Śląski ZPN
ŚLĄSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
 
Bilety klubów ze Śląskiego ZPN podzieliłem na 3 okręgi i 9 podokręgów oraz na 4 dodatkowe poddziały, tj.:

I. OZPN Katowice:

1. GKS Katowice;
2. GKS Katowice vs Lech Poznań (2004/05);
3. Dospel Katowice vs Ruch Chorzów (2002/03);
4. Rozwój Katowice vs Górnik Zabrze (2018/19);
5. Rozwój II Katowice vs Legia Warszawa (2011/12);
6. Kolejarz Katowice;
7. Baildon Katowice;
8. Gwardia Katowice-Muchowiec - 1952;
9. Górnik Murcki;
10. LGKS Podlesianka;
11. Sparta Katowice;
12. AKS Chorzów - 21.05.1972;
13. Budowlani Chorzów;
14. AKS Wyzwolenie Chorzów
15. Ruch Chorzów vs GKS Katowice (wynik meczu 1:1);
16. Ruch Chorzów ME vs Górnik Zabrze ME (2010/11);
17. Ruch II Chorzów vs Górnik II Zabrze (2014/15); 
18. Józefka Chorzów vs UKS Szopienice (2018/19);
19. AKS Mikołów;
20. Strażak Mikołów - 2013/14;
21. Orzeł Mokre;
22. Górnik 09 Mysłowice;
23. Górnik Wesoła;
24. Unia Kosztowy;
25. Grunwald Ruda Śląska;
26. Pogoń Ruda Śląska;
27. Slavia Ruda Śląska vs Górnik Zabrze (2012);
28. Urania Kochłowice;
29. Wawel Wirek - 01.07.2011;
30. Naprzód Lipiny;
31. Śląsk Świętochłowice vs Arka Gdynia (2018/19);
32. Pogoń Imielin;
33. Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie vs LKS Żyglin (2017/18);

II. Podokręg Bytom:
1. Polonia Bytom - III liga;
2. Polonia/Szombierki Bytom; 
3. Bytomski Sport vs Odra Centrum Wodzisław Śl. (2017/18);
4. Bytomski Sport Polonia Bytom vs Ruch Radzionków (2017/18); 
5. Szombierki Bytom;
6. Bobrek-Karb Bytom;
7. Rozbark Bytom;
8. Czarni Sucha Góra vs LKS Żyglin (2017/18);
9. Rodło Górniki;
10. Silesia Miechowice;
11. Tempo Stolarzowice vs Czarni Kozłowa Góra (2012/13);
12. Andaluzja Brzozowice-Kamień - 2018/19;
13. Czarni Kozłowa Góra;
14. Olimpia Piekary Śląskie;
15. Orkan Dąbrówka Wielka vs Gwarek Tarnowskie Góry (2010/11);
16. Orzeł Biały Brzeziny Śląskie;
17. Polonia Piekary Śląskie;
18. Drama Zbrosławice vs Gwarek Tarnowskie Góry (2004/05);
19. Gwarek Tarnowskie Góry vs Górnik II Zabrze (2017/18);
20. Górnik Bobrowniki Śląskie vs Źródło Kromołów (2018/19);
21. KS (Zamet) Strzybnica;
22. Unia Strzybnica;
23. Odra Miasteczko Śląskie;
24. Olimpia Boruszowice;
25. Orzeł Bobrowniki - 11.11.????;
26. Orzeł Nakło Śląskie;
27. Piast Ożarowice;
28. Ruch Radzionków;
29. Sokół Orzech;
30. Unia Świerklaniec

