Wykaz biletów wyjazdowych
SPIS BILETÓW WYJAZDOWYCH POLSKICH KLUBÓW PIŁKARSKICH
W KOLEJNOŚCI ALFABETYCZNEJ
(z wyłączeniem biletów z działu "Puchary w Polsce" oraz działów "bonusowych")

A:

- AKS STRZEGOM - Olimpia Kowary (14/15);

- AMATOR BOBROWNIKI - Zieloni Łagów (05/06);

- AMICA II WRONKI - Goplana Inowrocław (01/02);

- AMIGOS WARSZAWA - AKS Zły Warszawa (16/17);

- ARKA ALBIGOWA - Błażowianka Błażowa (14/15);

- ARKA GDYNIA - Lechia Gdańsk (97/98);

- ARKA GDYNIA (m) - Odra Wodzisław (09/10);

- ARKADIA MALECHOWOW - Orzeł Łubowo (08/09);

- AZS UJ KRAKÓW (k) - Sportowa Czwórka Radom (17/18);

- AZS UŚ KATOWICE (f) - Euromaster Głogów (13/14);

B:

- BAŁTYK GDYNIA - Kaszuby Połchowo (01/02);


- BESKID ANDRYCHÓW - KSZO 1929 Ostrowiec (15/16);

- BESKID SKOCZÓW - Victoria Chróścice (08/09);

- BŁĘKITNI GABIN - Victoria Sulejówek (06/07);

- BŁĘKITNI TOPORÓW - Carina Gubin (06/07);

- BOBRY KARCZMISKA - Mazowsze Stężyca (13/14);

BOCHEŃSKI KS - Tuchovia Tuchów (06/07);

- BRDA PRZECHLEWO - finał PP Pomorskiego ZPN (15/16p);


- BROŃ RADOM - Ner Poddębice (15/16),
                               Mechanik Radomsko (13/14), 
                               Huragan Wołomin (13/14), 
                               Start Radom (1987),
                               Viki Radom (XX/XXIw);

- BUG WYSZKÓW - RKS Radomsko (94/95p), 
                                 Jagiellonia (97/98);

C:

- CHEŁMIANKA CHEŁM - Unia Bełżyce (05/06);

- CHEMIK BYDGOSZCZ - finał PP OZPN Bydgoszcz (98/99p);


- CHOJNICZANKA - Sparta Brodnica (01/02);

- CLEAREX CHORZÓW (f) - Gatta Activ Zduńska Wola (XXIw),
                                               Baustal Kraków (04/05),
                                               Jango Mysłowice (05/06);

- CONCORDIA ELBLĄG - Olimpia Elbląg (13/14),
                                                
finał wojewódzkiego PP (16/17p);

- CRACOVIA - Olimpia Grudziądz (12/13), 
                        Kujawiak Włocławek (05/06p), 
                        WKP Włocławek (97/98),
                        Lewart Lubartów (02/03),
                        Łada Biłgoraj (2005t), 
                        GKP Gorzów Wlkp. (10/11p),
                        Termalica (12/13),  
                        Skalnik Gracze (04/05p), 
                        Pomezania Malbork (95/96),  
                        Szczakowianka (03/04), 
                        Star Starachowice (01/02), 
                        Jeziorak Iława (95/96);

- CRACOVIA II - Jutrzenka Giebułtów (12/13);
                             Orzeł Balin (12/13);
                             Halniak Maków Podhalański (12/13);

-
CUIAVIA INOWROCŁAW - Victoria Komorowo (04/05);

- CZARNI CZARNE - Bytovia Bytów (03/04);

- CZARNI DĘBLIN - Unia Hrubieszów (01/02);

- CZARNI GORZYCE - LKS Studzienna (XXIw);

- CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno (12/13);

- CZARNI KOZŁOWA GÓRA - Tempo Stolarzowice (12/13);

-
CZARNI PYSKOWICE - Buk Rudy Wielkie (14/15);
                                               KS 94 Rachowice (16/17);

- CZARNI/GÓRAL ŻYWIEC - Polonia Marklowice (11/12); 

D:

- DĄB BARCIN - Noteć Gębice (12/13);

- DĄB DĘBNO - Orzeł Trcińsko Zdrój (06/07);

- DĄB GASZOWICE - finał PP Podokręgu Racibórz (17/18p);


- DĄB PASZKÓWKA - Soła Łęki (XXIw);

- DĄBSKI KRAKÓW - Błękitni Modlnica (XXIw);

- DELTA WARSZAWA - Polonia II Warszawa (04/05);

