Miedź Legnica - Pomorski ZPN - OZPN Gdańsk;
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (1987) - Puchary w Polsce - Superpuchar;

09.01.2017 r.
Olimpia Kowarów - AKS Strzegom - Dolnośląski ZPN - OZPN Jelenia Góra;
Miedź II Legnica - GKS Bełchatów - Dolnośląski ZPN - OZPN Legnica;
Zieloni Łagiewniki - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych;
Olimpia Piława Dolna - Dolnośląski ZPN - Podokręg Świdnica;
Bzura Chodaków - Widzew - Mazowieki ZPN - OZPN Płock;
Ekoball Stal Sanok - LKS Skołyszyn - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
KS Opatówek - Wielkopolski ZPN - OZPN Kalisz;
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Korona Kielce (2007) - Puchary w Polsce - Puchar Polski;

07.01.2017 r.
Czarni Korfantów - Opolski ZPN - Podokręg Nysa;

30.12.2016 r.
Nadwiślan Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Noteć Czarnków - Wielkopolski ZPN - OZPN Piła;

28.12.2016 r.
Gryf Polanów - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Koszalin;

27.12.2016 r.
Pogoń Miechów - Małopolski ZPN - Podokręg Olkusz;

20.12.2016 r.
Huragan Morąg - Widzew - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;
Wisła Kraków - Lech Poznań (2009) - Puchary w Polsce - Superpuchar;

14.12.2016 r.
KS Krapkowice - Opolski ZPN - Podokręg Strzelce Opolskie;

08.12.2016 r.
Hejnał Kęty - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim;

03.12.2016 r.
Lech-Zryw Zielona Góra - Lubuski ZPN - OZPN Zielona Góra;
Stilon Gorzów Wlkp.
 - Lechia Zielona Góra - Lubuski ZPN - OZPN Gorzów Wielkopolski;
Zorza Kowalów - Lubuski ZPN - Podokręg Słubice;
Lech II Poznań - Rodło Kwidzyn - Wielkopolski ZPN - OZPN Poznań;
Dyskobolia II Grodzisk Wlkp. - Lubuszanin Trzcianka - Wielkopolski ZPN - OZPN Poznań;

02.12.2016 r.
SHR Wojcieszyce - Lubuski ZPN - OZPN Gorzów Wielkopolski;
Syrena Cybinka - Lubuski ZPN - OZPN Gorzów Wielkopolski;
Uran Trzebicz - Lubuski ZPN - Podokręg Drezdenko;
Warta Wawrów - Lubuski ZPN - Podokręg Drezdenko;
Odra Górzyca - Lubuski ZPN - Podokręg Słubice;
Pogoń Krzeszyce - Lubuski ZPN - Podokręg Słubice;
Unia Tarnów - Wisła Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Tarnów - zastępuje bilet z przełomu XX i XXI wieku;
Stal Stocznia Szczecin - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;

01.12.2016 r.
Orzeł Wojcieszów - Dolnośląski ZPN - OZPN Jelenia Góra;
Hutnik Szczytna
- Dolnośląski ZPN - Podokręg Kłodzko;
Unia Solec Kujawski
- Unia Wąbrzewo - Kujawsko-Pomorski ZPN - OZPN Bydgoszcz;
Garbarnia Leszno Górne - Lubuski ZPN - Podokręg Żagań - klub nr 1100 w kolekcji 
Widok Skierniewice - Łódzki ZPN - OZPN Skierniewice;
Victoria Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
LKS Rajsko - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim;
Zgoda Malec - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim - zastępuje bilet z meczu Zgoda - Janina Libiąż 2003/04;
Hart Tęgoborze - Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz;
Pogoria Pogórska Wola - Małopolski ZPN - OZPN Tarnów;
LZS Borek - Małopolski ZPN - Podokręg Bochnia;
Żubr Gawłówek - Małopolski ZPN - Podokręg Bochnia;
LKS Uszew - Małopolski ZPN - Podokręg Brzesko;
Narew Ostrołęka - Piast Piastów - Mazowiecki ZPN - OZPN Ciechanów-Ostrołęka;
Kryształ Glinojeck - Mazowiecki ZPN - OZPN Ciechanów-Ostrołęka;
Sadownik Błędów - Mazowiecki ZPN - OZPN Radom;
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
Czarni Pruszcz Gdański - Orlęta Reda - Pomorski ZPN - OZPN Gdańsk;
Zgoda Byczyna
- Śląski ZPN - Podokręg Sosnowiec;
Spójnia Landek - Sokół Hecznarowice - Śląski ZPN - OZPN Bielko-Biała;
Warta Mstów - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa;
TS 1998 Dopiewo - Wielkopolski ZPN - OZPN Poznań;
LKS Jankowy 1968 - Wielkopolski ZPN - OZPN Kalisz;
Dobroczanka Pępowo - Wielkopolski ZPN - OZPN Leszno;
Stella Białośliwie - Wielkopolski ZPN - OZPN Piła;
Kluczevia Stargard Szczeciński - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;
Leśnik Międzyzdroje - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;
Odrzanka Radziszewo - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;

29.11.2016 r.
Centrum Nowa Ruda - Dolnośląski ZPN - DolZPN-futsal;
Zawisza Pajęczno - Łódzki ZPN - OZPN Sieradz;

28.11.2016 r.
Polonia Wrocław - Dolnośląski ZPN - OZPN Wrocław;
Orzeł Mokre - Szczakowianka Jaworzno - Śląski ZPN - OZPN Katowice;
Płomień Siedliska - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz;
Zapora Porąbka - Sokół Buczkowice - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
LKS Pogórze - Śląski ZPN - Podokręg Skoczów;
Piast Kobylin - Wielkopolski ZPN - OZPN Kalisz;

24.11.2016 r.
Polesie Kock - Lubelski ZPN - OZPN Lublin;
Grom Różaniec - Lubelski ZPN - OZPN Zamość;

23.11.2016 r.
Pogoń Kamyk - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa; 

21.11.2016 r.
Wolania Wola Rzędzińska - Małopolski ZPN - OZPN Tarnów;
Bocheński KS - Wisła Kraków - Małopolski ZPN - Podokręg Bochnia;

19.11.2016 r.
Slavia Ruda Śląska - Górnik Zabrze - Śląski ZPN - OZPN Katowice - zastępuje bilet w formie karty klubowej z początku XXI wieku;
 
10.11.2016 r.
Włocłavia Włocławek - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Włocławek;
Burza Roczyny - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;

07.11.2016 r.
KS Konstancin - Mazowiecki ZPN - OZPN Warszawa;
MKS Gogolin - Opolski ZPN - Podokręg Strzelce Opolskie - zastępuje cegiełkę z początku XXI wieku;
Górnik Zabrze ME - Wisła Kraków ME - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;

31.10.2016 r.
Stal Chocianów - Dolnośląski ZPN - OZPN Legnica;
LTP Lubanie - Kujawsko-Pomorski ZPN - podokręg Włocławek;
Sorento Zadębie Skierniewice - Włókniarz Moszczenica - Łódzki ZPN - OZPN Skierniewice;
Rybitwy Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Spartak Wielkanoc-Gołcza - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Wiślane Jaśkowice - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Zryw Szarów - Małopolski ZPN - Podokręg Wieliczka;
Olimpia Pisarzowa - Małopolski ZPN - Podokręg Limanowa;
Czarni Kobyle - Małopolski ZPN - Podokręg Bochnia;
Sparta Jeżowe - Podkarpacki ZPN - Podokręg Stalowa Wola;
Partyzant Targowiska - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
Victoria Hażlach - Śląski ZPN - Podokręg Skoczów;
Zorza-Tempo Pacanów - Świętokrzyski ZPN - Podokręg Sandomierz
GKS LZS Wikielec - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;
LKS Czarnylas - Wielkopolski ZPN - OZPN Kalisz;