III. Podokręg Racibórz:
1. Unia Racibórz - IV liga;
2. Ocice Racibórz vs LKS Owsiszcze (2013/14);
3. Rafako Racibórz - liga okręgowa;
4. LKS 07 Markowice vs LKS Cyprzanów (2016/17);
5. LKS Brzezie;
6. LKS Studzienna vs Czarni Gorzyce;
7. Wicher Płonia - klasa B;
8. Buk Rudy Wielkie vs Czarni Pyskowice (2014/15);
9. Czarni Gorzyce;
10. Czarni Nowa Wieś;
11. Dąb Gaszowice vs ŁTS Łabędy (2015/16);
12. Górnik Pszów;
13. KS 1905 Krzanowice - 2009/10;
14. KS Kornowac;
15. KS Pietraszyn;
16. LKS 1908 Nędza - liga okręgowa;
17. LKS Bieńkowice vs LKS Lyski (2016);
18. LKS Bogunice;
19. LKS Chałupki vs Płomień Kobyla (klasa B);
20. LKS Cyprzanów;
21. LKS Czernica;
22. LKS Dzimierz;
23. LKS Gamów;
24. LKS Górki Śląskie - klasa B;
25. LKS Jankowice;
26. LKS Krzyżanowice;
27. LKS Lyski - 2013/14;
28. LKS Owsiszcze vs LKS 07 Marklowice (2012/13);
29. LKS Pawłów;
30. LKS Pstrążna;
31. LKS Raszczyce;
32. LKS Ruda Kozielska;
33. LKS Samborowice;
34. LKS Tworków - 2008/09;
35. LKS Zabełków;
36. LZS Adamowice;
37. Naprzód 32 Syrynia;
38. Naprzód 37 Krzyżkowice;
39. Naprzód 46 Zawada;
40. Naprzód Borucin vs Ocice Racibórz (2013/14);
41. Naprzód Czyżowice;
42. Naprzód II Czyżowice vs Płomień Kobyla (2015/16);
43. Odra Nieboczowy;
44. Olszynka Olza;
45. Płomień Kobyla;
46. Płomień Siedliska (pieczątka);
47. Przyszłość Rogów - jesień 2014/15;
48. Przyszłość II Rogów vs Płomień Kobyla (2015/16);
49. Rozwój Bełsznica;
50. Ruch Bolesław;
51. Silesia Lubomia;
52. Sparta Babice;
53. Stal Kuźnia Raciborska;
54. Start Pietrowice Wielkie;
55. Strzelec Rzuchów;
56. Unia Turza Śląska vs Gwarek Tarnowskie Góry (2017/18);
57. Zgoda Zawada Książęca vs LKS Grzegorzowice (2014/15);
58. Zryw Rudnik;
 
IV. Podokręg Rybnik:
1. ROW Rybnik vs Górnik Zabrze (1976/77);
2. Energetyk Rybnik;
3. Energetyk ROW Rybnik vs GKS Tychy (2013/14);
4. ROW 1964 Rybnik vs Górnik Zabrze (2017/18);
5. Energetyk II Wielopole vs MKS Radziejów (2011/12);
6. Jedność Grabownia-Golejów;
7. MKS 32 Radziejów-Popielów;
8. Rymer Niedobczyce;
9. Górnik Boguszowice - 24.04.2005 (bilet parkingowy);
10. Naprzód Kłokocin;
11. Polonia Niewiadom;
12. Sygnały Gotartowice - klasa A;
13. Zuch Orzepowice;
14. 23 Górnik Czerwionka;
15. MKS Czerwionka - 2015/16;
16. Piast Leszczyny vs LKS Bełk (2007/08);
17. Płomień Czuchów;
18. Borowik Szczejkowice;
19. Czarni Przegędza;
20. Forteca Świerklany;
21. Górnik Jastrzębie Zdrój - III liga;
22. GKS Jastrzębie Zdrój - jesień 2007/08;
23. GKS 1962 Jastrzębie Zdrój vs Górnik Łęczna (2016/17);
24. Granica Ruptawa;
25. Górnik Radlin;
26. Gwiazda Skrzyszów;
27. Inter Krosztoszowice vs Odra Wodzisław Śląski (2018/19);
28. Jedność Jejkowice;
29. Jedność Rogoźna;
30. KS 27 Gołkowice;
31. KS 27 II Gołkowice;
32. KS Żory vs Sparta Katowice (2014/15);
33. Polaris Żory vs Orzeł Jankowice (2015/16);
34. LKS Baranowice - 2016/17;
35. LKS Bełk;
36. Naprzód Rydułtowy vs Górnik Zabrze (2013);
37. GKS Odra Wodzisław Śląski;
38. MKS Odra Wodzisław Śląski;
39. Odra Wodzisław Śląski ME vs Arka Gdynia ME (2009/10);
40. Odra 1922 Wodzisław Śląski vs Płomień Czuchów (2011/12);
41. Odra/Start Bogdanowice Wodzisław Śląski (2012/13);
42. Odra Centrum Wodzisław Śląski vs Wicher Wilchwy (2015/16);
43. Wicher Wilchwy vs Jedność Grabownia (2014/15);
44. Olza Godów vs Forteca Świerklany (2009/10);
45. Orzeł Palowice - wiosna 2002/03 (karta wstępu);
46. Płomień Połomia;
47. Polonia Łaziska Rybnickie - 2014;
48. Polonia Marklowice vs Czarni/Góral Żywiec (2011/12);
49. Start Mszana;
50. Unia Książenice;
 