- DRAWA DRAWSKO POM. - Świt Skolwin (15/16);

E:

- EKOBALL STAL SANOK - LKS Długie (16/17);

- ELANA TORUŃ - Zawisza Bydgoszcz (90e),
                                   Chemik Bydgoszcz (16/17);

- ENERGETYK ROW RYBNIK - Nadwiślan Góra (14/15);

F:

- FLOTA ŚWINOUJŚCIE - finał okręgowego PP (07/08p);

- FRIBEX RUDA ŚLĄSKA (f) - Agra Noban Opole (02/03);

G:

GARBARZ ZEMBRZYCE - Górnik Brzeszcze (01/02); 

-
GARBARNIA KRAKÓW - finał wojewódzkiego PP (14/15p);
                                                - Piast Tuczempy (12/13p);

- GKP TARGÓWEK - Grom Okunin (00/01);

- GKS BEŁCHATÓW - Miedź II Legnica (16/17p),
                                          Rozwój Katowice (17/18);

- GKS JASTRZĘBIE - Odra II Opole (99/00);

- GKS KATOWICE - Puszcza Niepołomice (11/12p), 
                                 Ruch Zdzieszowice (10/11p), 
                                 Ruch Chorzów (90e),
                                 KS Panki (2015t);

- GKS II KATOWICE - Przemsza Siewierz (16/17);

- GKS NIEMCE - Orion Niedrzwica Duża (16/17);

- GKS RADZIECHOWY-WIEPRZ - Kuźnia Ustroń (13/14);

- GKS TYCHY - Energetyk ROW (13/14), 
                          Gazobudowa Zabrze (06/07);

GKS TYCHY (f) - FC Pyskowice (16/17); 

- GKS WIKIELEC - finał wojewódzkiego PP (12/13p);

- GLADIATOR SŁOSZEWO - MKS Przasnysz (05/06);

- GÓRNIK ŁĘCZNA - LKS Malinex Kobylanka (2003t),
                                        GKS 1962 Jastrzębie (16/17p);

- GKS II BOGDANKA - Górnik 1979 Łęczna (11/12p);

- GÓRNIK ZABRZE - Foto-Higiena Gać - 
DolZPN-towarzyskie (2015t),
                                   Czarni Żagań (2005t),  
                                   Widzew Łódź (88/89),   
                                   Wisła Kraków (84/85), 
                                   Grębałowianka Kraków (2004t),
                                   Górnik Libiąż (2015t),
                                   Barciczanka Barcice (2006t),
                                   Legia Warszawa (86/87),
                                   MKS Kluczbork (09/10), 
                                   Igloopol (Pegrotour) Dębica (91/92),  
                                   Stomil-Wisłoka Dębica (88/89p),
                                   Slavia Ruda Śląska (2012t),
                                   ROW Rybnik (76/77),  
                                   ROW 1964 Rybnik (17/18p),
                                   Naprzód Rydułtowy (2013t), 
                                   Zagłębie Sosnowiec (07/08), 
                                   Sokół Tychy (96/97), 
                                   Podbeskidzie (2011t), 
                                   MLKS Woźniki (2014t), 
                                   Dyskobolia (99/00);
 
- GÓRNIK ZABRZE (m) - Ruch Chorzów (10/11);

- GÓRNIK II ZABRZE - Polonia Głubczyce (13/14), 
                                       Czarni Otmuchów (13/14), 
                                       LZS Leśnica (13/14), 
                                       Ruch II Chorzów (14/15),
                                       Gwarek Tarnowskie Góry (17/18),
                                       Concordia Knurów (03/04);

- GRANICA RUPTAWA (k) - Polonia Tychy (15/16);

- GRANICA STUBNO - Start Pruchnik (14/15);

- GREMBACH ZGIERZ (f) - Pogoń'04 Szczecin (07/08);

- GRODZISZCZANKA GRODZISKO DOLNE - Jedność Niechobrz (07/08);

- GROM PLEWISKA - Sokół Pniewy (08/09);

- GWARDIA KOSZALIN - finał OPP-OZPN Koszalin (13/14p);

- GWARDIA WARSZAWA - Legionovia (01/02);

- GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - Orkan Dąbrówka Wlk. (10/11), 
                                                         Drama Zbrosławice (05/06), 
                                                         Unia Turza Śląska (17/18),
                                                         Górnik Piaski (09/10), 
                                                         Pilica Koniecpol (12/13), 
                                                         finał Pucharu Starosty (09/10p);

H:

- HETMAN ŁÓDŹ - TMRF Widzew Łódź (14/15);