28.10.2016 r.
Roztocze Szczebrzeszyn - Lubelski ZPN - OZPN Zamość;
Orzeł Branice - Opolski ZPN - Podokręg Głubczyce;

26.10.2016 r.
MKS Korsze - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;

24.10.2016 r.
Polonia Ząbkowice Śląskie - Dolnośląski ZPN - Podokręg Kłodzko;

22.10.2016 r.
Unia Kosztowy - Śląski ZPN - OZPN Katowice;

18.10.2016 r.
Omulew Wielbark - Mamry Giżycko - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;
SKS Szczytno - Śniardwy Orzysz - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;
MKS Szczytno - Start Kruklanki - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;

17.10.2016 r.
Astoria Szczerców - Widzew Łódź - Łódzki ZPN - OZPN Piotrków Trybunalski;

12.10.2016 r.
Stoczniowiec Gdańsk - Pomorski ZPN - OZPN Gdańsk;

08.10.2016 r.
Góral 1956 Żywiec - Śląski ZPN - Podokręg Żywiec;

07.10.2016 r.
Unia Wałbrzych - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych;
Kabel Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Turbacz Mszana Dolna - Małopolski ZPN - Podokręg Limanowa;
Lubań Maniowy - Małopolski ZPN - Podokręg Nowy Targ;

05.10.2016 r.
Topór Aleksandrowice - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Staw Polanka - Małopolski ZPN - Podokręg Myślenice;
Piliczanka Pilica - Małopolski ZPN - Podokręg Olkusz; 
Łysa Góra Zawadka - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;
LKS Śledziejowice - Małopolski ZPN - Podokręg Wieliczka;
Targowianka Targowisko - Małopolski ZPN - Podokręg Wieliczka;
Jedność Grabownia-Golejów - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
MKS 32 Radziejów-Popielów - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
Soła Rajcza - Śląski ZPN - Podokręg Żywiec;
Unia Rędziny - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa;

04.10.2016 r.
Huragan Gniewczyna - Podkarpacki ZPN - OZPN Jarosław;

30.09.2016 r.
Przesunięcia klubów i finałów pucharów z działów "inne" do nowopowstałych w poszczególnych województwach;

28.09.2016 r.
Markiewicza Krosno - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
LKS Długie - Ekoball Stal Sanok - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;

24.09.2016 r.
Czarni Pyskowice - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;
Zamkowiec Toszek - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;

22.09.2016 r.
Śląsk Łubniany - Opolski ZPN - OZPN Opole;
OKS Olesno - Opolski ZPN - Podokręg Olesno;
Piast Strzelce Op. - Małapanew Ozimek - Opolski ZPN - OpZPN - Inne;

21.09.2016 r.
POM-Iskra Piotrowice - Lubelski ZPN - OZPN Lublin;
Kłos Chełm - Lubelski ZPN - OZPN Chełm;

20.09.2016 r.
Brda Przechlewo - Pogoń Lębork - Pomorski ZPN - PomZPN - inne;

17.09.2016 r.
Górnik Wojkowice - Śląski ZPN - Podokręg Sosnowiec;

07.09.2016 r.
Bronowianka Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Nadwiślanin Gromiec - Małopolski ZPN - Podokręg Chrzanów;
Promyk Bolęcin - Małopolski ZPN - Podokręg Chrzanów;
Brzezina Osiek - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim;
Poprad Rytro - Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz;
Pogoń'04 Szczecin - Grembach Zgierz - Zachodniopomorski ZPN - ZachZPN-inne;

01.09.2016 r.
Orlęta Kielce - Świętokrzyski ZPN - OZPN Kielce;
Przesunięcia 2 klubów z Małopolski ZPN - OZPN Tarnów do Małopolski ZPN - Podokręg Bochnia;
Przesunięcia 4 klubów z Małopolski ZPN - OZPN Tarnów do Małopolski ZPN - Podokręg Brzesko;
Przesunięcia 3 klubów z Małopolski ZPN - OZPN Tarnów do Małopolski ZPN - Podokręg Żabno;
Przesunięcia 11 klubów z Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała do Śląski ZPN - Podokręg Skoczów;
Przesunięcia 10 klubów z Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała do Śląski ZPN - Podokręg Żywiec;
Przesunięcia 3 klubów z Śląski ZPN - OZPN Częstochowa do Śląski ZPN - Podokręg Lubliniec;

31.08.2016 r.
Falubaz Zielona Góra - Lubuski ZPN - OZPN Zielona Góra;
Zagłębie 1906 Sosnowiec - Źródło Kromołów - Śląski ZPN - Podokręg Sosnowiec;
RKS Grodziec - Śląski ZPN - Podokręg Sosnowiec;

Przesunięcia 2 klubów
z Łódzki ZPN - OZPN Łódź do Łódzki ZPN - Podokręg Kutno;
Przesunięcia 3 klubów z Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz do Małopolski ZPN - Podokręg Gorlice;
Przesunięcia 3 klubów z Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz do Małopolski ZPN - Podokręg Limanowa;
Przesunięcie 1 klubu z Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz do Małopolski ZPN - Podokręg Nowy Targ;

30.08.2016 r.
Przesunięcia 11 klubów z Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych do Dolnośląski ZPN - Podokręg Kłodzko;
Przesunięcia 8 klubów z Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych do Dolnośląski ZPN - Podokręg Świdnica;

28.08.2016 r.
Delphi Jeleśnia - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
Jeleśnianka Jeleśnia - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;

25.08.2016 r.
Kotwica Korczyna - Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
Lech Poznań - Wisła Kraków (1984) - Puchary w Polsce - Puchar Polski;

23.08.2016 r.
Zjednoczeni Bełchatów - Widzew Łódź - Łódzki ZPN - OZPN Piotrków Trybunalski;

17.08.2016 r.
Gwardia Katowice-Muchowiec - Śląski ZPN - OZPN Katowice;

11.08.2016 r.
Mierzynianka Mierzyn - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;
Pomorzanin Nowogard - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin - zastępuje karnet z rundy jesiennej 2003/04;

06.08.2016 r.
GKS Katowice - Śląski ZPN - OZPN Katowice - zastępuje bilet GKS - Górnik Zabrze 1991/92;
Naprzód 46 Zawada - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz - zastępuje żółty bilet tego samego wzoru;
Gwiazda Skrzyszów - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik - zastępuje bilet z pieczątką klubową;
LKS Łąka - Śląski ZPN - Podokręg Tychy - zastępuje bilet z pieczątką klubową;

05.08.2016 r.
Cisy Nałęczów - Lubelski ZPN - OZPN Lublin;
Metalowiec Goraj - Lubelski ZPN - OZPN Zamość;
LZS Bobrówko - Lubuski ZPN - Podokręg Drezdenko;
Juvenia Prandocin - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
LKS Przecieszyn - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim;
Solavia Grojec - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim;
LKS Świniarsko - Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz;
Kłos Łysa Góra - Małopolski ZPN - OZPN Tarnów;
ŁKS Łochów - Mazowiecki ZPN - OZPN Siedlce - klub nr 1000 w kolekcji
Czarni Czudec
- Podkarpacki ZPN - OZPN Rzeszów;
Orzeł Rudnik nad Sanem - Podkarpacki ZPN - Podokręg Stalowa Wola;
Start Pruchnik - Granica Stubno - Podkarpacki ZPN - OZPN Jarosław;
Szarotka Uherce - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
Przełom Kaniów - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
Skałka Żabnica - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
Spójna Górki Wielkie - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
MKS Ełk - Sokół Ostróda - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;
Tęcza Miłomłyn - Radomniak Radomno - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;
Fagus Kołbacz - Światowid Łobez - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;

