Polskie kluby w pucharach i towarzysko
AMICA WRONKI:

- P.E.Z.P:
1. Wronki - 13.08.1998 - Amica - Hibernians Paola 4:0 (1:0) - 1/32 finału 1998/99;
2. Heerenveen - 17.09.1998 - SC Heerenveen - Amica 3:1 (2:0) - 1/16 finału 1998/99;
3. Wronki - 01.10.1998 - Amica - SC Heerenveen 0:1 (0:1) - 1/16 finału 1998/99;

- Puchar UEFA:
1. Wronki - 16.09.1999 - Amica - Br
øndby Kopenhaga 2:0 (1:0) - 1 runda 1999/2000;
2. Wronki - 04.11.1999 - Amica - Atlético Madryt 1:4 (1:2) - 1/32 finału 1999/2000;
3. Wronki - 10.08.2000 - Amica - FC Vaduz 3:0 (1:0) - runda wstępna 2000/01;
4. Wronki - 28.09.2000 - Amica - Ałania Władykaukaz 2:0 (1:0) - 1 runda 2000/01;
5. Berlin - 26.10.2000 - Hertha Berlin - Amica 3:1 (1:0) - 1/32 finału 2000/01;
6. Wronki - 07.11.2000 - Amica - Hertha Berlin 1:1 (0:0) - 1/32 finału 2000/01;
7. Wronki - 15.08.2002 - Amica - TNS Llansantffraid 5:0 (1:0) - runda wstępna 2002/03;
8. Genewa - 19.09.2002 - Servette Genewa - Amica 2:3 (1:0) - 1 runda 2002/03 - bilet PRESSE
9. Wronki - 01.10.2002 - Amica - Servette Genewa 1:2 (0:1) - 1 runda 2002/03;
10. Wronki - 12.11.2002 - Amica - M
álaga CF 1:2 (1:1) - 1/32 finału 2002/03;
11. Wronki - 12.08.2004 - Amica - Honved Budapeszt 1:0 (1:0) - 2 runda eliminacji 2004/05;
12. Wronki - 30.09.2004 - Amica - FK Ventspils 1:0 (1:0) - 1 runda 2004/05;
13. Wronki - 21.10.2004 - Amica - Glasgow Rangers 0:5 (0:1) - faza grupowa 2004/05;
14. Graz - 04.11.2004 - Grazer AK - Amica 3:1 (1:1) - faza grupowa 2004/05;
15. Wronki - 25.11.2004 - Amica - AZ Alkmaar 1:3 (0:3) - faza grupowa 2004/05;
16. Auxerre - 02.12.2004 - AJ Auxerre - Amica 5:1 (4:1) - faza grupowa 2004/05;


ARKA GDYNIA:

- Liga Europy:
1. Gdynia - 27.07.2017 - Arka - FC Midtjylland 3:2 (2:2) - 3 runda eliminacji 2017/18;
2. Herning - 03.08.2017 - FC Midtjylland - Arka 2:1 (0:0) - 3 runda eliminacji 2017/18;

- Inne:
1. Gdynia - 27.10.2009 - Arka - West Ham United (rezerwy) 2:2 (0:1) - towarzyski "80-lecie Arki Gdynia";
2. Gdynia - 19.02.2011 - Arka - Beroe Stara Zagora 1:1 (0:0) - towarzyski "Otwarcie Stadionu Miejskiego"
3. Gdynia - 09.07.2014 - Arka - Panathinaikos Ateny 0:1 (0:1) - towarzyski "85-lecie Arki Gdynia";


CRACOVIA:

- Liga Europy:

1. Skopje - 30.06.2016 - Skendija 79 Tetovo - Cracovia 2:0 (1:0) - 1 runda eliminacji 2016/17;
2. Kraków - 07.07.2016 - Cracovia - Skendija 79 Tetovo 1:2 (0:1) - 1 runda eliminacji 2016/17 - bilet z logo 110lat
3
Kraków - 07.07.2016 - Cracovia - Skendija 79 Tetovo 1:2 (0:1) - 1 runda eliminacji 2016/17 - bilet bez logo 110lat

- Puchar Intertoto:
1. Kraków - 21.06.2008 - Cracovia - Szachtior Soligorsk 1:2 (1:0) - 1 runda 2008;
2. Soligorsk - 29.06.2008 - Szachtior Soligorsk - Cracovia 3:0 (0:0) - 1 runda 2008;

- Inne:
1. Kraków - 20.06.2006 - 100 lat Cracovii - międzynarodowy turniej towarzyski;
2. Chicago - 27.06.2007 - Chicago Fire - Cracovia 1:0 (1:0) - towarzyski;
3. Kraków - 09.10.2010 - Cracovia - TSV 1860 Monachium 2:1 (0:0) - towarzyski;
4. Kraków - 12.07.2015 - Cracovia - VfL Wolfsburg (odwołany) - towarzyski;


DYSKOBOLIA GRODZISK WIELKOPOLSKI:

- Puchar UEFA:
1. Grodzisk Wielkopolski - 14.08.2003 - Dyskobolia - Atlantas Kłajpeda 2:0 (1:0) - runda wstępna 2003/04;
2. Berlin - 24.09.2003 - Hertha Belin - Dyskobolia 0:0 - 1 runda 2003/04;
3. Grodzisk Wielkopolski - 15.10.2003 - Dyskobolia - Hertha Berlin 1:0 (0:0) - 1 runda 2003/04;
4. Grodzisk Wielkopolski - 27.11.2003 - Dyskobolia - Manchester City 0:0 - 1/32 finału 2003/04;
5. Grodzisk Wielkopolski - 26.02.2004 - Dyskobolia  - Girondins de Bordeaux 0:1 (0:0) - 1/16 finału 2003/04;
6
Bordeaux - 03.03.2004 - Girondins de Bordeaux - Dyskobolia 4:1 (2:0) - 1/16 finalu 2003/04;
7. Grodzisk Wielkopolski - 11.08.2005 - Dyskobolia - Dukla Bańska Bystrzyca 4:1 (0:0) - 2 runda eliminacji 2005/06;
8. Bańska Bystrzyca - 25.08.2005 - Dukla Bańska Bystrzyca 0:0 - 2 runda eliminacji 2005/06;
9. Lens - 15.09.2005 - RC Lens - Dyskobolia 1:1 (1:1) - 1 runda 2005/06;
10
Grodzisk Wielkopolski - 29.09.2005 - Dyskobolia - RC Lens 2:4 (0:2) - 1 runda 2005/06;
11. Baku - 19.07.2007 - Araz Amiszli - Dyskobolia 0:0 - 1 runda eliminacji 2007/08 - identyfikator "Sekcje Specjalne";
12. Grodzisk Wielkopolski - 02.08.2007 - Dyskobolia - Araz Imiszli 1:0 (0:0) - 1 runda eliminacji 2007/08;
13. Grodzisk Wielkopolski - 30.08.2007 - Dyskobolia - Toboł Kostanay 2:0 (2:0) - 2 runda eliminacji 2007/08;
14. Grodzisk Wielkopolski - 20.09.2007 - Dyskobolia - Crvena Zvezda Belgrad 0:1 (0:1) - 1 runda 2007/08;
15. Belgrad - 04.10.2007 - Crvena Zvezda Belgrad - Dyskobolia 1:0 (1:0) - 1 runda 2007/08;