-
HETMAN ZAMOŚĆ - Eko Różanka (17/18);

- HUCZWA TYSZOWCE - Victoria Żmudź (12/13);

- HURAGAN BOŻKÓW - Cis Brzeźnica (07/08);

- HURAGAN
 MORĄGfinał wojewódzkiego PP (12/13p);

- HUTNIK KRAKÓW - Górnik Knurów (86/07);
                                     KP Konin (99/00);

I:

- IGLOOPOL DĘBICA - Wisłoka Dębica (11/12);

- ISKRA RYBARZOWICE - Czarni Jaworze (16/17);

- IWONKA IWONICZ - Iskra Przysietnica (16/17);

J:

- JAGIELLONIA - ŁKS Łomża (06/07);

JAGIELLONIA II - finał PP PodlZPN (14/15p);

- JAROTA JAROCIN - Calisia (12/13);

- JEDNOŚĆ GRABOWNIA - Wicher Wilchwy (14/15);

- JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - Włókniarz Rakszawa (12/13);

- JEZIORAK IŁAWA - Jagiellonka/Vłocłavia (97/98), 
                                  
K:

- KAMIONKA MIKOŁÓW - Józefka Chorzów (17/18);

- KARPATY KROSNO - Podlasie Biała Podlaska (12/13);

- KARPATY II SIEPRAW - Raba II Dobczyce (14/15);

- KASZTELAN SIERPC - GKP Targówek (01/02);

- KASZUBIA KOŚCIERZYNA - Jantar Ustka (90e);
 
- KOLBUSZOWIANKA - Strumyk Malawa (14/15);
                                            Czarnovia Czarna (11/12);

- KORONA KIELCE - KSZO Ostrowiec (04/05);

- KOSZARAWA ŻYWIEC - Cukrownik Chybie (16/17);

- KOTWICA KOŁOBRZEG - Bałtyk Koszalin (11/12);

- KOTWICA KORCZYNA - Górnik Strachocina (15/16),
                                            Grabowianka Grabówka (15/16);

- KRASOCIN/BUCOVIA KRASOCIN - Polania Pierzchnica (10/11);


- KS KONSTANCIN
- Legion Głowaczów (2014b);

- KS PIASECZNO - KS Warka (08/09);

-
KS ŚNIADOWO - Cresovia Siemiatycze (14/15);

- KS WARKA - Powiślanka Lipsko (3:0);

- KSZO OSTROWIEC - LKS Kwiatkowice (00/01), 
                                      Radomiak (05/06), 
                                      Drwęca Nowe Miasto Lub. (04/05p);

- KSZO II OSTROWIEC - Pogoń 1945 Staszów (09/10);

- KUJAWIAK WŁOCŁAWEK - Gryf Wejherowo (03/04);

- KUŹNIA USTROŃ - Bory Pietrzykowice (16/17);

L:

- LECH POZNAŃ - GKS Katowice (04/05), 
                              Drawa Krzyż Wlkp. (2006t);

-
LECH POZNAŃ (m) - Śląsk Wrocław (08/09);

- LECHIA GDAŃSK - Gedania Gdańsk (90e), 
                                  Arka Gdynia (97/98), 
                                  Dąb Dębno (08/09p);

- LECHIA II GDAŃSK - Arka II Gdynia (12/13);

- LECHIA ZIELONA GÓRA - Arka Nowa Sól (XXIw);
                                                     Stilon Gorzów Wlkp. (95/96);

- LEGIA WARSZAWA - Petro Płock (99/00), 
                                      Mazowsze Grójec (04/05p);
                                      Stal Sanok (06/07p);
                                      Rozwój II Katowice (11/12p);
                                      Victoria Bartoszyce (2012t);

- LEGIA II WARSZAWA - Warta Sieradz (13/14);
                                                WKS Wieluń (14/15);
- LEGIA WARSZAWA (m) - Wisła Kraków (08/09)

- LEŚNIK MARGONIN - finał PP OZPN Piła (11/12p);

- LKS 07 MARKOWICE - LKS Owsiszcze (12/13);

- LKS BĄKÓW - Trójwieś Istebna (12/13);

- LKS BEŁK - Piast Leszczyny (07/08);

- LKS CYPRZANÓW - LKS 07 Markowice (16/17);

- LKS GRZEGORZOWICE - Zgoda Zawada Książęca (14/15);

-
LKS SKOŁYSZYN - Ekoball Stal Sanok (16/17);

- LKS LYSKI - LKS Bieńkowice (15/16b);

