Wielkopolski ZPN
WIELKOPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ

Bilety klubów z Wielkopolskiego ZPN podzieliłem na 5 okręgów oraz na 3 dodatkowe poddziały, tj.:

I. OZPN Poznań:
1. Lech Poznań vs Tłoki Gorzyce (2001/02);
2. Lech II Poznań vs Rodło Kwidzyn (2006/07); 
3. Warta Poznań;
4. Olimpia Poznań;
5. Wiara Lecha vs Orły Poznań (2012/13, pamiątkowy);
6. Polonia Poznań;
7. 1.FC Lusowo;
8. 1922 Lechia Kostrzyn;
9. Amica Wronki vs Raków Częstochowa (1995/96);
10. Błękitni Wronki vs Wełna Rogoźno (2009/10);
11. Czarni Kaźmierz vs Wiara Lecha (2011/12);
12. Czarni Wróblewo - wiosna 2006/07;
13. Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski vs Górnik Zabrze (1999/2000);
14. Dyskobolia II Grodzisk Wielkopolski vs Lubuszanin Trzcianka (2006/07);
15. Huragan Pobiedziska;
16. Lechita Kłecko - wiosna 2006/07;
17. Luboński KS vs Piast Kobylin (2012/13);
18. Mieszko Gniezno - wiosna 2004/05;
19. Patria Buk;
20. Polonia Nowy Tomyśl;
21. Polonia Środa Wielkopolska vs Odra Opole (2018/19);
22. Sokół Pniewy vs Grom Plewiska (2008/09);
23. Tygodnik Miliarder Pniewy vs Widzew Łódź (1993/94);
24. Sokół Rakoniewice vs Patria Buk (2004/05);
25. Sparta Oborniki;
26. Sparta Szamotuły;
27. TS 1998 Dopiewo;
28. Vitcovia Witkowo;
29. Warta Sieraków;
30. Warta Śrem;
31. Wełna Rogoźno vs Luboński KS (2004/05);

II. OZPN Kalisz:
1. Calisia Kalisz vs Jarota Jarocin (2012/13);
2. KKS Kalisz;
3. Prosna Kalisz - 2002/03;
4. Astra Krotoszyn;
5. Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - 2013/14;
6. Błętitni Sparta Kotlin;
7. Centra Ostrów Wielkopolski;
8. Ostrovia 1909 - 06.08.????;
9. Czarni Dobrzyca;
10. GKS Żerków - jesień 2015/16;
11. Gorzyczanka Gorzyce Wielkie;
12. Jarota Jarocin vs Olimpia Grudziądz (2010/11);
13. Victoria Jarocin;
14. KS Opatówek - 2015/16;
15. LKS Czarnylas;
16. LKS Gołuchów - jesień 2017/18; 
17. LKS Jankowy 1968;
18. Piast Kobylin;
19. Pogoń Nowe Skalmierzyce;
20. Pogoń Trębaczów vs Stal Pleszew (2012/13);
21. Prosna Chocz-Kwileń;
22. Stal Pleszew;

III. OZPN Konin:
1. Górnik Konin vs Victoria Września (2015/16);
2. Aluminium Konin; 
3. KP Konin vs Hutnik Kraków (1999/2000);
4. LKS Ślesin vs Płomyk Koźminiec/Jarota II Jarocin (2012/13);
5. SKP Słupca vs Sparta Złotów (2011/12);
6. Tur Turek vs Widzew Łódź (2008/09);
7. Victoria Września;

IV. OZPN Leszno:

1. Polonia 1912 Leszno;
2. Dobroczanka Pępowo;
3. GKS Krzemieniewo vs Płomyk Koźminiec;
4. Grom Wolsztyn vs Dobroczanka Pępowo (2005/06);
5. Kania Gostyń;
6. Korona Piaski;
7. Obra Kościan;
8. Pogoń 1929 Śmigiel;
9. Rawia Rawicz;

V. OZPN Piła:
1. KP Piła vs Legion Krępsko (2018/19);
2. Drawa Krzyż vs Lech Poznań (2006); 
3. Lubuszanin Trzcianka - 2003 (karnet);
4. Nielba Wągrowiec vs Wisła Kraków (2013);
5. Noteć Czarnków;
6. Noteć Rosko vs Sokół Damasławek (2003/04);
7. Pogoń Łobżenica - 10.09.2000;
8. Polonia Chodzież;
9. Polonia Jastrowie - 05.06.1999;
10. Sparta Złotów
11. Stella Białośliwie
12. Zamek Gołańcz;

VI. WlkpZPN - puchar:

1. Sparta Złotów vs Leśnik Margonin - finał PP OZPN Piła 2011/12;
2. KKS 1925 Kalisz vs Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - finał PP OZPN Kalisz 2014/15;
3. KKS 1925 Kalisz vs Polonia Środa Wlkp. - finał wojewódzkiego PP 2015/16;
4. Odra Kościan vs Polonia Środa Wlkp. - finał wojewódzkiego PP 2016/17;

VII. WlkpZPN - kobiety:
1. Medyk Konin vs Reprezentacja Polski kobiet (2015);

VIII. WlkpZPN - futsal (1 bilet):
1. Akademia FC Pniewy vs Chatelineau Futsal (2011);
 
Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=