03.08.2016 r.
LKS Bieńkowice - LKS Lyski - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz;
Naprzód II Czyżowice - Płomień Kobyla - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz;
Przyszłość II Rogów - Płomień Kobyla - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz;

29.07.2016 r.
KP Konin - Hutnik Kraków - Wielkopolski ZPN - OZPN Konin;

27.07.2016 r.
GKS Bogdanka - Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lubelski ZPN - OZPN Lublin;

26.07.2016 r.
Lech Poznań - Legia Warszawa (2016) - Puchary w Polsce - Puchar Polski;

24.07.2016 r.
Stal Głowno - Widzew Łódź - Łódzki ZPN - OZPN Łódź;
Jarmuta Szczawnica - Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz;
Legia Warszawa - Lech Poznań (2016) - Puchary w Polsce - Superpuchar;

23.06.2016 r.
Kaszowianka Kaszów - Podgórze Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Włókniarz Białystok - Podlaski ZPN - OZPN Białystok;
KP Szczecinek - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Koszalin;

21.06.2016 r.
Kryształ Werbkowice - Lubelski ZPN - OZPN Zamość;

20.06.2016 r.
Czarni Dobrzyca - Wielkopolski ZPN - OZPN Kalisz;

13.06.2016 r.
Stal Gliwice - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;

07.06.2016 r.
Zryw Rudnik - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz;
Polaris Żory - Orzeł Jankowice - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;

05.06.2016 r.
Górnik Złotoryja - Dolnośląski ZPN - OZPN Legnica;

14.05.2016 r.
KKS Koluszki - Widzew Łódź - Łódzki ZPN - OZPN Łódź;

02.05.2016 r.
Toroma Torzym - Lubuski ZPN - Podokręg Słubice;
Marko Walichnowy - WKS Wieluń - Łódzki ZPN - OZPN Sieradz;
GKS Odra Wodzisław Śl. - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;

29.04.2016 r.
Soła Oświęcim - Wisła Kraków - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim - zastępuje bilet z początku XXI wieku;
Soła II Oświęcim - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim;

28.04.2016 r.
RTS Widzew Łódź - Mechanik Radomsko - Łódzki ZPN - OZPN Łódź;
LKS Rosanów - Widzew Łódź - Łódzki ZPN - OZPN Łódź;
Polonia Piotrków Trybunalski - Widzew Łódź - Łódzki ZPN - OZPN Piotrków Trybunalski;
Orzeł Nieborów - Widzew Łódź - Łódzki ZPN - OZPN Skierniewice;

26.04.2016 r.
Legia Warszawa - Górnik Zabrze - Mazowiecki ZPN - OZPN Warszawa - zastępuje bilet Legia - Widzew 1989/90;

22.04.2016 r.
Polar Wrocław - Śląsk Wrocław - Dolnośląski ZPN - OZPN Wrocław - zastępuje bilet z początku XXI wieku;
Boruta Zgierz - Puszcza Niepołomice - Łódzki ZPN - OZPN Łódź - zastępuje bilet z lat 90-tych XX wieku;
Łódzki KS
- Motor Lublin - Łódzki ZPN - OZPN Łódź - zastępuje bilet ŁKS - Górnik Zabrze 1990/91;
Dąb Paszkówka - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;
Sparta Szczekociny - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa;
Zieloni Żarki - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa;

18.04.2016 r.
Korekta błędów - przesunięcie klubu między podokręgami Małopolskiego ZPN, tj.:
Nadwiślan Rusocin z Podokręgu Chrzanów do OZPN Kraków;
Walka Makoszowy - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze - zastępuje bilet Walka - Górnik II Zabrze 2002/03;
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie - Wielkopolski ZPN - OZPN Kalisz;

16.04.2016 r.
Lechia Dzierżoniów - Piast Nowa Ruda - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych - zastępuje bilet z meczu Lechia - Łużyce Lubań 2002/03;
Noteć Gębice - Dąb Barcin - Kujawsko-Pomorski ZPN - OZPN Bydgoszcz;
Pogoń Mogilno - Kujawsko-Pomorski ZPN - OZPN Bydgoszcz;
Sparta Janowiec Wlkp. - Chemik Bydgoszcz - Kujawsko-Pomorski ZPN - Kuj-PomZPN-inne;
Powiślak Końskowola - Lubelski ZPN - OZPN Lublin;
Grom Kąkolewnica - Lubelski ZPN - OZPN Biała Podlaska;
MKS Kutno - Łódzki ZPN - OZPN Łódź;
Grzegórzecki KS Kraków - Wolanka Wola Filipowska - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Borkowianka Borek Szlachecki - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Pogoń Skotniki - Małopolski ZPN - Podokręg Wieliczka;
Wiślanka Grabie - Małopolski ZPN - Podokręg Wieliczka;
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Sandecja Nowy Sącz - Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz;
MKS Ciechanów - Mazowiecki ZPN - OZPN Ciechanów-Ostrołęka;
Sęp Żelechów - Mazowiecki ZPN - OZPN Siedlce;
Start Bogdanowice - Opolski ZPN - Podokręg Głubczyce;
Siarka Tarnobrzeg - Podkarpacki ZPN - Podokręg Stalowa Wola - zastępuje bilet z wiosny 2012/13;
Bytovia II Bytów - Polonia Bytom - Pomorski ZPN - Podokręg Słupsk;
Warta Zawiercie - Śląski ZPN - Podokręg Sosnowiec - zastępuje bilet z datą 11.11.2000;
Jango Mysłowice - Clearex Chorzów - Śląski ZPN - ŚlZPN-inne;
GKS Rudki - Świętokrzyski ZPN - OZPN Kielce;
OKS Opatów - Świętokrzyski ZPN - OZPN Kielce;
Świt Ćmielów - Świętokrzyski ZPN - OZPN Kielce;
Juventa Starachowice - Świętokrzyski ZPN - Podokręg Sandomierz;
Kamienna Brody - Świętokrzyski ZPN - Podokręg Sandomierz;
Granica Kętrzyn - Sokół Ostróda - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;
Mazur Pisz - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;
Sokół Ostróda - Warmia Grajewo - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn - zastępuje bilet z przełomu XX i XXI w.;
Wełna Rogoźno - Luboński KS - Wielkopolski ZPN - OZPN Poznań;
Pogoń II Szczecin - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;
Jeziorak Załom - Piast Chociwel - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;
Błękitni Stargard Szczeciński - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin - zastępuje bilet Błękitni - Aluminium Konin 12.10.????;
Rega-Merida Trzebiatów - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;
Vineta Wolin - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;
Olimp Złocieniec - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Koszalin;


14.04.2016 r.
Kmita Zabierzów - Małopolski ZPN - OZPN Kraków - zastępuje bilet ulgowy tego samego wzoru;
LKS Libertów - Małopolski ZPN - Podokręg Myślenice;
Tempo Białka - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;
Poprad Muszyna - Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz - zastępuje bilet z pieczątką klubową;
Tęcza 34 Płońsk - MKS Mława - Mazowiecki ZPN - OZPN Ciechanów-Ostrołęka;
Bukowa Jastkowice - Podkarpacki ZPN - Podokręg Stalowa Wola;
Promyk Urzejowice - Podkarpacki ZPN - OZPN Jarosław;
Orzeł Bieździedza - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
Przełęcz Dukla - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
Silesia Miechowice - Śląski ZPN - Podokręg Bytom;
ROW 1964 Rybnik - Polonia Bytom - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
Czarni-Góral Żywiec - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;