- LKS OWSISZCZE - Ocice Racibórz (13/14);

- LKS PISAROWCE - Sanovia Lesko (11/12);

- LKS RAJSKO - LKS Bobrek (XXI w);

- LKS RÓŻYCA - Górnik Łęczyca (10/11);

- LKS ŻYGLIN - Siemianowiczanka Siemianowice Śl. (16/17),
                              Czarni Sucha Góra (17/18);

- LOT BALICE - Nadwiślan Rusocice (15/16);

- LTP LUBANIE - Promień Kowalewo Pomorskie (09/10);

- LUBLINIANKA - Hetman Zamość (95/96);

- LUBOŃSKI KS - Wełna Rogoźno (04/05);

-
LUBUSZANIN TRZCIANKA - Dyskobolia II (06/07);

- LZS JUSTYNÓW - Start Brzeziny (05/06);


- LZS PIOTRÓWKA - Chemik Kędzierzyn-Koźle (12/13p);

Ł:

- ŁKS ŁAGIEWNIKI - finał OPP - Podokręg Bytom (14/15p);

- ŁKS ŁOMŻA - Orzeł Kolno (12/13); 
                              Mrągowia Mrągowo (11/12);

- ŁKS ŁÓDŹ - KS Paradyż (13/14);
                          Omega Kleszczów (14/15);
                          Jutrzenka Warta (13/14);

- ŁOSOŚ ŁOSINA DOLNA - Dobrzanka (02/03);

- ŁTS ŁABĘDY - Dąb Gaszowice (15/16),
                           Tempo Paniówki (14/15);

- LUBAŃ MANIOWY - Sandecja II Nowy Sącz (05/06);

M:

- MAŁAPANEW OZIMEK - finał PP OpZPN (13/14p);

- MAMRY GIŻYCKO - Omulew Wielbark (12/13);


- MAROL JACENTÓW - Sparta Dwikozy (05/06);

- MECHANIK RADOMSKO - Widzew Łódź (15/16),
                                               GKS II Bełchatów (13/14);

- MIEDŹ LEGNICA - Lechia/Olimpia Gdańsk (96/97);

- MIEŃ LIPNO - Ziemowit Osięciny (01/02);

- MILENIUM WOJKOWICE - Andaluzja Brzozowice-Kamień (XXIw);

- MKS KAŃCZUGA - Głogovia Głogów Młp. (01/02);

- MKS KLUCZBORK - UKP Zielona Góra (13/14);

- MKS MIELNIK - Tur Bielsk Podlaski (14/15);

- MKS MŁAWA - Tęcza 34 Płońsk (09/10);

- MKS OŁAWA - Polonia/Sparta Świdnica (09/10);

- MKS RADZIEJÓW - Energetyk II Wielopole (11/12);

- MOTOR LUBLIN - Górnik II Łęczna (04/05p),
                                 Łódzki KS (86/87);

- MRKS II CZECHOWICE-DZIEDZICE - GLKS
 Wilkowice (13/14);

N:

- NADWIŚLAN KRAKÓW - Piast Wołowice (15/16);

- NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - Korona II Kielce (05/06),
                                             Zenit Chmielnik (02/03), 
                                             Wisła Sandomierz (03/04),

- NAREW OSTROŁĘKA - Stal Niewiadów (09/10);

- NIELBA WĄGROWIEC - Gawin Królewska Wola (08/09);

-
NOVI JODŁÓWKA - Rzezawianka Rzezawa (02/03);

O:

- OCICE RACIBÓRZ - Naprzód Borucin (13/14);

- ODRA CHOJNA - KP Police (03/04);

- ODRA II GÓRZYCA - Kosmos 78 Rudnica (11/12);

- ODRA LUBIĄŻ - MKP Wołów (12/13);

- ODRA OPOLE - Racławia Racławice Śl. (12/13p), 
                             finał PP OpZPN (12/13p),
                             finał PP OpZPN (15/16p);

- ODRA WODZISŁAW - LKS Czaniec (12/13), 
                                       Skra Częstochowa (12/13);
                                       OKS 1945 Olsztyn (10/11p);

- ODRA CENTRUM WODZISŁAW - Bytomski Sport (17/18);

- OLIMPIA GRUDZIĄDZ - Jarota Jarocin (10/11);

- OLIMPIA ZAMBRÓW - MZKS Wasiłków (92/93), 
                                         Pomorzanka Sejny (04/05);

- OMEGA STARY ZAMOŚĆ - Stal Poniatowa (XXIw);

-
OMULEW WIELBARK - MKS Szczytno (11/12);