GKS BEŁCHATÓW:


- Puchar UEFA:
1. Bełchatów - 19.07.2007 - GKS - Ameri Tbilisi 2:0 (0:0) - 1 runda eliminacji 2007/08;
2
Bełchatów - 19.07.2007 - GKS - Ameri Tbilisi 2:0 (0:0) - 1 runda eliminacji 2007/08 - zaproszenie;
3. Tbilisi - 02.08.2007 - Ameri Tbilisi - GKS 2:0p.d - 2:0 (1:0), 0:0d., 2:4k. - 1 runda eliminacji 2007/08;
4. Dniepropietrowsk - 16.08.2007 - Dnipro Dniepropietrowsk - GKS 1:1 (0:1) - 2 runda eliminacji 2007/08;
5. Bełchatów - 30.08.2007 - GKS - Dnipro Dniepropietrowsk 2:4 (2:4) - 2 runda eliminacji 2007/08;
6
Bełchatów - 30.08.2007 - GKS - Dnipro Dniepropietrowsk 2:4 (2:4) - 2 runda eliminacji 2007/08 - zaproszenie;

- Inne:
1. Bełchatów - 10.12.1995 - VI Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej - 
międzynarodowy turniej towarzyski oldboyów;
2. Bełchatów - 09-10.12.2000 - XI Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej - międzynarodowy turniej towarzyski oldboyów;
3. Bełchatów - 06.10.2006 - GKS - Karpaty Lwów 1:2 (1:1) - towarzyski;


GKS KATOWICE:

- P.E.Z.P:
1. Chorzów - 02.10.1986 - GKS - Fram Reykjavik 1:0 (0:0) - 1/16 finału 1986/87;
2. Brugia - 06.11.1991 - Club Bruggie - GKS 3:0 (0:0) - 1/8 finału 1991/92 - zaproszenie;
3. Katowice - 29.09.1993 - GKS - Benfica Lizbona 1:1 (1:0) - 1/16 finału 1993/94;
4. Katowice - 10.08.1995 - GKS - Ararat Erewań 2:0 (2:0) - 1/32 finału 1995/96; 

- Puchar Miast Targowych (rozgrywki nieoficjalne):
1. Chorzów - 16.09.1970 - GKS - FC Barcelona 0:1 (0:0) - 1/32 finału 1995/96;

- Puchar UEFA:

1. Chorzów - 01.10.1987 - GKS - Sportul Studentesc Bukareszt 1:2 (1:2) - 1/32 finału 1987/88;
2. Glasgow - 07.09.1988 - Glasgow Rangers - GKS 1:0 (0:0) - 1/32 finału 1988/89;
3. Chorzów - 05.10.1988 - GKS - Glasgow Rangers 2:4 (1:2) - 1/32 finału 1988/89;
4. Katowice - 27.09.1989 - GKS - RoPS Rovaniemi 0:1 (0:0) - 1/32 finału 1989/90;
5. Katowice - 16.09.1992 - GKS - Galatasaray Stambuł 0:0 - 1/32 finału 1992/93;
6. Katowice - 23.08.1994 - GKS - Inter Cardiff 6:0 (3:0) - runda wstępna 1994/95;
7. Katowice - 13.09.1994 - GKS - Aris Saloniki 1:0 (1:0) - 1/32 finału 1994/95;
8. Katowice - 18.10.1994 - GKS - Girondins de Bordeaux 1:0 (0:0) - 1/16 finału 1994/95;
9. Katowice - 22.11.1994 - GKS - Bayer Leverkusen 1:4 (0:3) - 1/8 finału 1994/95;
10. Leverkusen - 06.12.1994 - Bayer Leverkusen - GKS 4:0 (4:0) - 1/8 finału 1994/95;

- Inne:
1. Katowice - 16.01.1999 - EB Canal+ Cup - międzynarodowy halowy turniej piłkarski;
2. Ostrava - 14.02.2006 - Silesian Football Cup 2006 - międzynarodowy towarzyski turniej halowy;
3. Katowice - 02.09.2006 - GKS - Baní
k Ostrava 2:1 (1:1) - towarzyski;
4. Ostrava - 13.10.2012 - Baník Ostrava - GKS 3:0 (3:0) - towarzyski "90-lecie Baníka Ostrava";
5. Katowice - 24.07.2016 - GKS - Baník Ostrava 3:1 (1:0) - towarzyski - bilet z kodem kreskowym;
6. Katowice - 24.07.2016 - GKS - Baník Ostrava 3:1 (1:0) - towarzyski - bilet harmonogram;


GKS TY
CHY:


- Inne:

1. Tychy - 18.07.2015 - GKS - 1.FC K
öln 0:1 (0:1) - towarzyski "Otwarcie Stadionu Miejskiego";


GÓRNIK ZABRZE:

- P.E.M.K.:
1. Londyn - 20.09.1961 - Tottenham Londyn - Górnik 8:1 (5:1) - 1/16 finału 1961/62;
2. Chorzów - 28.11.1965 - Górnik - Sparta Praga 1:2 (0:1) - 1/8 finału 1965/66;
3. Kijów - 17.11.1967 - Dynamo Kijów - Górnik 1:2 (1:1) - 1/8 finału 1967/68 - inwencja twórcza fałszerza ;
4. Manchester - 28.02.1968 - Manchester United - Górnik 2:0 (0:0) - ćwierćfinał 1967/68;
5. Chorzów - 13.03.1968 - Górnik - Manchester United 1:0 (0:0) - ćwierćfinał 1967/68;
6. Chorzów - 29.09.1971 - Górnik - Olimpique Marsylia 1:1 (1:0) - 1/16 finału 1971/72;
7. Chorzów - 08.11.1972 - Gornik - Dynamo Kijów 2:1 (1:1) - 1/8 finału 1972/73;
8. Chorzów - 18.09.1985 - Górnik - Bayern Monachium 1:2 (1:1) - 1/16 finału 1985/86 - karta uczestnictwa;
9. Bruksela - 17.09.1986 - Anderlecht Bruksela - Górnik 2:0 (2:0) - 1/16 finału 1986/87;
10. Zabrze - 01.10.1986 - Górnik - Anderlecht Bruksela 1:1 (1:1) - 1/16 finału 1986/87 - karta uczesnictwa;
11. Zabrze - 30.09.1987 - Górnik - Olympiakos Pireus 2:1 (2:0) - 1/16 finału 1987/88;
12. Glasgow - 21.10.1987 - Glasgow Rangers - Górnik 3:1 (3:0) - 1/8 finału 1987/88;
13. Zabrze - 04.11.1987 - Górnik - Glasgow Rangers 1:1 (0:1) - 1/8 finału 1987/88;
14. Zabrze - 07.09.1988 - Górnik - Jeunesse Esch 3:0 (2:0) - 1/16 finału 1988/89;
15. Chorzów - 26.10.1988 - Górnik - Real Madryt 0:1 (0:0) - 1/8 finału 1988/89;

