Opolski ZPN
OPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
 
Bilety klubów z Opolskiego ZPN podzieliłem na 1 okręg i 8 podokręgów oraz 2 dodatkowe poddziały, tj.:

I. OZPN Opole:
1. Odra Opole
2. Odra II Opole vs GKS Jastrzębie Zdrój (1999/2000);
3. Odra/Unia Opole vs Skalnik Gracze (2002/03);
4. Oderka Opole vs Silesius Kotórz Mały (2009/10);
5. 1.FC Chronstau Chrząstowice;
6. GKS Starościn vs Start Namysłów (2008/09);
7. LZS Głuszyna vs Górnik II Zabrze (2018/19);
8. LZS Krasiejów - 2008/09;
9. LZS Kup - 2014/15;
10. Małapanew Ozimek;
11. Silesius Kotórz Mały;
12. Skalnik Gracze vs Cracovia (2004/05);
13. Skalnik Tarnów Opolski vs OKS Olesno (2003/04);
14. Sokół Niemodlin vs KS Krapkowice (2018/19);
15. Start Namysłów vs Śląsk Wrocław (1997/98);
16. Swornica Czarnowąsy - 2003/04;
17. Śląsk Łubniany;
18. TOR Dobrzeń Wielki;
19. Unia Tułowice;
20. Victoria Chróścice vs Beskid Skoczów (2008/09);

II. Podokręg Brzeg:
1. Stal Brzeg vs Rekord Bielsko-Biała (2016/17); 
2. Piast Brzeg - liga okręgowa;
3. GKS Grodków (pieczątka);
4. Olimpia Lewin Brzeski vs Stal Brzeg (2009/10);

III. Podokręg Głubczyce:
1. Polonia Głubczyce vs Chrobry Głogów (2018/19);
2. Cukrownik Baborów;
3. GLKS Kietrz;
4. Włókniarz Kietrz;
5. LZS Lisięcice - klasa A;
6. Orzeł Branice;
7. Orzeł Dzierżysław;
8. Start Bogdanowice - 2009/10;

IV. Podokręg Kędzierzyn-Koźle:
1. Unia Kędzierzyn-Koźle;
2. Chemik Kędzierzyn-Koźle vs LZS Piotrówka (2012/13);
3. KS Cisowa;
4. KS Sławięcice;
5. Odrzanka Dziergowice;
6. Porawie Większyce;
7. Victoria Cisek;

V. Podokręg Kluczbork:
1. MKS Kluczbork vs Górnik Zabrze (2009/10);

VI. Podokręg Nysa: 
1. Polonia Nysa;
2. Czarni Korfantów (pieczątka);
3. Czarni Otmuchów vs Górnik II Zabrze (2013/14);
4. Górnik Sławniowice vs Polonia Nysa;
5. LZS Bodzanów vs Czarni Otmuchów (2017/18);
6. LZS Ścinawa Nyska - 2016/17;
7. LZS Ścinawa Nyska-Korfantów - 2017/18; 
8. LZS Węża;
9. LZS Włodary/Węża - 05/06.07.2014;
10. LZS Włodary/Węża - 29/30.07.2014;
11. Metalowiec Łambinowice;
12. Sparta Paczków;
13. Unia Głuchołazy (karta stałego kibica);
14. GKS Głuchołazy vs Piomar Tarnów Opolski/Przywory (2014/15);

VII. Podokręg Olesno:
1. OKS Olesno;
2. Start Dobrodzień - 2010/11;

VIII. Podokręg Prudnik:
1. Pogoń Prudnik - 2011/12;
2. Fortuna Głogówek;
3. Willich/Fortuna Walce/Głogówek
4. KS Twardawa;
5. Racławia Racławice Śląskie vs Odra Opole (2012/13);

IX. Podokręg Strzelce Opolskie:

1. Piast Strzelce Opolskie vs Polonia Głubczyce (2010/11);
2. LZS Leśnica vs Górnik II Zabrze (2013/14);
3. LZS Piotrówka;
4. LZS Stary Ujazd - 2017/18;
5. LZS Walce;
6. MKS Gogolin - IV liga;
7. Naprzód Jemielnica;
8. Ruch Zdzieszowice vs GKS Katowice (2010/11);
9. Stal Zawadzkie;
10. Unia Krapkowice;
11. KS Krapkowice - 2016/17;

X. OpZPN - puchar:

1. Piast Strzelce Opolskie vs Odra Opole - finał wojewódzkiego PP 2012/13;
2. Piast Strzelce Opolskie vs Małapanew Ozimiek - finał wojewódzkiego PP 2013/14;
3. Odra Opole vs Ruch Zdzieszowice - finał wojewódzkiego PP 2015/16;
4. Ruch Zdzieszowice vs LZS Gronowice - finał wojewódzkiego PP 2016/17;

XI. OpZPN - futsal:

1. Agra Noban Opole vs Fribex Ruda Śląska (2002/03);
2. FK Odra Opole vs Futsal Nowiny (2017/18);
Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=