- ORKAN RÓW - Olimpia Smolnica (05/06);

- ORLĘTA BABOSZEWO (k) - AKS Zły Warszawa (17/18p);

- ORLĘTA DĘBLIN - Hetman II Zamość (96/97);

- ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - Wierna Małogoszcz (XXIw);

- ORLĘTA REDA - Czarni Pruszcz Gdański (05/06);


- ORLICZ SUCHEDNIÓW - Spartakus Daleszyce (00/01);

- ORŁY POZNAŃ - Wiara Lecha (12/13);

- ORZEŁ II BALIN - Tempo Płaza (08/09);

- ORZEŁ JANKOWICE - Polaris Żory (15/16);

- ORZEŁ PIASKI WIELKIE - Słomniczanka Słomniki (10/11);

- OSTROVIA 1909 OSTRÓW WIELKOPOLSKI - finał OPP-OZPN Kalisz (14/15p);

P:

- PATRIA BUK - Sokół Rakoniewice (04/05);

- PIAST CHOCIWEL - Jeziorak Załom (15/16);

- PIAST GLIWICE - Sokół Aleksandrów (06/07p);

- PIAST KOBYLIN - Luboński KS (12/13);

- PIAST NOWA RUDA - KP Brzeg Dolny (99/00),
                                            AKS Strzegom (02/03),
                                            Lechia Dzierżoniów (02/03);

-
PIAST ŁAPANÓW - UKS Sygneczów (14/15p);

-
PIAST PIASTÓW - Narew Ostrołęka (02/03);

- PIAST TUCZEMPY - Przełom Besko (14/15);

- PIAST STRZELCE OP. - finał PP OpZPN (12/13p);
                                        
- finał PP OpZPN (13/14p);

- PILICZANKA PILICA - Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada (12/13);

- PIOMAR TARNÓW
 OPOLSKI/PRZYWORY - GKS Głuchołazy (14/15);

- PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYB. - Ceramika Opoczno (98/99);

- PŁOMIEŃ CZUCHÓW - Odra 1922 Wodzisław (11/12);

- PŁOMIEŃ KOBYLA - LKS Chałupki (2013);
                                       Naprzód II Czyżowice (15/16);
                                       Przyszłość II Rogów (15/16);

- PŁOMYK KOŹMINIEC/JAROTA II JAROCIN - LKS Ślesin (12/13);

- PODBESKIDZIE (m) - Cracovia (11/12);

- PODBESKIDZIE II - GKS Radziechowy-Wieprz (17/18);

- PODGÓRZE KRAKÓW - Kaszowianka Kaszów (15/16);

- POGOŃ LEŻAJSK - LZS Kantor Turbia (11/12);

- POGOŃ LĘBORK - finał PP Pomorski ZPN (15/16p);

- POGOŃ ŁAPY - finał PP Podlaski ZPN (09/10p);

- POGOŃ MOGILNO - Notecianka Pakość (15/16);

- POGOŃ II SIEDLCE - Mazovia Mińsk Mazowiecki (16/17);


- POGOŃ SKOTNIKI - Węgrzcanka Węgrzce Wlk. (08/09);

- POGOŃ SZCZECIN - Chemik Police (96/97);

- POGOŃ II SZCZECIN - KS Chwaszczyno (16/17);

- POGÓRZE DUBIECKO - Hetman Laszki (07/07),
                                                 Viking Orły (07/08);

- POLONIA ANDRZEJÓW - LKS Różyca (11/12);

- POLONIA BYTOM - Start Otwock (07/08p);

- POLONIA GDAŃSK - Lechia Zielona Góra (95/96);

- POLONIA GŁUBCZYCE - Piast Strzelce Op. (10/11);

- POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - finał PP ŚlZPN (11/12p);

- POLONIA NYSA - Górnik Sławniowice (90e);

- POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA - finał PP WlkpZPN (15/16p),
                                                                          finał PP WlkpZPN (16/17p);

- POLONIA WARSZAWA - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (14/15),
                                                  Bytovia II Bytów (07/08p),
                                                  Pomerania Police (99/00p);

- POWIŚLE DZIERZGOŃ - Rodło Kwidzyn (05/06); 

-
PRĄDNICZANKA KRAKÓW - Wieczysta Kraków (08/09);

- PROCH PIONKI - finał OPP-OZPN Radom (15/16p);

- PRZEMSZA SIEWIERZ - Tęcza Błędów (14/15);

- PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW - finał PP Podokręgu Racibórz (17/18p);