- P.E.Z.P.:
1. Chorzów - 12.11.1969 - Górnik - Glasgow Rangers 3:1 (2:0) - 1/8 finału 1969/70;
2. Chorzów - 18.03.1970 - Górnik - Levski-Spartak Sofia 2:1 (1:0) - ćwierćfinał 1969/70;
3. Chorzów - 15.04.1970 - Górnik - AS Roma 2:2p.d. - 1:1 (0:1), 1:1d. - półfinał 1969/70;
4. Chorzów - 10.03.1971 - Górnik - Manchester City 2:0 (2:0) - ćwierćfinał 1970/71;
5. Manchester - 24.03.1971 - Manchester City - Gornik 2:0 (1:0) - ćwierćfinał 1970/71

- Puchar UEFA:
1. Zabrze - 12.09.1989 - Górnik - Juventus Turyn 0:1 (0:0) - 1/32 finału 1989/90;
2. Turyn - 27.09.1989 - Juventus Turyn - Górnik 4:2 (4:1) - 1/32 finału 1989/90;
3. Zabrze - 02.10.1991 - Górnik - Hamburger SV 0:3 (0:0) - 1/32 finału 1991/92;
4. Zabrze - 27.09.1994 - Górnik - Admira Wacker Wiedeń 1:1 (1:1) - 1/32 finału 1994/95 - ulgowy;
5. Zabrze - 27.09.1994 - Górnik - Admira Wacker Wiedeń 1:1 (1:1) - 1/32 finału 1994/95 - bezpłatny;

- Puchar Intertoto:
1. Zabrze - 22.07.1995 - Górnik - Karlsruher SC 1:6 (0:1) - faza grupowa 1995; 

- Inne:
1. Hohenlimburg - 16.07.1988 - Borussia Dortmund - Górnik 4:2 (-:-) - towarzyski;
2. Hannover - 18-19.07.1991 - Gilde-Cup - międzynarodowy turniej towarzyski;
3. Hagen - 14.02.1995 - Hasper SV Hagen - Górnik 2:2 (-:-) - towarzyski;
4. Halle - 04.01.2000 - Techem Cup - międzynarodowy towarzyski turniej halowy;
5. Zabrze - 12.10.2007 - Górnik - FBK Kowno 1:1 (0:1) - towarzyski;
6. Budapeszt - 26.03.2011 - Újpest Budapeszt - Górnik 2:1 (1:0) - towarzyski;
7. Zabrze - 10.07.2015 - Górnik - MFK Karviná 0:0 - towarzyski;
8. Zabrze - 24.02.2017 - Górnik - Fotbal Trinec - towarzyski;
9. Zabrze - 03.02.2018 - Górnik - Zemplín Michalovce 5:0 (3:0) - towarzyski;
10. Zabrze - 24.03.2018 - Górnik - Hajduk Split 3:2 (2:2) - towarzyski rozegrany w ramach obchodów 70-lecia Górnika Zabrze;
11. Zabrze - 24.03.2018 - Górnik - Hajduk Split 3:2 (2:2) - towarzyski rozegrany w ramach obchodów 70-lecia Górnika Zabrze - pamiątkowy;


GWARDIA WARSZAWA:
- Inne:
1. Sewilla - 18.08.1972 - Sevilla CF - Gwardia 3:0 (-:-) - towarzyski;


HETMAN ZAMOŚĆ:

- Inne:
1. Zamość - 09.03.2008 - Hetman - FBK Kowno 0:1 (0:1) - towarzyski;


HUTNIK KRAKÓW:


- Puchar UEFA:

1. Kraków - 17.07.1996 - Hutnik - Chazari Buzowna Baku 9:0 (2:0) - runda przedwstępna 1996/97 - zaproszenie;
2. Kraków - 20.08.1996 - Hutnik - Sigma Ołomuniec 3:1 (2:1) - runda wstępna 1996/97;
3. Kraków - 10.09.1996 - Hutnik - AS Monaco 0:1 (0:0) - 1/32 finału 1996/97;
4. Monako - 24.09.1996 - AS Monaco - Hutnik 3:1 (1:0) - 1/32 finału 1996/97;

- Inne:
1. Kraków - 25.07.2009 - Hutnik - Sheffield FC 3:1 (1:0) - towarzyski "60-lecie Nowej Huty";
2. Kraków - 24.07.2010 - Hutnik - 1.FC Magdeburg 0:2 (0:1) - towarzyski "60-lecie Hutnika Kraków";
3. Kraków - 18.08.2011 - Hutnik - Universidad de Navarra 3:0 (2:0) - towarzyski "Welcome to Nowa Huta";
4. Kraków - 27.07.2013 - Hutnik - Ferencvaros II Budapeszt 1:2 (1:0) - towarzyski "Welcome to Nowa Huta"; 


JAGIELLONIA BIAŁYSTOK:

- Liga Europy:

1. Białystok - 29.07.2010 - Jagiellonia - Aris Saloniki 1:2 (1:2) - 3 runda eliminacji 2010/11;
2. Saloniki - 05.08.2010 - Aris Saloniki - Jagiellonia 2:2 (1:1) - 3 runda eliminacji 2010/11 - "bilet 2 w 1";
3. Pawłodar - 07.07.2011 - Irtysh Pawłodar - Jagiellonia 2:0 (2:0) - 1 runda eliminacji 2011/12;
4. Szawle - 02.07.2015 - Kruoja Pokroje - Jagiellonia 0:1 (0:0) - 1 runda eliminacji 2015/16;
5. Białystok - 09.07.2015 - Jagiellonia - Kruoja Pokroje 8:0 (4:0) - 1 runda eliminacji 2015/16;
6. Białystok - 16.07.2015 - Jagiellonia - Omonia Nikozja 0:0 - 2 runda eliminacji 2015/16;
7. Nikozja - 23.07.2015 - Omonia Nikozja - Jagiellonia 1:0 (1:0) - 2 runda eliminacji 2015/16;
8. Białystok - 06.07.2017 - Jagiellonia - Dinamo Batumi 4:0 (0:0) - 1 runda eliminacji 2017/18;
9. Baku - 13.07.2017 - Qabala FK - Jagiellonia 1:1 (0:1) - 2 runda eliminacji 2017/18;
10. Białystok - 20.07.2017 - Jagiellonia - Qabala FK 0:2 (0:1) - 2 runda eliminacji 2017/18;


KORONA KIELCE:

- Inne:
1. Kielce - 16.05.2006 - Korona - Borussia Dortmund 4:1 (3:0) - towarzyski;
2. Kielce - 30.08.2006 - Korona - Torpedo Moskwa 2:3 (1:1) - towarzyski;