13.04.2016 r.
Andrespolia Wiśniowa Góra - Widzew Łódź - Łódzki ZPN - OZPN Łódź;
KS Kutno - Widzew Łódź - Łódzki ZPN - OZPN Łódź;
Pilica Przedbórz - Łódzki ZPN - OZPN Piotrków Trybunalski;
Gatta Activ Zduńska Wola - Clearex Chorzów - Łódzki ZPN - ŁZPN-inne;
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Zagłębie Lubin (2005) - Puchary w Polsce - Puchar Polski;

12.04.2016 r.
Olimpia Warszawa - Mazowiecki ZPN - OZPN Warszawa - zastępuje bilet z datą 28.10.????;

11.04.2016 r.
Zagłębie II Lubin - Dolnośląski ZPN - OZPN Legnica;
KS Polkowice
- Dolnośląski ZPN - OZPN Legnica;
Lublinianka Lublin - Lubelski ZPN - OZPN Lublin - zastępuje bilet z lat 90-tych XX wieku;
Górnik II Łęczna - Motor Lublin - Lubelski ZPN - OZPN Lublin;
Lewart Lubartów - Cracovia - Lubelski ZPN - OZPN Lublin - zastępuje bilet Lewart - Pogoń Leżajsk 2004/05;
AZS-AWF Biała Podlaska - Lubelski ZPN - OZPN Biała Podlaska;
Gwardia Chełm - Lubelski ZPN - OZPN Chełm;
Start Krasnystaw - Lubelski ZPN - OZPN Chełm - zastępuje bilet z przełomu XX i XXI wieku;
Górnik Libiąż - Górnik Zabrze - Małopolski ZPN - Podokręg Chrzanów - zastępuje bilet z rundy jesiennej 2014/15;

10.04.2016 r.
LKS Studzienna - Czarni Gorzyce - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz - zastępuje bilet z początku XXI wieku;
Stal Kuźnia Raciborska - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz - zastępuje bilet z początku XXI wieku;
Sygnały Gotartowice - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
MKS Czerwionka - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
KS 27 Gołkowice
- Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
KS 27 II Gołkowice - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
Unia Książenice - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
KS Panki - GKS Katowice - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa;
Krisbud Papiernik Myszków - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa;
Mazur Ełk - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;

09.04.2016 r.
Bałtyk Gdynia - Pomorski ZPN - OZPN Gdańsk - zastępuje bilet z lat 90-tych XX wieku;
KS Chwaszczyno
- Pogoń II Szczecin - Pomorski ZPN - OZPN Gdańsk;
Dąb Gaszowice - ŁTS Łabędy - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz;
Krupiński Suszec - Śląski ZPN - Podokręg Tychy;
Górnik Knurów - Hutnik Kraków - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;
Bory Pietrzykowice - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
Astra Krotoszyn - Wielkopolski ZPN - OZPN Kalisz;
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Wielkopolski ZPN - OZPN Kalisz;
LKS Gołuchów - Wielkopolski ZPN - OZPN Kalisz - zastępuje bilet z początku XXI wieku;
Aluminium Konin - Amica Wronki (1998) - Puchary w Polsce - Puchar Polski;
Lech Poznań - Wisła Kraków (2004) - Puchary w Polsce - Superpuchar;
Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów (2007) - Puchary w Polsce - Superpuchar;
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin (2001) - Puchary w Polsce - Puchar Ligi;

08.04.2016 r.
Strażak Rączna - Wiślanie II Jaśkowice - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Tęcza Piekary - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Soła Łęki - Dąb Paszkówka - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim;
Przełęcz Kossowa
- Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;
Sokół Borzęcin Górny - Skalnik Kamionka Wielka - Małopolski ZPN - OZPN Tarnów;
Legia Warszawa u-19 - Litex Łowecz u-19 - Mazowiecki ZPN - OZPN Warszawa;
KS Sławięcice - Opolski ZPN - Podokręg Kędzierzyn-Koźle;
Wisan Skopanie - Podkarpacki ZPN - Podokręg Stalowa Wola;
Górnik Strachocina - Kotwica Korczyna - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;

07.04.2016 r.
Zagłębie Lubin - Dolnośląski ZPN - OZPN Legnica - zastępuje kartę klubową z lat 80-tych XX wieku;
Ner Poddębice - Broń Radom - Łódzki ZPN - OZPN Łódź;
Zawisza Rzgów - Widzew Łódź - Łódzki ZPN - OZPN Łódź; 
Piast Wołowice - Nadwiślan Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Nadwiślan Rusocice - Lot Balice - Małopolski ZPN - Podokręg Chrzanów;
Skaryszewianka Skaryszew - Proch Pionki - Mazowiecki ZPN - MazZPN-inne;
KKS 1925 Kalisz - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Wielkopolski ZPN - WlkpZPN-inne;
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin - Zachodniopomorski ZPN - ZachZPN-inne;
Amica Wronki - Wisła Kraków (2000) - Puchary w Polsce - Puchar Polski;

02.10.2015 r.
GZKS Nowiny - Świętokrzyski ZPN - OZPN Kielce;
Naprzód Jędzrzejów
- Świętokrzyski ZPN - OZPN Kielce - zastępuje biało-czerwony bilet tego samego wzoru;
Czarni Połaniec
- Świętokrzyski ZPN - Podokręg Sandomierz - zastępuje bilet z przełomu XX i XXI wieku;
KSZO 1929 Ostrowiec - Beskid Andrychów - Świętokrzyski ZPN - Podokręg Sandomierz;
Piast Osiek - Skała Tumlin - Świętokrzyski ZPN - Podokręg Sandomierz;
Pogoń 1945 Staszów
- KSZO II Ostrowiec - Świętokrzyski ZPN - Podokręg Sandomierz;
Sparta Dwikozy
- Marol Jacentów - Świętorzyski ZPN - Podokręg Sandomierz - zastępuje bilet Sparta - Naprzód Jędrzejów 2001/02;
AKS Busko Zdrój - Świętokrzyski ZPN - Podokręg Sandomierz;
KKS Kalisz
- Wielkopolski ZPN - OZPN Kalisz - zastępuje bilet z pieczątką klubową;
Noteć Rosko - Sokół Damasławek - Wielkopolski ZPN - OZPN Piła;
Świt Skolwin - Drawa Drawsko Pom. - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;
Lech Czaplinek - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Koszalin;

01.10.2015 r.
Grabowianka Grabówka - Kotwica Korczyna - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
Zgoda Zawada Książęca
- LKS Grzegorzowice - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz;
Zuch Orzepowice
- Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
Tęcza Błędów
- Przemsza Siewierz - Śląski ZPN - Podokręg Sosnowiec;
Znicz Jankowice - Śląski ZPN - Podokręg Tychy;
Wisła Strumień - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
Orzeł Psary/Babienica - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa;
GKS Żerków - Wielkopolski ZPN - OZPN Kalisz;

30.09.2015 r.
Sokół Orzech - Śląski ZPN - Podokręg Bytom;
Sarmacja Będzin
- Śląski ZPN - Podokręg Sosnowiec - zastępuje bilet Sarmacja - Górnik II Zabrze 2004/05;
Przyszłość Ciochowice
 - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;
Tempo Paniówki - ŁTS Łabędy - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze; 
Sokół Hecznarowice - Żar Międzybrodzie Bialskie - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
Polonia Tychy - Granica Ruptawa - Śląski ZPN - ŚlZPN-inne;

29.09.2015 r.
Orzeł Bobrowniki - Śląski ZPN - Podokręg Bytom;
Orzeł Nakło Śląskie
- Śląski ZPN - Podokręg Bytom;
Piast Ożarowice - Śląski ZPN - Podokręg Bytom;
Olszynka Olza
- Śląski ZPN - Podokręg Racibórz;
Piast Leszczyny - LKS Bełk - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Wicher Wilchwy - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
ŁTS Łabędy - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze - zastępuje bilet ŁTS - Ślązak Bycina z 1999 r.;
Pasjonat Dankowice - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała - zastępuje bilet Pasjonat - Górnik Siersza 1999/2000;
Piast Cieszyn - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
Olimpia Truskolasy - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa;