- PUSZCZA NIEPOŁOMICE - Boruta Zgierz (15/16p),
                                                 Polonia Łaziska Górne (12/13p);

R:

- RADOMIAK - GLKS Rokitno (99/00), 
                         Mazovia Rawa Maz. (1995), 
                         MKS Mława (03/04), 
                         Broń Radom (02/03), 
                         Proch Pionki (96/97), 
                         Olimpia Zambrów (13/14), 
                         Górnik Zabrze (05/06p), 
                         Błękitni Kielce (90e);

- RADOMNIAK RADOMNO - Tęcza Miłomłyn (14/15);

- RAKÓW CZĘSTOCHOWA - Czarni Sosnowiec (04/05), 
                                               Amica (95/96);

- RAKÓW II CZĘSTOCHOWA - Victoria Częstochowa (96/97);

- RASEL DYGOWO - finał PP Zachodniopomorskiego ZPN (16/17);

- REGA TRZEBIATÓW - Sława Sławno (08/09);

-
REKORD BIELSKO-BIAŁA - Stal Brzeg (16/17);
                                                        finał PP ŚlZPN (16/17p);

- RESOVIA - Stal Rzeszów (07/08);

- RODŁO KWIDZYN - Lech II Poznań (06/07);

- ROMINTA GOŁDAP - Tęcza Biskupiec (17/18);

- ROW 1964 RYBNIK - JKS Jarosław (16/17p);

- RUCH CHORZÓW - Dospel Katowice (02/03);

- RUCH II CHORZÓW - Górnik II Zabrze (14/15);
                                        Rekord Bielsko-Biała (13/14);

- RUCH RADZIONKÓW - BS Polonia Bytom (17/18b);


- RUCH ZDZIESZOWICE - 
finał PP OpZPN (15/16p);

- RUDNIA ZABŁUDÓW - Gryf Gródek (XXIw);

- RYBAK TRZEBIEŻ - Sparta Gryfice (04/05);

- RZEMIEŚLNIK PILZNO - KS Zaczernie (09/10);

S:

- SANDECJA - Wisła II Kraków (XXIw), 
                        Ogniwo Piwniczna Zdrój (2011t),
                        Heko Czermno (04/05);

-
SADOWNIK WAGANIEC - Kujawiak Kowal (07/08);

- SHR WOJCIESZYCE - Iskra Gorzów Wlkp. (14/15);

- SILESIUS KOTÓRZ MAŁY - Oderka Opole (09/10);

- SKALNIK GRACZE - Odra/Unia Opole (02/03);

- SKALNIK KAMIONKA WIELKA - Sokół Borzęcin Górny (13/14);

- SKAŁA TUMLIN - Piast Osiek (04/05);

- SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW - finał OPP-OZPN Radom (15/16p);

- SKAWA WADOWICE - Świt Krzeszowice (03/04);

- SKRA KONSTANCIN - KS Piaseczno (08/09);

- SŁAWA SŁAWNO - Astra Ustronie Morskie (07/08);

- SOKÓŁ BUCZKOWICE - Zapora Porąbka (16/17);

- SOKÓŁ DAMASŁAWEK - Noteć Rosko (03/04);

- SOKÓŁ OSTRÓDA - Granica Kętrzyn (IIIl);
                                      MKS Ełk (15/16);
                                      
finał wojewódzkiego PP (16/17p);

- SOKÓŁ TYCHY - Stomil Olsztyn (95/96);

- SOLNE MIASTO WIELICZKA (f) - Piast Gliwice (17/18);

-
SOŁA OŚWIĘCIM - finał wojewódzkiego PP (14/15p);

- SPARTA KATOWICE - KS Żory (14/15);

- SPARTA LUBLINIEC - Śląsk Świętochłowice (17/18);

- SPARTA REJOWIEC - Hetman Żółkiewka (13/14);

- SPARTA WINIARY - Piast Łapanów (14/15);

- SPARTA ZŁOTÓW - SKP Słupca (11/12p), 
                                    finał PP OZPN Piła (11/12p);

- SPARTAKUS DALESZYCE - Cosmos Nowotaniec (16/17);

- SPRIN REGULICE - Zagórzanka Zagórze (09/10);

- STAL BRZEG - Olimpia Lewin Brzeski (09/10);

STAL ŁAŃCUT - KS Stobierna (06/07);

- STAL NIEWIADÓW - Zjednoczeni Stryków (06/07);

- STAL PLESZEW - Pogoń Trębaczów (12/13);

- STAL RZESZÓW - Strug Tyczyn (04/05p), 
                                Stal St. Wola (04/05);