LECH POZNAŃ:


- P.E.M.K:

1. Poznań - 19.09.1990 - Lech - Panathinaikos Ateny 3:0 (2:0) - 1/16 finału 1990/91;
2. Poznań - 24.10.1990 - Lech - Olympique Marsylia 3:2 (2:1) - 1/8 finału 1990/91 - zaproszenie;

- Liga Mistrzów:
1. Poznań - 16.09.1992 - Lech - Skonto Ryga 2:0 (2:0) - 1 runda 1992/93;
2. Poznań - 04.11.1992 - Lech - IFK Göteborg 0:3 (0:1) - 2 runda 1992/93;
3. Poznań - 20.10.1993 - Lech - Spartak Moskwa 1:5 (1:3) - 2 runda 1993/94;
4. Moskwa - 03.11.1993 - Spartak Moskwa - Lech 2:1 (1:1) - 2 runda 1993/94
5. Poznań - 21.07.2010 - Lech - Inter Baku 0:1p.d. - 0:1 (0:0), 0:0d., 9:8k. - 2 runda eliminacji 2010/11;
6. Praga - 27.07.2010 - Sparta Praga - Lech 1:0 (0:0) - 3 runda eliminacji 2010/11;
7. Poznań - 04.08.2010 - Lech - Sparta Praga 0:1 (0:0) - 3 runda eliminacji 2010/11;
8. Poznań - 22.07.2015 - Lech - FK Sarajevo 1:0 (1:0) - 2 runda eliminacji 2015/16;
9. Poznań - 29.07.2015 - Lech - FC Basel 1:3 (1:1) - 3 runda eliminacji 2015/16 - szary;
10. Poznań - 29.07.2015 - Lech - FC Basel 1:3 (1:1) - 3 runda eliminacji 2015/16 - niebieski;
11. Bazylea - 05.08.2015 - FC Basel - Lech 1:0 (0:0) - 3 runda eliminacji 2015/16;

- P.E.Z.P.:
1. Poznań - 05.10.1988 - Lech - Flamurtari Vlora 1:0 (0:0) - 1/16 finału 1988/89 - zaproszenie;
2. Poznań - 09.11.1988 - Lech - FC Barcelona 1:1 p.d. - 1:1 (1:1), 0:0d., 4:5k. - 1/8 finału 1988/89 - zaproszenie;

- Puchar UEFA:
1. Poznań - 26.08.1999 - Lech - Metalurgs Liepaja 3:1 (0:0) - runda eliminacyjna 1999/2000;
2. Poznań - 16.09.1999 - Lech - IFK Göteborg 1:2 (1:1) - 1 runda 1999/2000;
3. Poznań - 26.08.2004 - Lech - Terek Grozny 0:1 (0:0) - 2 runda eliminacji 2004/05;
4. Poznań - 31.07.2008 - Lech - Khazar Lankaran 4:1 (1:1) - 1 runda eliminacji 2008/09;
5. Poznań - 14.08.2008 - Lech - Grasshoppers Zürich 6:0 (2:0) - 2 runda eliminacji 2008/09;
6. Poznań - 02.10.2008 - Lech - Austria Wiedeń 4:2p.d. - 2:1 (1:0), 2:1d. - 3 runda eliminacji 2008/09;
7. Poznań - 06.11.2008 - Lech - AS Nancy 2:2 (2:1) - faza grupowa 2008/09;
8. Poznań - 04.12.2008 - Lech - Deportivo la Coruña 1:1 (1:1) - faza grupowa 2008/09;
9. Poznań - 19.02.2009 - Lech - Udinese Calcio 2:2 (0:0) - 1/16 finału 2008/09;

- Liga Europy:
1. Poznań - 20.08.2009 - Lech Poznań - Club Brugge 1:0 (0:0) - 4 runda eliminacji 2009/10;
2. Dniepropietrowsk - 19.08.2010 - Dnipro Dniepropietrowsk - Lech 0:1 (0:1) - 4 runda eliminacji 2010/11;
3. Poznań - 16.08.2010 - Lech - Dnipro Dniepropietrowsk 0:0 - 4 runda eliminacji 2010/11;
4. Poznań - 30.09.2010 - Lech - FC Salzburg 2:0 (0:0) - faza grupowa 2010/11;
5. Manchester - 21.10.2010 - Manchester City - Lech 3:1 (2:0) - faza grupowa 2010/11;
6. Poznań - 04.11.2010 - Lech - Manchester City 3:1 (1:0) - faza grupowa 2010/11;
7. Poznań - 01.12.2010 - Lech - Juventus Turyn 1:1 (1:0) - faza grupowa 2010/11;
8. Poznań - 05.07.2012 - Lech - Żetysu Tałdykorgan 2:0 (0:0) - 1 runda eliminacji 2012/13;
9. Poznań - 25.07.2013 - Lech - Honka Espoo 2:1 (2:1) - 2 runda eliminacji 2013/14;
10. Wilno - 01.08.2013 - Żalgiris Wilno - Lech 1:0 (1:0) - 3 runda eliminacji 2013/14;
11. Tallinn - 17.07.2014 - Nõmme Kalju - Lech 1:0 (0:0) - 2 runda eliminacji 2014/15;
12. Poznań - 24.07.2014 - Lech - Nõmme Kalju 3:0 (2:0) - 2 runda eliminacji 2014/15;
13. Poznań - 07.08.2014 - Lech - Stjarnan FC 0:0 - 3 runda eliminacji 2014/15 - identyfikator Skybox;
14. Poznań - 20.08.2015 - Lech - Videoton Székesfehérvár 3:0 (1:0) - 4 runda eliminacji 2015/16 - niebieski;
15. Poznań - 20.08.2015 - Lech - Videoton Székesfehérvár 3:0 (1:0) - 4 runda eliminacji 2015/16 - szary
16. Székesfehérvár - 27.08.2015 - Videoton Székesfehérvár - Lech 0:1 (0:0) - 4 runda eliminacji 2015/16;
17. Poznań - 05.11.2015 - Lech - AC Fiorentina 0:2 (0:1) - faza grupowa 2015/16;

- Puchar Intertoto:
1. Poznań - 25.06.2005 - Lech - Karvan Yevlakh 2:0 (0:0) - 1 runda 2005;
2. Lens - 03.07.2005 - RC Lens - Lech 2:1 (2:0) - 2 runda 2005;
3. Poznań - 10.07.2005 - Lech - RC Lens 0:1 (0:1) - 2 runda 2005;
4. Tiraspol - 01.07.2006 - FC Tiraspol - Lech 1:0 (1:0) - 2 runda 2006;
5. Poznań - 08.07.2006 - Lech - FC Tiraspol 1:3 (0:1) - 2 runda 2006;

