Lubelski ZPN
LUBELSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
 
Bilety klubów z Lubelskiego ZPN podzieliłem według 4 okręgów oraz 1 dodatkowy poddział, tj.:

I. OZPN Lublin:
1. Motor Lublin;
2. LKP Lublin - 1998/99; 
3. Lublinianka;
4. Avia Świdnik vs Widzew - 26.07.2014 r.;
5. Cisy Nałęczów;
6. Czarni Dęblin;
7. Garbarnia Kurów;
8. Górnik Łęczna;
9. GKS Bogdanka vs Teramlica (2011/12);
10. Górnik II Łęczna vs Motor Lublin (2004/05); 
11. Górnik 1979 Łęczna vs GKS II Bogdanka (2011/12);
12. Janowianka Janów Lubelski - 2006/07 (karnet);
13. Legion Tomaszowice;
14. Lewart Lubartów vs Cracovia (2002/03);
15. Mazowsze Stężyca vs Bobry Karczmiska (2013/14);
16. Orion Niedrzwica Duża vs GKS Niemce (2016/17);
17. Polesie Kock - 2016/17;
18. POM-Iskra Piotrowice;
19. Powiślak Końskowola - IV liga;
20. Ruch Ryki;
21. Stal Kraśnik;
22. Stal Poniatowa vs Omega Stary Zamość (IV liga);
23. Tęcza Bełżyce;
24. Unia Bełżyce vs Chełmianka Chełm (2005/06);
25. Unia Wilkołaz;
26. Wisła Annopol;
27. Wisła Puławy - 2013/14;

II. OZPN Biała Podlaska:
1. AZS-AWF Biała Podlaska;
2. Podlasie Biała Podlaska vs Karpaty Krosno (2012/13);
3. GLKS Rokitno vs Radomiak (1999/2000);
4. Grom Kąkolewnica - 2014/15 (kalendarzyk);
5. LKS Milanów;
6. Orlęta Łuków;
7. Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Sanok (2006/07);
8. Unia Krzywda;
9. Victoria Parczew - liga okręgowa;

III. OZPN Chełm:

1. Chełmianka Chełm;
2. Gwardia Chełm;
3. Kłos Chełm;
4. Eko Różanka vs Jatman Zamość (2017/18);
5. Hetman Żółkiewka vs Sparta Rejowiec Fabryczny (2013/14);
6. Ruch Izbica vs Start Kranystaw (2013/14);
7. Sparta Rejowiec Fabryczny - IV liga;
8. Start 1944 Krasnystaw;
9. Victoria Żmudź vs Huczwa Tyszowce (2012/13);
10. Włodawianka Włodawa - bilet parkingowy;
 
IV. OZPN Zamość:
1. Hetman Zamość vs Lublinianka (1995/96);
2. Hetman II Zamość vs Orlęta Dęblin (1996/97); 
3. Granica Lubycza Królewska - wiosna 2003/04 (karta wstępu);
4. Grom Różaniec - 2016 r.;
5. Huczwa Tyszowce - 2012 r.;
6. Kryształ Werbkowice;
7. Łada Biłgoraj vs Cracovia - 29.05.2005 r.;
8. Metalowiec Goraj;
9. Omega Stary Zamość;
10. Roztocze Szczebrzeszyn;
11. Szumy Susiec;
12. Tomasovia Tomaszów Lubelski - 2007/08;
13. Unia Hrubieszów vs Górnik Zabrze (2018/19);

V. LubeZPN - towarzyskie:
1. Górnik Łęczna vs Reprezentacja Polski - 29.08.2001 r.;
2. Górnik Łęczna vs Reprezentacja Polski u-20 - 20.10.1999 r.;
Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=