Podkarpacki ZPN
PODKARPACKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
 
Bilety klubów z Podkarpackiego ZPN podzieliłem na 5 poddziałów (3 okręgi i 2 podokręgi), tj.:

I. OZPN Rzeszów (21 biletów):
1. Stal Rzeszów;
2. Resovia;
3. Zelmer Rzeszów;
4. Błażowianka Błażowa;
5. Crasnovia Krasne;
6. Czarni Czudec;
7. Dynovia Dynów;
8. Głogovia Głogów Małopolski;
9. Izolator Boguchwała;
10. Jedność Niechobrz;
11. KS Dąbrówki;
12. KS Stobierna;
13. KS Zaczernie;
14. Orzeł Wólka Niedźwiedzka;
15. Pogoń Leżajsk;
16. Stal Mielec;
17. Strug Tyczyn;
18. Strumyk Malawa;
19. Vigor Trzęsówka;
20. Wisłok Strzyżów;
21. Włókniarz Rakszawa;

II. Podokręg Dębica (18 biletów):
1. Igloopol (Pegrotour) Dębica, Kolejarz-Igloopol Dębica, Igloopol Dębica; (3)
2. Wisłoka Dębica, Stomil-Wisłoka Dębica; (2)
3. Błękitni Ropczyce;
4. Brzostowianka Brzostek;
5. Chemik Pustków;
6. Czarnovia Czarna;
7. Kolbuszowianka Kolbuszowa;
8. Lechia Sędziszów Małopolski;
9. LKS Nagoszyn;
10. Radomyślanka Radomyśl;
11. Rzemieślnik Pilzno; (2)
12. Start Wola Mielecka;
13. Strzelec Frysztak;
14. Wisłok Wiśniowa;

III. Podokręg Stalowa Wola (15 biletów):
1. Stal Stalowa Wola;
2. Bukowa Jastkowice;
3. Górnovia Górno;
4. Grodziszczanka Grodzisko Dolne;
5. LZS (Kantor) Turbia;
6. Orzeł Rudnik nad Sanem;
7. Radosan Radomyśl na Sanem;
8. Siarka Tarnobrzeg;
9. Sokół Nisko;
10. Sparta Jeżowe;
11. Stal Nowa Dęba;
12. Tłoki-Stal Gorzyce, Tłoki Gorzyce; (2)
13. Unia Nowa Sarzyna;
14. Wisan Skopanie;

IV. OZPN Jarosław (22 bilety):

1. JKS 1909 Jarosław;
2. Bizon Medyka;
3. Czarni Pawłosiów;
4. Czuwaj Przemyśl;
5. Polonia Przemyśl;
6. Granica Stubno;
7. Hetman Laszki;
8. Huragan Gniewczyna;
9. KS (Kamax) Kańczuga, MKS Kańczuga; (2)
10. Orzeł Przeworsk;
11. Piast Tuczempy;
12. Płomień Morawsko;
13. Promyk Urzejowice;
14. Roztocze Narol;
15. Santos Piwoda;
16. Sokół Sieniawa;
17. Start Pruchnik;
18. Syrenka-Czarni Roźwienica-Pawłosiów;
19. Viking Orły;
20. Zorza Zarzecze;
21. Żurawianka Żurawica;

V. OZPN Krosno (33 bilety):

1. Krośnianka Krosno, Krośnianka-Karpaty Krosno, Karpaty Krosno; (3)
2. Markiewicza Krosno;
3. Bieszczady Ustrzyki Dolne;
4. Burza Rogi;
5. Brzozovia Brzozów;
6. Cosmos Nowotaniec;
7. Gaudium Łężyny;
8. Górnik Strachocina;
9. Grabowianka Grabówka;
10. Iskra Przysietnica;
11. Kotwica Korczyna;
12. Leśnik Baligród;
13. LKS Długie;
14. LKS Pisarowce;
15. LKS Skołyszyn;
16. Nafta Jedlicze;
17. Orzeł Bażanówka;
18. Orzeł Bieździedza;
19. Ostoja Kołaczyce;
20. Partyzant Targowiska;
21. Piast Miejsce Piastowe;
22. Przełęcz Dukla;
23. Przełom Besko;
24. Rafineria/Czarni Jasło, Czarni 1910 Jasło; (2)
25. Sanovia Lesko;
26. Stal Sanok;
27. Ekoball Stal Sanok;
28. Start Rymanów;
29. Szarotka Uherce;
30. Wisłoka Nowy Żmigród;
Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=