V. Podokręg Sosnowiec:
1. STS Sosnowiec - 1995/96;
2. Zagłębie Sosnowiec vs Górnik Zabrze (2007/08);
3. Zagłębie Sosnowiec ME vs ŁKS Łódź (2007/08);
4. Czarni Sosnowiec vs Raków Częstochowa (2004/05);
5. Górnik Niwka;
6. AKS Niwka Sosnowiec - 2009/10;
7. Zagłębie 1906 Sosnowiec vs Źródło Kromołów (2011/2012);
8. CKS Czeladź;
9. MCKS (Międzyzakładowy) Czeladź;
10. MCKS (Miejski) Czeladź;
11. Górnik Piaski vs Gwarek Tarnowskie Góry (2009/10);
12. Cyklon Rogoźnik;
13. Górnik Jaworzno;
14. Szczakowianka Jaworzno vs Cracovia (2003/04);
15. Zgoda Byczyna;
16. Górnik Wojkowice - 2016/17;
17. Milenium Wojkowice; 
18. Jedność Strzyżowice;
19. Łazowianka Łazy;
20. MKS Poręba;
21. MKS Sławków vs Tęcza Błędów (2009/10);
22. MMKS Dąbrowa Górnicza;
23. Przemsza Okradzionów;
24. Tęcza Błędów vs Przemsza Siewierz (2014/15);
25. Unia Strzemieszyce;
26. Zagłębiak Dąbrowa Górnica;
27. Przemsza Siewierz vs GKS II Katowice (2016/17);
28. RKS Grodziec;
29. Sarmacja Będzin;
30. Strażak Mierzęcice-Nowa Wieś;
31. Warta Zawiercie - 25.09.2000; 
32. Warta Zawiercie vs Przemsza Siewierz (2018/19);

VI. Podokręg Tychy:
1. GKS Tychy'71 vs Wisła Kraków (2007/08);
2. Sokół Tychy vs Górnik Zabrze (1996/97);
3. Ogrodnik Cielmice;
4. Czapla Kryry - 2016/17;
5. Czarni Piasek - 2016/17;
6. Fortuna Wyry - 2018/19;
7. Górnik Lędziny;
8. MKS Lędziny;
9. GTS Bojszowy;
10. Iskra Pszczyna;
11. Krupiński Suszec - IV liga;
12. LKS Czarków;
13. LKS Frydek - klasa A;
14. LKS Goczałkowice-Zdrój;
15. LKS Łąka;
16. LKS Rudołtowice-Ćwiklice;
17. LKS Studzienice;
18. LKS Studzionka;
19. LKS Wisła Mała vs Unia Bieruń Stary  (2018/19);
20. Nadwiślan Góra vs Energetyk ROW Rybnik (2014/15);
21. Pniówek 74 Pawłowice Śląskie - IV liga;
22. Polonia Łaziska Górne vs Puszcza Niepołomice (2012/13);
23. Polonia Międzyrzecze;
24. Sokół Orzesze;
25. Sokół Wola;
26. Unia Bieruń Stary - liga okręgowa;
27. Piast Bieruń Nowy vs Ogrodnik Cielmice (2018/19);
28. Znicz Jankowice;