28.09.2015 r.
Łazowianka Łazy - Śląski ZPN - Podokręg Sosnowiec; 
LKS Studzionka
- Śląski ZPN - Podokręg Tychy;
Nadwiślan Góra - Energetyk ROW Rybnik - Śląski ZPN - Podokręg Tychy;
LKS Wilamowice - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
Lot Konopiska - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa;

27.09.2015 r.
Górnik Murcki - Śląski ZPN - OZPN Katowice;
Górnik Pszów - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz - zastępuje czarno-biały bilet z początku XXI wieku;
LKS PstrążnaŚląski ZPN - Podokręg Racibórz;
Czarni Przegędza
- Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
GKS 1962 Jastrzębie Zdrój - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
Jedność Jejkowice - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
Jedność Rogoźna
- Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
LKS Bełk - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik - zastępuje bilet z pieczątką klubową;
Cyklon Rogoźnik
- Śląski ZPN - Podokręg Sosnowiec;
LKS Czarków - Śląski ZPN - Podokręg Tychy;
GLKS Wilkowice - MRKS II Czechowice-Dziedzice - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
Jezioro Żywieckie Zarzecze - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
KS Bestwinka - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
LKS Kamienica Polska - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa;
MŻKS Myszków - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa;

26.09.2015 r.
Kaszubia Kościerzyna - Pomorski ZPN - OZPN Gdańsk - zastępuje biało-granatowy bilet tego samego wzoru;
Wierzyca Starogard Gdański - Pomorski ZPN - OZPN Gdańsk - zastępuje kolorowy bilet z lat 90-tych XX wieku;
Powiśle Dzierzgoń - Pomorski ZPN - Podokręg Malbork;
Wisła Tczew - Pomorski ZPN - Podokręg Malbork - zastępuje bilet z początku XXI wieku;
Gryf Słupsk - Pomorski ZPN - Podokręg Słupsk;
Gryf 95 Słupsk - Pomorski ZPN - Podokręg Słupsk - zastępuje biało-błękitny bilet tego samego wzoru;
Pogoń Lębork - Pomorski ZPN - Podokręg Słupsk - zastępuje kolorowy bilet z przełomu XX i XXI wieku;
AKS Mikołów - Śląski ZPN - OZPN Katowice - zastępuje cegiełkę z początku XXI wieku;
Borowik Szczejkowice - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
Górnik Niwka - Śląski ZPN - Podokręg Sosnowiec - zastępuje bilet z okresu PRL z brązowym nadrukiem;
Błyskawica Drogomyśl - Śląski ZPN - Podokręg Bielsko-Biała;

25.09.2015 r.
Kamax Kańczuga - Podkarpacki ZPN - OZPN Jarosław - zastępuje bilet z datą 16.08.1998 r.;
Piast Tuczempy - Garbarnia Kraków - Podkarpacki ZPN - OZPN Jarosław - zastępuje bilet z początku XXI wieku;
Płomień Morawsko - Podkarpacki ZPN - OZPN Jarosław;
Zorza Zarzecze - Podkarpacki ZPN - OZPN Jarosław;
Gaudium Łężyny - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
Ostoja Kołaczyce - Szarotka Uherce - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
Przełom Besko - Piast Tuczempy - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
Czarni 1910 Jasło - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
Stal Sanok - Legia Warszawa - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno - zastępuje bilet z lat 1999-2006;
Jagiellonia Wersal Podlaski Bialystok - Podlaski ZPN - OZPN Białystok - zastępuje kolorowy bilet z przełomu XX i XXI wieku;
Cresovia Siemiatycze - KS Śniadowo - Podlaski ZPN - OZPN Białystok;

24.09.2015 r.
Dynovia Dynów - Podkarpacki ZPN - OZPN Rzeszów;
Start Wola Mielecka - Podkarpacki ZPN - Podokręg Dębica;
Radosan Radomyśl nad Sanem - Podkarpacki ZPN - Podokręg Stalowa Wola;
Sokół Nisko - Podkarpacki ZPN - Podokręg Stalowa Wola - zastępuje biało-czerwony bilet tego samego wzoru;
Tłoki-Stal Gorzyce - Podkarpacki ZPN - Podokręg Stalowa Wola;
Tłoki Gorzyce - Unia Tarnów - Podkarpacki ZPN - Podokręg Stalowa Wola - zastępuje bilet z lat 2004-2006;

23.09.2015 r.
Wisła Annopol - Lubelski ZPN - OZPN Lublin;
Płomień Sosnowice - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;

21.09.2015 r.
Pogoń Leżajsk - Podkarpacki ZPN - OZPN Rzeszów - zastępuje bilet z początku XXI wieku;
Vigor Trzęsówka - Podkarpacki ZPN - OZPN Rzeszów;

20.09.2015 r.
Sparta Janowiec Wielkopolski - Kujawsko-Pomorski ZPN - OZPN Bydgoszcz - zastępuje czarno-biały bilet z początku XXI wieku;
MKP Zgierz - Łódzki ZPN - OZPN Łódź;
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Łódzki ZPN - OZPN Piotrków Trybunalski - zastępuje bilet Piotrcovia - Jeziorak Iława 1998/99;
Pogoń Zduńska Wola - Łódzki ZPN - OZPN Sieradz;
Warta Działoszyn - Łódzki ZPN - OZPN Sieradz;
Bieżanowianka Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Wieczysta Kraków - Prądniczanka Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków - zastępuje bilet z pieczątką klubową;
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowiecki ZPN - OZPN Radom - zastępuje czarno-biały bilet z początku XXI wieku;
Victoria Cisek - Opolski ZPN - Podokręg Kędzierzyn-Koźle - zastępuje bilet z pieczątką klubową;
GKS Głuchołazy - Piomar Tarnów Opolski/Przywory - Opolski ZPN - Podokręg Nysa;

19.09.2015 r.
Kem-Bud Jelenia Góra - Dolnośląski ZPN - OZPN Jelenia Góra;
Nysa Zgorzelec - Dolnośląski ZPN - OZPN Jelenia Góra;
Lechia Dzierżoniów - Łużyce Lubań - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych - zastępuje bilet z lat 2004 - 2007;
Niemczanka Niemcza - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych;
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych - zastępuje karmet wstępu z lat 90-tych XX wieku;
Victoria Świebodzice - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych;
Elana Toruń - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Toruń - zastępuje bilet z sezonu 1996/97;
TKP Toruń - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Toruń - zastępuje bilet z sezonu 2007/08;
Kasztelan Papowo Biskupie
- Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Toruń - zastępuje czerwony bilet tego samego wzoru;
Ziemowit Osięciny - Mień Lipno - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Włocławek - zastępuje bilet Ziemowit - Pomowiec Kijewo Królewskie 01/02;
Motor Lublin - Lubelski ZPN - OZPN Lublin - zastępuje bilet z sezonu 1996/97;
Unia Hrubieszów - Czarni Dęblin - Lubelski ZPN - OZPN Zamość - zastępuje bilet z lat 90-tych XX wieku tego samego wzoru bez daty;
Vitrosilicon Iłowa - Zjednoczeni Lubrza - Lubuski ZPN - Podokręg Żagań - zastępuje bilet Vitosilicon - Promień Żary 2007/08;
Promień Żary - Lubuski ZPN - Podokręg Żary - zastępuje inny wzór biletu z początku XXI wieku;
Orzeł Międzyrzecz - Lubuski ZPN - Podokręg Drezdenko - zastępuje bilet Orzeł - Odra Górzyca 2009/10;
Polonia Słubice - Lubuski ZPN - Podokręg Słubice - zastępuje bilet Polonia - Stilon Gorzów Wielkopolski 2011/12;
Zjednoczeni Przytoczna - Lubuski ZPN - Podokręg Słubice - zastępuje bilet z pieczątką klubową;