- STAL SANOK - Orlęta Radzyń Podlaski (06/07), 
                            Dalin Myślenice (1996), 
                            Zelmer Rzeszów (97/98);

- STAL SZCZECIN - Pogoń Szczecin (07/08);

- START KRASNYSTAW - Ruch Izbica (13/14);

- START NAMYSŁÓW - GKS Starościn (08/09);

- STASIAK OSTROWIEC - Unia Janikowo (2004b);

- STILON GORZÓW - Śląsk II Wrocław (13/14),  
                                    MKS Oława (14/15),
                                    Dąb Przybyszów (11/12), 
                                    Piast Czerwieńsk (12/13), 
                                    Korona Kożuchów (11/12), 
                                    Santos Świebodzin (16/17),
                                    Formacja Port 2000 Mostki (12/13), 
                                    Warta Gorzów Wlkp. (15/16p), 
                                    Błękitni Lubno (11/12), 
                                    Odra Górzyca (16/17),

- STOMIL OLSZTYN - Petrochemia Płock (97/98),
                                         Polonia-Olimpia Elbląg (01/02p);

STOMIL II OLSZTYN - Orzeł Janowiec Kościelny (15/16);

- STRUMIEŃ POLANKA WIELKA - Orzeł Witkowice (08/09);

- SZAROTKA UHERCE - Ostoja Kołaczyce (?);

- SZCZAKOWIANKA - Orzeł Mokre (16/17);

- SZCZEBEL LUBIEŃ - Hejnał Krzyszkowice (09/10);

- SZOMBIERKI - Okocimski (95/96p), 
                             
finał OPP - Podokręg Bytom (12/13p);

Ś:

- ŚLĄSK KOSZĘCIN - Sparta Lubliniec (01/02);

- ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE
finał wojewódzkiego PP (17/18);

- ŚLĄSK WROCŁAW - Polar Wrocław (99/00),
                                    Start Namysłów (97/98), 
                                    KS Myszków (98/99);

- ŚLĄSK II WROCŁAW - finał PP OZPN Wrocław (15/16p);

- ŚLĘŻA WROCŁAW - finał PP OZPN Wrocław (15/16p);

- ŚNIARDWY ORZYSZ - SKS Szczytno (16/17);

- ŚWIATOWID ŁOBEZ - Fagus Kołbacz (07/08);

- ŚWIT KRZESZOWICE - Sokół Kocmyrzów (06/07);
                                             Wiarusy Igołomia (06/07);

T:

- TARNOWICZANKA STARE TARNOWICE - finał Pucharu Starosty (09/10);

- TERMALICA BRUK-BET - GKS Bogdanka (11/12);
                                               Kotwica Korczyna (2016t)

- TĘCZA BŁĘDÓW - MKS Sławków (09/10);

- TŁOKI GORZYCE - Lech Poznań (01/02);

- TONIANKA II KRAKÓW - Grom Kraków (03/04);


- TRAMWAJ KRAKÓW - Pogoń Skotniki (12/13);


- TURBACZ MSZANA DOLNA - AKS  Ujanowice (08/09);
                                                          LKS Zagórzany (05/06);

U:

- UKS BISKUPICE - Tempo II Paniówki (12/13); 

- UNIA TARNÓW - Tłoki Gorzyce (99/00);

- UNIA WĄBRZEŹNO - Unia Solec Kujawski (2005);

V:
- VICTORIA BARTOSZYCE - Mamry Giżycko (13/14);

- VICTORIA CZERMIN - Lechia Sędziszów Młp. (13/14);

- VICTORIA WRZEŚNIA - Górnik Konin (15/16);

W:

- WALKA MAKOSZOWY - Tęcza Wielowieś (09/10);

- WARMIA GRAJEWO - Sokół Ostróda (15/16);

- WARTA POZNAŃ - Stal Mielec (94/95);

- WEŁNA ROGOŹNO - Błękitni Wronki (09/10);

- WIARA LECHA POZNAŃ - Czarni Kaźmierz (11/12p);

- WICHER WILCHWY - Odra Centrum Wodzisław Śl. (15/16);