VII. Podokręg Zabrze:
1. KS Górnik Zabrze vs Wisła Kraków (1971/72);
2. Górnik Zabrze SSA vs Wisła Kraków (1997/98); - od niego wszystko się zaczęło  
3. Górnik Zabrze SSA vs Radomiak Radom (2005/06);
4. Górnik II Zabrze vs Ruch II Chorzów (2014/15);
5. Górnik Zabrze ME vs Wisła Kraków ME (2007/08);
6. Stal Zabrze;
7. Sparta Zabrze;
8. Walka Makoszowy;
9. Gazobudowa Zabrze vs GKS Tychy'71 (2006/07);
10. Gwarek Zabrze - wiosna 2005/06 (karta wstępu);
11. Piast Pawłów;
12. Społem Zabrze;
13. Pogoń Zabrze;
14. Quo Vadis Makoszowy (karta);
15. Amator Rudziniec;
16. Carbo Gliwice;
17. Fortuna Gliwice - 2014/15;
18. Kolejarz Gliwice - 1969;
19. ŁTS Łabędy - 2001;
20. Piast Gliwice;
21. Stal Gliwice; 
22. Sośnica Gliwice vs Górnik II Zabrze (2018/19);
23. Concordia Knurów vs Górnik II Zabrze (2003/04);
24. Górnik Knurów vs Hutnik Kraków (1986/87); 
25. Czarni Pyskowice;
26. Gwarek Ornontowice;
27. Gwiazda Chudów;
28. Jedność 32 Przyszowice - 2013/14;
29. KS 94 Rachowice vs Czarni Pyskowice (2016/17);
30. LKS 35 Gierałtowice;
31. Młodość Rudno;
32. Naprzód Świbie vs Tempo Paniówki (2018/19);
33. Naprzód Żernica - klasa A;
34. Orzeł Stanica;
35. Przyszłość Ciochowice;
36. Start Kleszczów (karnet);
37. Tempo Paniówki vs Wilki II Wilcza (2018/19);
38. Tempo II Paniówki vs UKS Biskupiece (2012/13);
39. Tęcza Wielowieś vs Walka Makoszowy (2009/10);
40. Wilki Wilcza;
41. Zamkowiec Toszek - jesień 2016/17;

VIII. OZPN Bielsko-Biała:
1. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała;
2. BBTS (Bogmar Ceramed) Bielsko-Biała - 1999/2000;
3. BBTS (Marbet Ceramed) Bielsko-Biała - wiosna 2001/02;
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała vs Górnik Zabrze (2011);
5. Podbeskidzie II Bielsko-Biała - liga okręgowa;
6. Stal Bielsko-Biała - IV liga (2002);
7. Rekord Bielsko-Biała vs Ruch II Chorzów (2013/14);
8. Zapora Wapienica;
9. Czarni Jaworze vs Iskra Rybarzowice (2016/17);
10. Drzewiarz Jasienica;
11. GLKS Wilkowice vs MRKS II Czechowice-Dziedzice (2013/14);
12. KS Bestwinka;
13. LKS Bestwina;
14. LKS Czaniec vs Odra Wodzisław Śl. (2012/13);
15. LKS Wilamowice;
16. Pasjonat Dankowice;
17. Przełom Kaniów (pieczątka);
18. Sokół Hecznarowice vs Żar Międzybrodzie Bialskie (2011/12);
19. Sokół Zabrzeg;
20. Soła Kobiernice vs Zapora Porąbka (2003/04);
21. Spójnie Landek vs Zapora Wapienica (2008/09);
22. Walcownia Czechowice-Dziedzice - 1996;
23. Zapora Porąbka vs Sokół Buczkowice (2016/17);
24. Żar Międzybrodzie Bialskie (bilet parkingowy); 

IX. Podokręg Skoczów:
1. Beskid Skoczów;
2. Beskid Brenna - 2014/15;
3. Błyskawica Drogomyśl;
4. Cukrownik Chybie vs Koszarawa Żywiec (2016/17);
5. KS Wisła - 2013/14;
6. WSS Wisła; 
7. Kuźnia Ustroń vs GKS Radziechowy-Wieprz (2013/14);
8. LKS 99 Pruchna - klasa okręgowa;
9. LKS Pogórze;
10. Lutnia Zamarski - klasa A;
11. Morcinek Kaczyce;
12. Piast Cieszyn;
13. Spójna Górki Wielkie - klasa A;
14. Spójnia Zebrzydowice;
15. Tempo Puńców;
16. Trójwieś Istebna vs LKS Bąków (2012/13);
17. Victoria Hażlach;
18. Wisła Strumień;
19. Zryw Bąków (pieczątka);

X. Podokręg Żywiec:
1. Czarni-Góral Żywiec;
2. Góral 1956 Żywiec - jesień 2016/17; 
3. Góral Żywiec;
4. Koszarawa Żywiec vs Wisła Kraków (2004/05);
5. Soła Żywiec;
6. Stal Śrubiarnia Żywiec;
7. Bory Pietrzykowice vs Kuźnia Ustroń (2016/17);
8. Delphi Jeleśnia - pieczątka;
9. Jeleśnianka Jeleśnia;
10. GKS Radziechowy-Wieprz vs Podbeskidzie II Bielsko-Biała (2017/18);
11. Jezioro Żywieckie Zarzecze - klasa A;
12. Orzeł Łękawica - liga okręgowa (2017/18);
13. Soła Rajcza;
14. Skałka Żabnica;
15. Świt Cięcina;