- Inne:
1. Chasselay - 17.07.1996 - AS Saint-Etienne - Lech -:- (-:-) - towarzyski;
2. Poznań - 11.05.2002 - Lech - Werder Brema 2:1 (1:1) - towarzyski;
3. Poznań - 27.05.2003 - Lech - VfB Stuttgard 1:1 (0:1) - towarzyski;
4. Poznań - 27.07.2003 - Lech Cup 2003 - międzynarodowy turniej towarzyski;
5. Poznań - 25.01.2008 - Remes Cup Ekstra 2008 - międzynarodowy turniej towarzyski;
6. Poznań - 26.06.2010 - Lech - Rosenborg Trondheim 1:1 (0:1) - towarzyski;
7. Poznań - 19.05.2011 - Lech - Borussia Dortmund 0:0 - towarzyski;


LECHIA GDAŃSK:

- P.E.Z.P.:
1. Turyn - 14.09.1983 - Juventus Turyn - Lechia 7:0 (4:0) - 1/16 finału 1983/84;
2. Gdańsk - 28.09.1983 - Lechia - Juventus Turyn 2:3 (0:1) - 1/16 finału 1983/84;

- Inne:
1. Gdańsk - 20.01.1996 - I Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej - międzynarodowy turniej towarzyski;
2. Gdańsk - 15.07.1997 - Reprezentacja Wybrzeża - Werder Brema -:- (-:-) - towarzyski;
3. Wilno - 14.07.2010 - Żalgiris Wilno - Lechia 0:0 - towarzyski "600-rocznica Bitwy pod Grunwaldem";
4. Gdańsk - 20.07.2013 - Lechia - FC Barcelona 2:2 (1:1) - towarzyski Super Mecz;
5. Lublin - 04.07.2015 - Lubelskie Cup - międzynarodowy turniej towarzyski (dzień 1);
6. Lublin - 05.07.2015 - Lubelskie Cup - międzynarodowy turniej towarzyski (dzień 2);
7. Gdańsk - 12.07.2015 - Lechia - VfL Wolfsburg 1:1 (0:1) - towarzyski - wydruk;
8. Gdańsk - 22.07.2015 - Lechia - Schalke 04 Gelsenkirchen 0:1 (0:1) - towarzyski;
9. Gdańsk - 29.07.2015 - Lechia - Juventus Turyn 1:2 (0:1) - towarzyski;


LEGIA WARSZAWA:

- Liga Mistrzów:
1. Warszawa - 09.08.1995 - Legia - IFK Göteborg 1:0 (0:0) - runda wstępna 1995/96;
2. Warszawa - 13.09.1995 - Legia - Rosemborg Trondheim 3:1 (0:0) - faza grupowa 1995/96;
3. Moskwa - 27.09.1995 - Spartak Moskwa - Legia 2:1 (1:0) - faza grupowa 1995/96;
4. Warszawa - 18.10.1995 - Legia - Blackburn Rovers 1:0 (1:0) - faza grupowa 1995/96;
5. Warszawa - 06.12.1995 - Legia - Spartak Moskwa 0:1 (0:1) - faza grupowa 1995/96 - zaproszenie;
6. Warszawa - 05.03.1996 - Legia - Panathinaikos Ateny 0:0 - ćwierćfinał 1995/96;
7. Ateny - 20.03.1996 - Panathinaikos Ateny - Legia 3:0 (1:0) - ćwierćfinał 1995/96
8. Skopje - 31.07.2002 - Wardar Skopje - Legia 1:3 (0:2) - 2 runda eliminacji 2002/03;
9. Warszawa - 28.08.2002 - Legia - FC Barcelona 0:1 (0:0) - 3 runda eliminacji 2002/03 - karta Foto;
10. Donieck - 09.08.2006 - Szachtar Donieck - Legia 1:0 (1:0) - 3 runda eliminacji 2006/07;
11. Warszawa - 23.08.2006 - Legia - Szachtar Donieck 2:3 (1:3) - 3 runda eliminacji 2006/07 - identyfikator Steward SKLW
12. Wrexham - 17.07.2013 - The New Saints FC - Legia 1:3 (1:0) - 2 runda eliminacji 2013/14;
13. Wrexham - 17.07.2013 - The New Saints FC - Legia 1:3 (1:0) - 2 runda eliminacji 2013/14 - polski voucher;
14. Bukareszt - 21.08.2013 - Steaua Bukareszt - Legia 1:1 (1:0) - 4 runda eliminacji 2013/14;
15. Warszawa - 27.08.2013 - Legia - Steaua Bukareszt 2:2 (1:2) - 4 runda eliminacji 2013/14 - blankiet
16. Warszawa - 16.07.2014 - Legia - St. Patrick's Athletic FC 1:1 (0:1) - 2 runda eliminacji 2014/15 - blankiet;
17. Dublin - 23.07.2014 - St. Patrick's Athletic FC - Legia 0:5 (0:1) - 2 runda eliminacji 2014/15;
18. Warszawa - 30.07.2014 - Legia - Celtic Glasgow 4:1 (2:1) - 3 runda eliminacji 2014/15 - blankiet;
19. Edynburg - 06.08.2014 - Celtic Glasgow - Legia 0:2 (0:1) / 3:0 walkower - 3 runda eliminacji 2014/15;
20. Mostar - 12.07.2016 - Zrinjski Mostar - Legia 1:1 (0:0) - 2 runda eliminacji 2016/17;
21. Warszawa - 19.07.2016 - Legia - Zrinjski Mostar 2:0 (1:0) - 2 runda eliminacji 2016/17 - blankiet;
22. Żylina - 27.07.2016 - AS Trencin - Legia 0:1 (0:0) - 3 runda eliminacji 2016/17;
23. Warszawa - 03.08.2016 - Legia - AS Trencin 0:0 - 3 runda eliminacji 2016/17 - blankiet;
24. Dublin - 17.08.2016 - Dundalk FC - Legia 0:2 (0:0) - 4 runda eliminacji 2016/17;
25. Warszawa - 23.08.2016 - Legia - Dundalk FC 1:1 (0:1) - 4 runda eliminacji 2016/17 - blankiet;
26. Warszawa - LM 2016/17 - Legia - pakiet na 3 mecze fazy grupowej 2016/17 - blankiet;
27. Warszawa - 14.09.2016 - Legia - Borussia Dortmund 0:6 (0:3) - faza grupowa 2016/17;
28. Lizbona - 27.09.2016 - Sporting Lizbona - Legia 2:0 (2:0) - faza grupowa 2016/17;
29. Madryt - 18.10.2016 - Real Madryt - Legia 5:1 (3:1) - faza grupowa 2016/17;
30. Warszawa - 02.11.2016 - Legia - Real Madryt 3:3 (1:2) - faza grupowa 2016/17 - identyfikator;
31. Dortmund - 22.11.2016 - Borussia Dortmund - Legia 8:4 (5:2) - faza grupowa 2016/17;
32. Warszawa - 07.12.2016 - Legia - Sporting Lizbona 1:0 (1:0) - faza grupowa 2016/17; 
33. Mariehamn - 12.07.2017 - IFK Mariehamn - Legia 0:3 (0:3) - 2 runda eliminacji 2017/18;