14.09.2015 r.
1922 Lechia Kostrzyn - Wielkopolski ZPN - OZPN Poznań;
Sparta Szamotuły - Wielkopolski ZPN - OZPN Poznań;
Victoria Jarocin - Wielkopolski ZPN - OZPN Kalisz;
Korona Piaski - Wielkopolski ZPN - OZPN Leszno;
Pogoń 1929 Śmigiel - Wielkopolski ZPN - OZPN Leszno;

13.09.2015 r.
Polonia Warszawa - Mazowiecki ZPN - OZPN Warszawa - zastępuje bilet Polonia - Cracovia 1995/96;
Gwardia Warszawa - Mazowiecki ZPN - OZPN Warszawa - zastępuje bilet bez pieczątki klubowej tego samego wzoru;
Hutnik Warszawa - Mazowiecki ZPN - OZPN Warszawa - zastępuje inny wzór biletu z la 90-tych XX wieku;
Pogoń Siedlce - Mazowiecki ZPN - OZPN Siedlce - zastępuje bilet z meczu Pogoń - Wisła Płock 2012/13;

12.09.2015 r.
Rzemieślnik Pilzno - Podkarpacki ZPN - Podokręg Dębica;
Budowlani Chorzów - Śląski ZPN - OZPN Katowice;

11.09.2015 r.
Zorza Dobrzany - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;
Darłovia Darłowo - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Koszalin;
Pogoń Polczyn Zdrój - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Koszalin;

06.09.2015 r.
Pomerania Police - Polonia Warszawa - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;
Olimpia Smolnica - Orkan Rów - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;

25.08.2015 r.
Raba II Dobczyce - Karpaty II Siepraw - Małopolski ZPN - Podokręg Myślenice;
Wieliczanka Wieliczka - Małopolski ZPN - Podokręg Wieliczka

11.08.2015 r.
Błażowianka Błażowa - Arka Albigowa - Podkarpacki ZPN - OZPN Rzeszów;
Orzeł Wólka NiedźwiedzkaPodkarpacki ZPN - OZPN Rzeszów;
Strumyk Malawa - Kolbuszowianka Kolbuszowa - Podkarpacki ZPN - OZPN Rzeszów;

09.08.2015 r.
AKS Ujanowice - Turbacz Mszana Dolna - Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz;
KS Burzyn - Małopolski ZPN - OZPN Tarnów;
Łukovia Łukowo - Małopolski ZPN - OZPN Tarnów;
Rzezawianka Rzezawa - Novi Jodłówka - Małopolski ZPN - OZPN Tarnów; 
Wilga Garwolin - Mazowiecki ZPN - OZPN Warszawa;
MG MZKS Kozienice - Mazowiecki ZPN - OZPN Radom;

08.08.2015 r.
JKS Zelków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Milenium Radziemice - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
LKS Żarki - Małopolski ZPN - Podokręg Chrzanów;
Polonia Luszowice - Małopolski ZPN - Podokręg Chrzanów;
Start Kamień - Małopolski ZPN - Podokręg Chrzanów;
Jordan Sum Zakliczyn - Małopolski ZPN - Podokręg Myślenice;
Strumień Polanka Wielka - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim;
Filkówka Bałwałd Średni - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;
Jałowiec Stryszawa - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;
Nadwiślanka Brzeźnica - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;

07.08.2015 r.
Górnik/Zagłębie Wałbrzych - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych;
AKS Strzegom - Piast Nowa Ruda - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych;
MKS Szczawno Zdrój - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych;
Orlęta Krosnowice - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych;
Piławianka Piława Górna - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych;
Polonia Świdnica - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych;
Victoria Komorowo - Cuiavia Inowrocław - Kujawsko-Pomorski ZPN - OZPN Bydgoszcz;
Promień Kowalewo Pomorskie - LTP Lubanie - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Toruń;
Unia Wąbrzeźno - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Toruń;
Mień Lipno - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Włocławek;
Górnik 1979 Łęczna - Orion Niedrzwica - Lubelski ZPN - OZPN Lublin;
Unia Bełżyce - Chełmianka Chełm - Lubelski ZPN - OZPN Lublin;

05.08.2015 r.
Lech Poznań - Legia Warszawa (2015) - Puchary w Polsce - Superpuchar;

01.08.2015 r.
Soła Oświęcim - Garbarnia Kraków - Małopolski ZPN - MłpZPN-inne;
Korona Góra Kalwaria - Mazowiecki ZPN - OZPN Warszawa;
Legion Głowaczów - KS Konstancin - Mazowiecki ZPN - OZPN Radom;
Polonia Iłża - Mazowiecki ZPN - OZPN Radom;

27.07.2015 r.
TMRF Widzew Łódź - Hetman Łódź - Łódzki ZPN - OZPN Łódź;
Orzeł Parzęczew - Łódzki ZPN - OZPN Łódź;

26.07.2015 r.
Unifreeze Miesiączkowo - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Toruń;
Kujawiak Kowal - Sadownik Waganiec - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Włocławek;
10PP Łowicz - Pogoń Lwów - Łódzki ZPN - ŁZPN-inne;
ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia II Białystok - Podlaski ZPN - PodlZPN-inne;
Polonia Bytom - ŁKS Łagiewniki - Śląski ZPN - ŚlZPN-inne;
Górnik Zabrze - Czarni Żagań (1965) - Puchary w Polsce - Puchar Polski (reprodukcja);

08.07.2015 r.
Strzelinianka Strzelin - Dolnośląski ZPN - OZPN Wrocław;
Huragan Proboszczów - Dolnośląski ZPN - OZPN Legnica;
GLKS Kamieniec Ząbkowicki - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych;

13.06.2015 r.
GKS Baruchowo - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Włocławek;
Zdrój Ciechocinek - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Włocławek;

06.06.2015 r.
Łużyce Lubań - Dolnośląski ZPN - OZPN Jelenia Góra;
Trojan Lądek Zdrój - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych;

22.05.2015 r.
Stal Brzeg - LZS Piotrówka - Opolski ZPN - Podokręg Brzeg - zastępuje bilet Stal - Chemik Kędzierzyn-Koźle 2014/15;
Buk Rudy Wielkie - Czarni Pyskowice - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz - zastępuje bilet Buk - Start Pietrowice Wielkie 2012/13;
LKS Cyprzanów - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz - zastępuje inny wzór biletu z początku XXI wieku;
LKS Krzyżanowice - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz - zastępuje bilet z pieczątką klubową;

20.05.2015 r.
Omega Kleszczów - ŁKS Łódź - Łódzki ZPN - OZPN Piotrków Trybunalski;

16.05.2015 r.
Zwolenianka Zwoleń - Mazowiecki ZPN - OZPN Radom;
Mrągowia Mrągowo - ŁKS 1926 Łomża - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn - zastępuje bilet z początku XXI wieku;
Znicz Biała Piska - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn; 

15.05.2015 r.
Lech Poznań - Legia Warszawa (2015) - Puchary w Polsce - Puchar Polski (2 sztuki);

13.05.2015 r.
Limanovia Limanowa - Znicz Pruszków - Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz;

01.05.2015 r.
- Igloopol Dębica - Podkarpacki ZPN - Podokręg Dębica;
- Jagiellonia-Wersal Podlaski Białystok - Podlaski ZPN - OZPN Białystok;
- ŁKS 1926 Łomża - Wissa Szczuczyn - Podlaski ZPN - OZPN Białystok;
- Grunwald Ruda Śląska - Śląski ZPN - OZPN Katowice - zastępuje bilet Grunwald - Górnik II Zabrze 2014/15;