XI. OZPN Częstochowa:

1. Raków Częstochowa;
2. Skra Częstochowa vs Odra Wodzisław Śl. (2012/13);
3. Victoria Częstochowa vs Raków II Częstochowa (1996/97);
4. KS Częstochowa;
5. Amator Golce vs Wisła Kraków (2014);
6. Gmina Kłomnice - wiosna 2016/17;
7. KS Panki vs GKS Katowice (2015);
8. Liswarta Krzepice (abonament);
9. LKS Kamienica Polska;
10. Lot Konopiska - IV liga;
11. Lotnik Kościelec;
12. MŻKS Myszków;
13. (Krisbud) Papiernik Myszków;
14. KS Myszków vs Śląsk Wrocław (1998/99)
15. Olimpia Truskolasy;
16. Pilica Koniecpol vs Gwarek Tarnowskie Góry (2012/13);
17. Pogoń Kamyk;
18. Polonia Poraj vs Polonia Bytom (2018/19);
19. Sparta Szczekociny;
20. Unia Rędziny;
21. Warta Mstów;
22. Zieloni Żarki - 2008/09;

XII. Podokręg Lubliniec:
1. Sparta Lubliniec vs Śląsk Koszęcin (2001/02);
2. Liswarta Lisów vs Górnik Zabrze (2018);
3. MLKS Woźniki vs Górnik Zabrze (2014);
4. Orzeł Psary/Babienica;
5. Unia Kalety;

XIII. ŚlZPN - puchar:
1. Szombierki Bytom vs Polonia Łaziska Górne - finał wojewódzkiego Pucharu Polski 2011/12;
2. Polonia II Bytom vs Szombierki Bytom - finał okręgowego PP - Podokręg Bytom 2012/13;
3. Polonia Bytom vs ŁKS Łagiewniki - finał okręgowego PP - Podokręg Bytom 2014/15;
4. Ruch Radzionków vs Rekord Bielsko-Biała - finał wojewódzkiego Pucharu Polski 2016/17;
5. Przyszłość Rogów vs Dąb Gaszowice - finał okręgowego PP - Podokręg Racibórz 2017/18;
6. Polonia Łaziska Górne vs Śląsk Świętochłowice - finał wojewódzkiego Pucharu Polski 2017/18;
7. Unia Turza Śląska vs Dąb Gaszowice - finał okręgowego PP - Podokręg Racibórz 2018/19;
8. Gwarek Ornontowice vs Górnik II Zabrze - finał okręgowego PP - Podokręg Zabrze 2018/19;
9. Unia Książenice vs Odra Wodzisław Śląski - finał okręgowego PP - Podokręg Rybnik 2018/19;
10. Rekord Bielsko-Biała vs Górnik II Zabrze - finał wojewódzkiego Pucharu Polski 2018/19;

XIV. ŚlZPN - towarzyskie:

1. Reprezentacja Polski vs Grunwald Halemba - 27.04.1997;
2. Tarnowiczanka Stare Tarnowice vs Gwarek Tarnowskie Góry - finał Pucharu Starosty Tarnogórskiego 2009/10;

XV. ŚlZPN - kobiety
1. Polonia Tychy vs Granica Ruptawa (2015/16);
2. SWD Wodzisław Śląski - 2017;
3. Unia Racibórz vs VfL Wolfsburg (2012/13);

XVI. ŚlZPN - futsal:
1. Clearex Chorzów - UEFA Futsal Cup (2006/07, karnet);
2. FC Pyskowice vs GKS Tychy (2016/17);
3. GSF Gliwice vs Gwiazda Ruda Śląska (2018/19);
4. PA Nova Gliwice - Ekstraklasa;
5. Piast Gliwice vs Solne Miasto Wieliczka (2017/18);
6. Inpuls Siemianowice Śląskie - Puchar Polski (2003/04);
7. Irex Sosnowiec;
8. Jango Mysłowice vs Clearex Chorzów (2005/06);
9. Rekord Bielsko-Biała vs Perth Saltires (2014/15);
10. Strzelec Gorzyczki;
Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=