- P.E.Z.P.:
1. Esch-sur-Alzette - 03.10.1990 - Swift Hesperange - Legia 0:3 (0:0) - 1/16 finału 1990/91;
2. Warszawa - 10.04.1991 - Legia - Manchester United 1:3 (1:1) - półfinał 1990/91;
3. Manchester - 24.04.1991 - Manchester United - Legia 1:1 (1:0) - półfinał 1990/91;
4. Warszawa - 28.08.1997 - Legia - Glenovon Lurgan 4:0 (0:0) - 1/32 finału 1997/98;
5. Vicenza - 18.09.1997 - Vicenza Calcio - Legia 2:0 (2:0) - 1/16 finału 1997/98;
6. Warszawa - 02.10.1997 - Legia - Vicenza Calcio 1:1 (0:0) - 1/16 finału 1997/98 - zaproszenie;

- Puchar UEFA:
1. Mediolan - 27.11.1985 - Inter Mediolan - Legia 0:0 - 1/8 finału 1985/86;
2. Warszawa - 11.12.1985 - Legia - Inter Mediolan 0:1p.d. - 0:0, 0:1d. - 1/8 finału 1985/86;
3. Mediolan - 05.11.1986 - Inter Mediolan - Legia 1:0 (1:0) - 1/16 finału 1986/87;
4. Esch-sur-Alzette - 17.07.1996 - Jeunesse Esch - Legia 2:4 (2:3) - runda przedwstępna 1996/97;
5. Warszawa - 23.07.1996 - Legia - Jeunesse Esch 3:0 (1:0) - runda przedwstępna 1996/97;
6. Warszawa - 06.08.1996 - Legia - Haka Valkeakoski 3:0 (2:0) - runda wstępna 1996/97;
7. Warszawa - 26.08.1999 - Legia - Wardar Skopje 4:0 (2:0) - runda wstępna 1999/2000 - karta prasowa;
8. Warszawa - 30.09.1999 - Legia - Anorthosis Famagusta 2:0 (0:0) - 1 runda 1999/2000 - bilet z meczu z Wardarem opatrzony pieczątką aktualizującą;
8. Warszawa - 04.11.1999 - Legia - Udinese Calcio 1:1 (1:1) - 1/32 finału 1999/2000;
10. Warszawa - 18.10.2001 - Legia - Valencia CF 1:1 (1:0) - 1/32 finału 2001/02;
11. Warszawa - 19.09.2002 - Legia - FC Utrecht 4:1 (2:0) - 1 runda 2002/03;
12. Warszawa - 29.10.2002 - Legia - Schalke 04 Gelsenkirchen 2:3 (0:0) - 1/32 finału 2002/03 - karta prasowa;
13. Gelsenkirchen - 14.11.2002 - Schalke 04 Gelsenkirchen - Legia 0:0 - 1/32 finału 2002/03;
14. Wiedeń - 16.09.2004 - Austria Wiedeń - Legia 1:0 (0:0) - 1 runda 2004/05;
15. Warszawa - 30.09.2004 - Legia - Austria Wiedeń 1:3 (0:2) - 1 runda 2004/05 - karta prasowa;
16. Wiedeń - 28.09.2006 - Austria Wiedeń - Legia 1:0 (0:0) - 1 runda 2006/07;
17. Homel - 31.07.2008 - FK Homel - Legia 1:4 (1:1) - 1 runda eliminacji 2008/09;
18. Warszawa - 14.08.2008 - Legia - FK Moskwa 1:2 (0:0) - 2 runda eliminacji 2008/09;
19. Moskwa - 28.08.2008 - FK Moskwa - Legia 2:0 (1:0) - 2 runda eliminacji 2008/09;

- Liga Europy:

1. Kopenhaga - 30.07.2009 - Brøndby Kopenhaga - Legia 1:1 (0:1) - 3 runda eliminacji 2009/10;
2. Warszawa - 18.08.2011 - Legia - Spartak Moskwa 2:2 (1:0) - 4 runda eliminacji 2011/12; 
3. Moskwa - 25.08.2011 - Spartak Moskwa - Legia 2:3 (2:2) - 4 runda eliminacji 2011/12
4. Eindhoven - 15.09.2011 - PSV Eindhoven - Legia 1:0 (1:0) - faza grupowa 2011/12;
5. Bukareszt - 20.10.2011 - Rapid Bukareszt - Legia 0:1 (0:0) - faza grupowa 2011/12;
6. Tel Aviv - 15.12.2011 - Haopel Tel Aviv - Legia 2:0 (1:0) - faza grupowa 2011/12;
7. Lipawa - 19.07.2012 - Matalurgs Lipawa - Legia 2:2 (1:1) - 2 runda eliminacji 2012/13;
8. Ried - 02.08.2012 - SV Ried - Legia 2:1 (0:0) - 3 runda eliminacji 2012/13;
9. Trondheim - 30.08.2012 - Rosenborg Trondheim - Legia 2:1 (0:1) - 4 runda eliminacji 2012/13;
10. Trondheim - 30.08.2012 - Rosenborg Trondheim - Legia 2:1 (0:1) - 4 runda eliminacji 2012/13 - polski voucher;
11. Rzym - 19.09.2013 - Lazio Rzym - Legia 1:0 (0:0) - faza grupowa 2013/14;
12. Trabzon - 24.10.2013 - Trabzonspor Kulubu - Legia 2:0 (1:0) - faza grupowa 2013/14;
13. Warszawa - 07.11.2013 - Legia - Trabzonspor Kulübü 0:2 (0:0) - faza grupowa 2013/14 - blankiet;
14. Stróvolos - 08.12.2013 - Apóllon Limassol - Legia 0:2 (0:1) - faza grupowa 2013/14;
15. Aktobe - 21.08.2014 - FK Aktöbe - Legia 0:1 (0:0) - 4 runda eliminacji 2014/15;
16. Warszawa - 28.08.2014 - Legia - FK Aktöbe 2:0 (1:0) - 4 runda eliminacji 2014/15 - blankiet;
17. Warszawa - 18.09.2014 - Legia - Sporting Lokeren 1:0 (0:0) - faza grupowa 2014/15 - bilet Press;
18. Kijów - 22.10.2014 - Metalist Charków - Legia 0:1 (0:1) - faza grupowa 2014/15;
19. Warszawa - 06.11.2014 - Legia - Metalist Charków 2:1 (1:1) - faza grupowa 2014/15 - blankiet;
20. Lokeren - 27.11.2014 - Sporting Lokeren - Legia 1:0 (1:0) - faza grupowa 2014/15;
21. Amsterdam - 19.02.2015 - Ajax Amsterdam - Legia 1:0 (1:0) - 1/16 finału 2014/15;
22. Amsterdam - 19.02.2015 - Ajax Amsterdam - Legia 1:0 (1:0) - 1/16 finału 2014/15 - wydruk A4;
23. Warszawa - 26.02.2015 - Legia - Ajax Amsterdam 0:3 (0:3) - 1/16 finału 2014/15 - parkingowy;
24. Warszawa - 16.07.2015 - Legia - FC Botosani 1:0 (0:0) - 2 runda eliminacji 2015/16 - blankiet;
25. Botosani - 23.07.2015 - FC Botosani - Legia 0:3 (0:2) - 2 runda eliminacji 2015/16;
26. Kukës - 30.07.2015 - FK Kukësi - Legia 1:2 (0:1) - mecz przerwany / 0:3walkower - 3 runda eliminacji 2015/16;
27. Warszawa - 06.08.2015 - Legia - FK Kukësi 1:0 (0:0) - 3 runda eliminacji 2015/16 - blankiet;
28. Kijów - 20.08.2015 - Zoria Ługańsk - Legia 0:1 (0:0) - 4 runda eliminacji 2015/16;
29. Warszawa - 27.08.2015 - Legia - Zoria Ługańsk 3:2 (1:1) - 4 runda eliminacji 2015/16 - blankiet;
30. Herning - 17.09.2015 - FC Midtjylland - Legia 1:0 (0:0) - faza grupowa 2015/16;
31. Warszawa - 01.10.2015 - Legia - SSC Napoli 0:2 (0:0) - faza grupowa 2015/16;
32. Warszawa - 22.10.2015 - Legia - Club Brugge 1:1 (0:1) - faza grupowa 2015/16;
33. Brugia - 05.11.2015 - Club Brugge - Legia 1:0 (1:0) - faza grupowa 2015/16;
34. Warszawa - 26.11.2015 - Legia - FC Midtjylland 1:0 (1:0) - faza grupowa 2015/16;
35. Neapol - 10.12.2015 - SSC Napoli - Legia 5:2 (2:0) - faza grupowa 2015/16;
36. Warszawa - 16.02.2017 - Legia - Ajax Amsterdam 0:0 - 1/16 finału 2016/17 - bilet z kodem kreskowym;
37. Warszawa - 16.02.2017 - Legia - Ajax Amsterdam 0:0 - 1/16 finału 2016/17 - blankiet;
38. Amsterdam - 23.02.2017 - Ajax Amsterdam - Legia 1:0 (0:0) - 1/16 finału 2016/17;