23.04.2015 r.
- Hejnał Krzyszkowice - Szczebel Lubień - Małopolski ZPN - Podokręg Myślenice;
- UKS Sygneczów - Piast Łapanów - Małopolski ZPN - Podokręg Wieliczka;
- Wiarusy Igołomia - Świt Krzeszowice - Małopolski ZPN - Podokręg Wieliczka; 
- LKS Nagoszyn - Podkarpacki ZPN - Podokręg Dębica;
- Santos Piwoda - Podkarpacki ZPN - OZPN Jarosław;
- Amator Golce - Wisła Kraków - Śląski ZPN - OZPN Częstochowa;

22.04.2015 r.
- Arkonia Szczecin - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin;

21.04.2015 r.
- Lech Rypin - Kujawsko-Pomorski ZPN - Podokręg Włocławek;
- Drzewiarz Tyniec - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;

18.04.2015 r.
- Górnik Niwka - Śląski ZPN - Podokręg Sosnowiec;
- MCKS Czeladź - Śląski ZPN - Podokręg Sosnowiec;

25.03.2015 r.
- Hetman II Zamość - Orlęta Dęblin - Lubelski ZPN - OZPN Zamość;
- Radomyślanka Radomyśl Wielki - Podkarpacki ZPN - Podokręg Dębica;

21.03.2015 r.
- Wilki Wilcza - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;

20.03.2015 r.
- LZS Walce - Opolski ZPN - Podokręg Strzelce Opolskie;
- Energetyk II Wielopole - MKS Radziejów - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
- LKS Bełk - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;

16.03.2015 r.
- Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz (2014) - Puchary w Polsce - Puchar Polski;

14.03.2015 r.
- Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Łódzki ZPN - OZPN Sieradz;
- Viking Orły - Pogórze Dubiecko - Podkarpacki ZPN - OZPN Jarosław;
- Kolejarz Katowice - Śląski ZPN - OZPN Katowice;
- Czarni Kozłowa Góra - Śląski ZPN - Podokręg Bytom;
- Sokół Orzesze - Śląski ZPN - Podokręg Tychy;
- Unia Bieruń Stary - Śląski ZPN - Podokręg Tychy;
- Gwarek Zabrze - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;
- Zapora Wapienica - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
- Świt Cięcina - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;
- Patria Buk - Wielkopolski ZPN - OZPN Poznań;
- Darzbór Szczecinek - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Koszalin;

08.03.2015 r.
- Włókniarz Rakszawa - Jedność Niechobrz - Podkarpacki ZPN - OZPN Rzeszów;
- Chemik Pustków - Podkarpacki ZPN - Podokręg Dębica;
- Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Podkarpacki ZPN - Podokręg Stalowa Wola;

07.03.2015 r.
- Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Warszawa - Mazowiecki ZPN - OZPN Warszawa;
- MKS Przasnysz - Gladiator Słoszewo - Mazowiecki ZPN - OZPN Ciechanów-Ostrołęka;
- Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazowiecki ZPN - OZPN Ciechanów-Ostrołęka;

06.03.2015 r.
- Lech Poznań - GKS Katowice (1993) - Puchary w Polsce - Superpuchar;

05.03.2015 r.
- Start Łódź - Zagłębie Sosnowiec - Łódzki ZPN - OZPN Łódź;

04.03.2015 r.
- Wisła Kraków ME - Legia Warszawa ME - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
- Orzeł Kolno - ŁKS Łomża - Podlaski ZPN - OZPN Białystok;
- ŁKS 1926 Łomża - Włókniarz Białystok - Podlaski ZPN - PodlZPN - inne;
- Pogoń Ruda Śląska - Śląski ZPN - OZPN Katowice - zastępuje pomarańczowy bilet z lat 90-tych XX wieku;

02.03.2015 r.
- WKS Wieluń - Legia II Warszawa - Łódzki ZPN - OZPN Sieradz;
- Wisła Kraków - Legia Warszawa (2008) - Puchary w Polsce - Superpuchar;

01.03.2015 r.
- KS Wróżenice - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
- Płomień Kostrze - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
- SPRiN Regulice - Małopolski ZPN - Podokręg Chrzanów;
- Piast Łapanów - Sparta Winiary - Małopolski ZPN - Podokręg Wieliczka;

27.02.2015 r.
- Sudety Międzylesie - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych;
- Zgoda Grodziszcze - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych;
- Zryw Zielona Góra - Lubuski ZPN - OZPN Zielona Góra;
- Zjednoczeni Lubrza - Lubuski ZPN - Podokręg Świebodzin;
- Iskra Gorzów Wielkopolski - SHR Wojcieszyce - Lubuski ZPN - OZPN Gorzów Wielkopolski;

26.02.2015 r.
- Włókniarz Mirsk - Dolnośląski ZPN - OZPN Jelenia Góra;
- Prochowiczanka Prochowice - Dolnośląski ZPN - OZPN Legnica; 

25.02.2015 r.
- MKP Wołów - Odra Lubiąż - Dolnośląski ZPN - OZPN Wrocław;
- MKS Oława - Stilon Gorzów Wlkp. - Dolnośląski ZPN - OZPN Wrocław;

23.02.2015 r.
- Chojnowianka Chojnów - Dolnośląski ZPN - OZPN Legnica;
- GKS Bledzew - Lubuski ZPN - OZPN Gorzów Wielkopolski;
- Włókniarz Moszczenica - Łódzki ZPN - OZPN Piotrków Trybunalski;

22.02.2015 r.
- Stal Sulęcin - Lubuski ZPN - OZPN Gorzów Wielkopolski - zastępuje bilet z pieczątką klubową;
- Świt Krzeszowice - Skawa Wadowice - Małopolski ZPN - OZPN Kraków - zastępuje bilet z meczu Świt - LZS Mogilany 2006/07;
- Tur Bielsk Podlaski - MKS Mielnik - Podlaski ZPN - OZPN Białystok - zastepuje biały bilet z tego meczu;
- Górnik Wesoła - Śląski ZPN - OZPN Katowice - zastępuje bilet z początku XXI wieku;
- Szombierki Bytom - Śląski ZPN - Podokręg Bytom - zastępuje biało-zielony biletu z okresu PRL;
- Victoria Września - Wielkopolski ZPN - OZPN Konin - zastępuje bilet z początku XXI wieku z okresu gry w IV lidze;
- Odra Chojna - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Szczecin - zastępuje inny wzór biletu z przełomu XX i XXI wieku;
 
19.02.2015 r.
- Orzeł Balin - Cracovia II - Małopolski ZPN - Podokręg Chrzanów - zastępuje bilet z przełomu XX i XXI wieku;
- Piłkarz Podłęże - Małopolski ZPN - Podokręg Wieliczka; 

18.02.2015 r.
- Śląsk Wrocław ME - Lech Poznań ME - Dolnośląski ZPN - OZPN Wrocław;
- GKS Bełchatów - Włókniarz Pabienice - Łódzki ZPN - OZPN Piotrków Trybunalski - zastępuje bilet z lat 80-tych XX wieku;
- Alit Ożarów - Świętokrzyski ZPN - Podokręg Sandomierz;

17.02.2015 r.
- Lech Zielona Góra - Lubuski ZPN - OZPN Zielona Góra;
- Arga Noban Opole - Fribex Ruda Śląska - Opolski ZPN - OpZPN - inne;

14.02.2015 r.
- LKS Łąka - Śląski ZPN - Podokręg Tychy;