- WIDZEW ŁÓDŹ - Avia Świdnik (2014t), 
                               Andrespolia Wiśniowa Góra (15/16),
                               KKS Koluszki (15/16p),
                               KAS Konstantynów Łódzki (17/18p),
                               LKS Rosanów (15/16),
                               Stal Głowno (15/16),
                               Zawisza Rzgów (15/16),
                               KS Kutno (15/16p),
                               Polonia Piotrków Trybunalski (15/16),
                               Astoria Szczerców (15/16),
                               Zjednoczeni Bełchatów (15/16),
                               Syrenka Zakościele (2014t), 
                               Terpol Sieradz (91/92p), 
                               Orzeł Nieborów (15/16),
                               Pelikan Łowicz (16/17),
                               Bzura Chodaków (14/15),
                               Jagiellonia II Białystok (16/17),
                               Huragan Morąg (16/17),
                               Tygodnik Miliarder Pniewy (93/94), 
                               Tur Turek (08/09);

- WISŁA KRAKÓW - Śląsk Wrocław (70/80e), 
                                  Górnik Polkowice (03/04), 
                                  Skawinka Skawina (2017t),
                                  Soła Oświęcim (2014t),
                                  Unia Tarnów (2012t),
                                  Bocheński KS (2016t),
                                  Orlen Płock (01/02p), 
                                  GKS Tychy (07/08p), 
                                  Górnik Zabrze (71/72), 
                                  Górnik Zabrze (97/98), 
                                  Koszarawa Żywiec (04/05p),
                                  Amator Golce (2014t),
                                  Nielba Wągrowiec (2013t);

- WISŁA II KRAKÓW - Hutnik Nowa Huta (13/14);

- WISŁA KRAKÓW ME - Górnik Zabrze ME (07/08);

- WISŁA KRAKÓW OLDBOJE - Grodzisko Raciechowice (2005t);


- WISŁA NOWE - Cuiavia Inowrocław (XXIw);

- WISŁOKA DĘBICA - Sokoł Sieniawa (14/15);

- WISSA SZCZUCZYN - ŁKS 1926 Łomża (12/13p),
                                             Warmia Grajewo (10/11);

- WIŚLANIE II JAŚKOWICE - Strażak Rączna (15/16);

- WKRA POMIECHÓWEK - Legionovia II (02/03);

- WKS WIELUŃ - Marko Walichnowy (97/98);

- WŁÓKNIARZ BIAŁYSTOK - finał PodlZPN (10/11p);

- WŁÓKNIARZ KIETRZ - Świt Nowy Dwór Maz. (01/02);

- WŁÓKNIARZ MOSZCZNICA - Sorento Zadębie Skierniewice (11/12);

- WŁÓKNIARZ
 PABIANICE - GKS Bełchatów (87/88);

- WOLANKA WOLA FILIPOWSKA - Grzegórzecki Kraków (1998);


- WOLANKA II WOLA FILIPOWSKA - Wisła Jankowice (08/09);

- WOLNI KŁAJ - Raba Dobczyce (13/14);

- WYBRZEŻE REWAL - Kłos Pełczyce (01/02);

Z:

- ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Start Łódź (IIIl);

- ZAPORA WAPIENICA - Spójnia Landek (08/09);


- ZAPORA PORĄBKA - Soła Kobiernice (03/04);

- ZAWISZA BYDGOSZCZ - Hutnik Szczecin (10/11p);

- ZAWISZA SULECHÓW - Ekler Baranówka (16/17);

-
ZDRÓJ HORYNIEC - Roztocze Narol (04/05);

- ZGODA MALEC - Solavia Grojec (17/18);

- ZJEDNOCZENI LUBRZA - Virosilicon Iłowa (07/08);

- ZJEDNOCZENI STRYKÓW - Unia Skierniewice (XXIw);

- ZNICZ BIAŁA PISKA - Orlęta Reszel (16/17);


- ZNICZ PRUSZKÓW - Limanovia Limanowa (14/15);

Ź:

- ŹRÓDŁO KROMOŁÓW - Zagłębie 1906 Sosnowiec (11/12p); 

Ż:

- ŻYRARDOWIANKA ŻYRARDÓW - CWKS Legia (08/09p);


Legenda:


(?) - brak danych
(01.01.????) - dzień i miesiąc
(00/00) - sezon;
(1900) - rok;
(00e) - dekada XX wieku;
(IIIl) - III liga;
(XX/XXIw) - przełom XX i XXI wieku;
(XXIw) - początek XXI wieku;
(0:0) - wynik meczu;
(p) - mecz o Puchar Polski;
(t) - mecz towarzyski;
(m) - drużyna Młodej Ekstraklasy;
(f) - klub futsalowy;
(b) - baraż;
(k) - klub kobiecy;

Uwaga - spis gospodarzy meczów wg kolejności pojawiania się na stronie od Dolnośląskiego ZPN do Zachodniopomorskiego ZPN
Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=