- Puchar Intertoto:

1. Wilno - 08.07.2007 - Vétra Wilno - Legia -:- (2:0) - mecz przerwany/ 3:0 walkower - 2 runda 2007;
2. Wilno - 08.07.2007 - Vétra Wilno - Legia -:- (2:0) - mecz przerwany/ 3:0 walkower - 2 runda 2007 - karta VIP;

- Liga Młodzieżowa:

1. Nowy Dwór Mazowiecki - 20.10.2015 - Legia - Litex Łowecz 3:1 (1:0) - 1 runda 2015/16;
2. Pruszków - 07.12.2016 - Legia - Sporting Lizbona 2:0 (1:0) - faza grupowa 2016/17;
3. Warszawa - 31.10.2017 - Legia - Ajax Amsterdam 1:4 (1:1) - 2 runda 2017/18 - blankiet;

- Inne:
1. Warszawa - 05.09.2003 - Legia - Partizan Belgrad 1:0 (0:0) - towarzyski;
2. Warszawa - 04.07.2006 - Legia - Celtic Glasgow 1:0 (0:0) - towarzyski;
3. Grenchen - 10.07.2008 - FC Basel - Legia 6:1 (2:0) - towarzyski turniej Uhrencup 2008;
4. Lorient - 31.07.2010 - FC Lorient - Legia 0:1 (0:0) - towarzyski;
5. Warszawa - 10.10.2010 - Legia - ADO Den Haag 1:0 (0:0) - towarzyski;
6. Warszawa - 17.04.2012 - Legia - Sevilla FC 0:2 (0:1) - towarzyski;


ŁÓDZKI KS:

- Liga Mistrzów:
1. Łódź - 22.07.1998 - ŁKS - Kapaz Ganja 4:1 (1:0) - 1 runda eliminacji 1998/99 - pomarańczowy;
2. Łódź - 22.07.1998 - ŁKS - Kapaz Ganja 4:1 (1:0) - 1 runda eliminacji 1998/99 - błękitny;
3. Łódź - 26.08.1998 - ŁKS - Manchester United 0:0 - 2 runda eliminacji 1998/99;

- P.E.Z.P.:
1. Porto - 15.09.1994 - FC Porto - ŁKS 2:0 (0:0) - 1/16 finału 1994/95;
2. Łódź - 29.09.1994 - ŁKS - FC Porto 0:1 (0:1) - 1/16 finału 1994/95;

- Puchar UEFA:
1. Łódź - 15.09.1998 - ŁKS - AS Monaco 1:3 (1:0) - 1/32 finału 1998/99;
2. Monako - 22.09.1998 - AS Monaco - ŁKS 0:0 - 1/32 finału 1998/99


MIEDŹ LEGNICA:


- P.E.Z.P.:
1. Lubin - 16.09.1992 - Miedź - AS Monaco 0:1 (0:1) - 1/16 finału 1992/93;

- Inne:
1. Cottbus - 31.01.2014 - Energie Cottbus - Miedź 3:0 (0:0) - towarzyski;


MKS CIECHANÓW:

- Inne:
1. Ciechanów - 07.07.2017 - MKS Ciechanów - Pogoń Lwów 3:4 (0:2) - mecz towarzyski rozegrany z okazji 90-lecia tradycji piłkarskich w Ciechanowie;


MOTOR LUBLIN:

- Inne:
1. Vevey - 30.07.1995 - Real Madryt - Motor Lublin 7:0 (4:0) - towarzyski - identyfikator PRESSE;


NAPRZÓD BORUCIN:

- Inne:
1. Chuchelna - 23.07.2017 - MFK Kravare - Naprzód 4:6 (1:4) - towarzyski - bilet dla mężczyzn;
2. Chuchelna - 23.07.2017 - MFK Kravare - Naprzód 4:6 (1:4) - towarzyski - bilet dla kobiet;


ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI:

- Puchar UEFA:
1. Wodzisław Śląski - 26.08.1997 - Odra - Rotor Wołgograd 3:4 (-:-) - runda wstępna 1997/98;

- Puchar Intertoto:
1. Wodzisław Śląski - 22.06.1997 - Odra - Rapid Bukareszt 2:4 (-:-) - faza grupowa 1997;
2. Wodzisław Śląski - 21.06.2003 - Odra - Shamrock Rovers 1:2 (0:0) - 1 runda 2003;
3. Dublin - 29.06.2003 - Shamrock Rovers - Odra 1:0 (0:0) - 1 runda 2003;
4. Wodzisław Śląski - 20.06.2004 - Odra - Dynamo Mińsk 1:0 (1:0) - 1 runda 2004;
5. Mińsk - 27.06.2004 - Dynamo Mińsk - Odra 2:0 (1:0) - 1 runda 2004;