12.02.2015 r.
- Barciczanka Barcice - Górnik Zabrze - Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz;
- Chrobry Charbrowo - Pomorski ZPN - Podokręg Słupsk;
- Piast Człuchów - Pomorski ZPN - Podokręg Słupsk;

07.02.2015 r.
Korekta błędów - przesunięcie klubu między podokręgami Opolskiego ZPN, tj.:
Start Dobrodzień z OZPN Opole do Podokręgu Olesno;

06.02.2015 r.
- Start Otwock - Polonia Bytom - Mazowiecki ZPN - OZPN Warszawa;
- KP Wasiłków - Podlaski ZPN - OZPN Białystok;
- Dospel Katowice - Ruch Chorzów - Śląski ZPN - OZPN Katowice;
- OKS 1945 Olsztyn - Odra Wodzisław Śl. - Warmińsko-Mazurski ZPN - OZPN Olsztyn;
- Orzeł Biały Wałcz - Zachodniopomorski ZPN - OZPN Koszalin;

05.02.2015 r.
- GKP Gorzów Wlkp. - Cracovia - Lubuski ZPN - OZPN Gorzów Wielkopolski; 
- Grębałowianka Kraków - Górnik Zabrze - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;

21.01.2015 r.
- Legia Warszawa - ŁKS Łódź (1994) - Puchary w Polsce - Puchar Polski;
- Legia Warszawa - Widzew Łódź (1997) - Puchary w Polsce - Superpuchar;

16.01.2015 r.
- Wisła Kraków - Polonia Warszawa (2001) - Puchary w Polsce - Superpuchar;

13.01.2015 r.
- Naroże Juszczyn - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;
- Watra Zawoja - Małopolski ZPN - Podokręg Wadowice;
- Czarni Staniątki - Małopolski ZPN - Podokręg Wieliczka;
- LKS Malinex Kobylanka - Górnik Łęczna -  Małopolski ZPN - OZPN Nowy Sącz; 

12.01.2015 r.
- Przemsza Klucze - Małopolski ZPN - Podokręg Olkusz;
- Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada - Piliczanka Pilica - Małopolski ZPN - Podokręg Olkusz;
- LKS Bobrek - LKS Rajsko - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim;
- LKS Gorzów - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim;
- Pogórze Gierałtowice - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim;
- Skawa Podolsze - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim;
- Zatorzanka Zator - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim;

11.01.2015 r.
- Górnik Libiąż - Małopolski ZPN - Podokręg Chrzanów;
- MKS Trzebinia-Siersza - Małopolski ZPN - Podokręg Chrzanów;
- Tempo Płaza - Orzeł II Balin - Małopolski ZPN - Podokręg Chrzanów;
- Tęcza Tenczynek - Małopolski ZPN - Podokręg Chrzanów;
- Orzeł Myślenice - Małopolski ZPN - Podokręg Myślenice;
- Dziecanovia Dziekanowice - Małopolski ZPN - Podokręg Myślenice;
- LKS Mogilany - Małopolski ZPN - Podokręg Myślenice;
- LKS Rudnik - Małopolski ZPN - Podokręg Myślenice;
- Zielonka Wrząsowice - Małopolski ZPN - Podokręg Myślenice;

10.01.2015 r.
- Opatkowianka Opatkowice - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
- Orzeł Piaski Wielkie - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
- Pogoń Skotniki - Tramwaj Kraków - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
Wróblowianka Wróblowice - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
- Jutrzenka Giebułtów - Cracovia II - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
- Słomniczanka Słomniki - Orzeł Piaski Wielkie - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
- Wisła Czernichów - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;
- Wisła Jeziorzany - Małopolski ZPN - OZPN Kraków;

08.01.2015 r.
- UKP Zielona Góra - MKS Kluczbork - Lubuski ZPN - OZPN Zielona Góra;
- Orzeł Witkowice - Strumień Polanka Wielka - Małopolski ZPN - Podokręg Oświęcim;
- Stal Brzeg - Chemik Kędzierzyn-Koźle - Opolski ZPN - Podokręg Brzeg;
- Wicher Wilchwy - Jedność Grabownia - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;

07.01.2015 r.
- Górnik Zabrze - Ruch Chorzów (1970) - Puchary w Polsce - Puchar Polski;

30.12.2014 r.
Korekta błędów - przesunięcia klubów między podokręgami Małopolskiego ZPN, tj.:
MKS Alwernia i Zagórzanka Zagórze z Podokręgu Wadowice do Podokręgu Chrzanów;
Górnik Brzeszcze i KS Chełmek z Podokręgu Wadowice do Podokręgu Oświęcim;

29.12.2014 r.
- Amica Wronki - Wisła Kraków (1999) - Puchary w Polsce - Superpuchar;

21.12.2014 r.
- LZS Kantor Turbia - Pogoń Leżajsk - Podkarpacki ZPN - Podokręg Stalowa Wola;
- Czuwaj Przemyśl (karnet) - Podkarpacki ZPN - OZPN Jarosław - zastępuje bilet z meczu Czuwaj - Stal Stalowa Wola 1997/98;
- Roztocze Narol - Zdrój Horyniec - Podkarpacki ZPN - OZPN Jarosław;
- Krośnianka Krosno - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno;
- Start Rymanów - Podkarpacki ZPN - OZPN Krosno - zastępuje bilet z pieczątką klubową;
- Łysica Bodzentyn - Świętokrzyski ZPN - OZPN Kielce;

20.12.2014 r.
- Iskra Jaszkowa Dolna - Dolnośląski ZPN - OZPN Wałbrzych;
- Kolejarz-Igloopol Dębica - Podkarpacki ZPN - Podokręg Dębica;
- Błękitni Ropczyce - Podkarpacki ZPN - Podokręg Dębica;
- Lechia Sędziszów Małopolski - Victoria Czermin - Podkarpacki ZPN - Podokręg Dębica;
- Rzemieślnik Pilzno - Podkarpacki ZPN - Podokręg Dębica - zastępuje inny wzór biletu z przełomu XX i XXI wieku;

17.12.2014 r.
- Korona II Kielce - Naprzód Jędrzejów - Świętokrzyski ZPN - OZPN Kielce;

16.12.2014 r.
- Ruch II Chorzów - Górnik II Zabrze - Śląski ZPN - OZPN Katowice;
- LKS Jankowice - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz;
- Stal Kuźnia Raciborska - Śląski ZPN - Podokręg Racibórz;
- Polonia Łaziska Rybnickie - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
- LKS Rudołtowice-Ćwiklice - Śląski ZPN - Podokręg Tychy;
- Rekord Bielsko-Biała - Ruch II Chorzów - Śląski ZPN - OZPN Bielsko-Biała;

14.12.2014 r.
- Czarni Lwówek Śląski - Dolnośląski ZPN - OZPN Jelenia Góra;
- Start Brzeziny - LZS Justynów - Łódzki ZPN - OZPN Łódź - zastępuje bilet z meczu Start - Zjednoczeni Stryków 2005/06;
- Janina II Libiąż - Małopolski ZPN - Podokręg Chrzanów;
- Odra/Unia Opole - Skalnik Gracze - Opolski ZPN - OZPN Opole;
- Porawie Większyce - Opolski ZPN - Podokręg Kędzierzyn-Koźle;
- Tur Bielsk Podlaski - Podlaski ZPN - OZPN Białystok;
- KS Żory - Sparta Katowice - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik - zastępuje bilet z meczu KS Żory - AKS Niwka Sosnowiec 2014/15
- LKS Baranowice - Śląski ZPN - Podokręg Rybnik;
- Gwarek Ornontowice - Śląski ZPN - Podokręg Zabrze;

14.02.2013 r. - 13.12.2014 r.
- budowa strony;
- zmiany graficzne;
- przebudowa do obecnej wersji;

Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=