Lubuski ZPN
LUBUSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
 
Bilety klubów Lubuskiego ZPN podzieliłem na 9 poddziałów (2 okręgi i 7 podokręgów), tj.:

I. OZPN Zielona Góra:
1. Lechia Zielona Góra vs Polonia Gdańsk (1995/96);
2. Zryw Zielona Góra - 2000/01;
3. Lech-Zryw Zielona Góra - 2001/02 (karta wstępu);
4. Lech Zielona Góra; 
5. UKP Zielona Góra vs MKS Kluczbork (2013/14);
6. Falubaz Zielona Góra - 2016/17;
7. Dąb Przybyszów vs Stilon Gorzów Wlkp. (2011/12);
8. Fadom Nowogród Borzański;
9. Piast Czerwieńsk - IV liga;
10. Zieloni Łagów vs Amator Bobrowniki (2005/06);

II. Podokręg Krosno Odrzańskie:
1. Tęcza Krosno Odrzańskie;
2. Carina Gubin vs Błękitni Toporów (2006/07);

III. Podokręg Nowa Sól:
1. Arka Nowa Sól vs Lechia Zielona Góra;
2. Czarni Rudno;
3. Korona Kożuchów vs Stilon Gorzów Wlkp. (2011/12);
4. Polmo Kożuchów vs Czarni Żagań (2002/03);
5. Odra Bytom Odrzański;

IV. Podokręg Świebodzin:

1. Pogoń Świebodzin;
2. Santos Świebodzin vs Stilon Gorzów Wlkp. (2016/17);
3. Formacja Port 2000 Mostki vs Stilon Gorzów Wlkp. (2012/13);
4. Syrena Zbąszynek - 2017/18;
5. Zjednoczeni Lubrza;

V. Podokręg Żagań:
1. Czarni Żagań vs Górnik Zabrze (2005);
2. Garbarnia Leszno Górne;
3. Sprotavia Szprotawa;
4. Vitrosilicon Iłowa vs Zjednoczeni Lubrza (2007/08);
5. Piast Iłowa - 2017/18;

VI. Podokręg Żary:
1. Promień Żary;
2. Unia Kunice;
3. Budowlani Lubsko;
4. ŁKS Łęknica (pieczątka klubowa);
5. Sparta Grabik;

VII. OZPN Gorzów Wielkopolski:
1. Stilon Gorzów Wlkp. vs Lechia Zielona Góra (1995/96);
2. Stilon Gorzów Wlkp. - wiosna 1995/96; 
3. GKP Gorzów Wlkp. vs Cracovia (2010/11); 
4. Iskra Gorzów vs SHR Wojcieszyce (2014/15);
5. Warta Gorzów Wlkp. vs Stilon Gorzów Wlkp. (2018/19);
6. Warta Gorzów Wlkp. JM vs Ruch Chorzów JM (2015/16);
7. Kłos Małyszyn;
8. Piast Karnin;
9. Bizon Bieganów;
10. Błękitni Lubno vs Stilon Gorzów Wlkp. (2011/12);
11. GKS Bledzew;
12. Iskra Głuchowo;
13. Róża Różanki;
14. SHR Wojcieszyce;
15. SHR-Róża Wojcieszyce; 
16. Stal Sulecin;
17. Syrena Cybinka;
18. Unia Lubiszyn-Tarnów;
19. Warta Słońsk;
20. Wicher Staw;
21. Zorza Grzmiąca

VIII. Podokręg Drezdenko:
1. Lubuszanin Drezdenko;
2. Błękitni Dobiegniew;
3. Błyskawica Gościmiec;
4. Korona Borek (pieczątka klubowa);
5. LZS Bobrówko;
6. Łucznik Strzelce Krajeńskie;
7. Meprozet Stare Kurowo;
8. Orzeł Międzyrzecz;
9. Pogoń Skwierzyna;
10. Polonia Lipki Wielkie;
11. Sokół Gościm;
12. Uran Trzebicz;
13. Warta Wawrów (pieczątka klubowa);
14. Złote Piaski Dzierżów;

IX. Podokręg Słubice:
1. Polonia Słubice - III liga;
2. As Pieski;
3. Celuloza Kostrzyn nad Odrą - 1995/96;
4. Chrobry Drzeńsko;
5. Czarni Witnica;
6. Gwiazda Lubczywo;
7. Ilanka Rzepin;
8. Juwenia Boczów;
9. Kosmos 78 Rudnica vs Odra II Górzyca (2011/12);
10. Lubniewiczanka Lubniewice;
11. Odra Górzyca vs Stilon Gorzów Wlkp. (2016/17);
12. Orient Przęślice;
13. Pogoń Krzeszyce;
14. Tęcza Żubrów;
15. Toroma Torzym;
16. Zieloni Lubiechnia Wielka;
17. Zjednoczeni Przytoczna;
18. Zorza Kowalów;
Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=