PIAST GLIWICE:

- Liga Europy:
1. Baku - 18.07.2013 - Qarabag Agdam - Piast 2:1 (1:1) - 2 runda eliminacji 2013/14;
2. Gliwice - 25.07.2013 - Piast - Qarabag Agdam 2:2p.d. - 2:1 (2:1), 0:1d. - 2 runda eliminacji 2013/14 - harmonogram;
3. Gliwice - 25.07.2013 - Piast - Qarabag Agdam 2:2p.d. - 2:1 (2:1), 0:1d. - 2 runda eliminacji 2013/14 - bilet pamiątkowy;
4. Gliwice - 14.07.2016 - Piast - IFK Göteborg 0:3 (0:2) - 2 runda eliminacji 2016/17;
5. Gliwice - 14.07.2016 - Piast - IFK Göteborg 0:3 (0:2) - 2 runda eliminacji 2016/17 - bilet pamiątkowy;

- Inne:
1. Gliwice - 13.07.2014 - Piast - MSK Żilina 2:0 (1:0) - towarzyski;
2. Gliwice - 28.06.2015 - 90-lecie Piasta Gliwice - międzynarodowy turniej towarzyski;


POGOŃ SZCZECIN:

- Puchar UEFA:
1. Verona - 30.09.1987 - Hellas Verona - Pogoń 3:1 (3:0) - 1/32 finału 1987/88;
2. Szczecin - 23.08.2008 - Pogoń - Fylkir Reykjavik 1:1 (1:0) - runda wstępna 2001/02;

- Puchar Intertoto:
1. Szczecin - 24.06.1995 - Pogoń - AS Cannes 1:2 (0:1) - faza grupowa 1995;
2. Kiszyniów - 18.06.2005 - Tiligul Tiras Tiraspol - Pogoń 0:3 (0:1) - 1 runda 2005;
3. Szczecin - 25.06.2005 - Pogoń - Tiligul Tiras Tiraspol 6:2 (3:1) - 1 runda 2005;
4. Ołomuniec - 02.07.2005 - Sigma Ołomuniec - Pogoń 1:0 (1:0) - 2 runda 2005;
5. Szczecin - 09.07.2005 - Pogoń - Sigma Ołomuniec 0:0 - 2 runda 2005;

- Inne:
1. Berlin - 18.01.1990 - 1. Internationales Berliner Hallenfussballturnier - międzynarodowy turniej halowy;
2. Berlin - 19.01.1990 - 1. Internationales Berliner Hallenfussballturnier - międzynarodowy turniej halowy;
3. Berlin - 20.01.1990 - 1. Internationales Berliner Hallenfussballturnier - międzynarodowy turniej halowy;
4. Stambuł - 13.01.2001 - Fenerbahce Stambuł - Pogoń 0:0 - towarzyski;
5. Szczecin - 24.07.2004 - Pogoń - Hertha Berlin 2:2 (1:1) - towarzyski;
6. Szczecin - 10.07.2013 - Pogoń - Olympique Lyon 0:0 - towarzyski "65-lecie Pogoni Szczecin";
7. Szczecin - 08.07.2014 - Pogoń - Werder Brema 1:1 (0:1) - towarzyski;


POLONIA
BYTOM:

- inne:
1. Bytom - 21.02.2010 - Turniej Zapomnianych Mistrzów - międzynarodowy halowy turniej towarzyski;
2. Bytom - 20.06.2015 - Polonia - Dukla Praga 0:4 (0:1) - towarzyski "95-lecie Polonii Bytom";


POLONIA WARSZAWA:

- Liga Mistrzów:
1. Płock - 02.08.2000 - Polonia - Dinamo Bukareszt 3:1 (0:1) - 2 runda eliminacji 2000/01;
2. Płock - 09.08.2000 - Polonia - Panathinaikos Ateny 2:2 (1:2) - 3 runda eliminacji 2000/01;
3. Ateny - 21.08.2000 - Panathinaikos Ateny - Polonia 2:1 (1:0) - 3 runda eliminacji 2000/01;

- Puchar UEFA:
1. Warszawa - 29.07.1998 - Polonia - Sadam Tallinn 3:1 (3:1) - 1 runda eliminacji 1998/99;
2. Warszawa - 11.08.1998 - Polonia - Dynamo Moskwa 0:1 (0:0) - 2 runda eliminacji 1998/99;
3. Płock - 14.09.2000 - Polonia - Udinese Calcio 0:1 (0:0) - 1 runda 2000/01;
4. Łódź - 09.08.2001 - Polonia - TNS Llansantffraid 4:0 (0:0) - runda wstępna 2001/02;
5. Łódź - 13.09.2001 - Polonia - Twente Enschede 1:2 (0:0) - 1 runda 2001/02;
6. Warszawa - 29.08.2002 - Polonia - Sliema Wenderers 2:0 (2:0) - runda wstępna 2002/03;
7. Płock - 03.10.2002 - Polonia - FC Porto 2:0 (0:0) - 1 runda 2002/03;

- Liga Europy:

1. Warszawa - 09.07.2009 - Polonia - Budoćnost Podgorica 0:1 (0:0) - 1 runda eliminacji 2009/10 - zaproszenie;
2. San Marino - 16.07.2009 - AC Juvenes Dogana - Polonia 0:1 (0:1) - 2 runda eliminacji 2009/10;
3. Warszawa - 23.07.2009 - Polonia - AC Juvenes Dogana 4:0 (2:0) - 2 runda eliminacji 2009/10;
4. Warszawa - 30.07.2009 - Polonia - NAC Breda 0:1 (0:1) - 3 runda eliminacji 2009/10 - zaproszenie;
5. Breda - 06.08.2009 - NAC Breda - Polonia 3:1 (2:0) - 3 runda eliminacji 2009/10;

- Puchar Intertoto:
1. Łęczna - 19.07.1997 - Polonia - MSV Duisburg 0:0 - faza grupowa 1997;
2. Warszawa - 19.06.1999 - Polonia - Tiligul Tiraspol 4:0 (0:0) - 1 runda 1999;
3. Warszawa - 10.07.1999 - Polonia - FC Kopenhaga 1:1 (1:0) - 2 runda 1999;
4. Warszawa - 17.07.1999 - Polonia - Vasas Budapeszt 2:0 (1:0) - 3 runda 1999;
5. Metz - 28.07.1999 - FC Metz - Polonia 5:1 (3:0) - 4 runda 1999;
6. Warszawa - 22.06.2003 - Polonia - Toboł Kostanay 0:3 (0:1) - 1 runda 2003;

- Inne:
1. Lwów - 11.07.2004 - Karpaty Lwów - Polonia 2:0 (1:0) - towarzyski "110 lat futbolu na Ukrainie";


RUCH CHORZÓW:

- P.E.M.K.:
1. Berlin - 19.09.1979 - Dynamo Berlin - Ruch 4:1 (3:0) - 1/16 finału 1979/80;
2. Chorzów - 13.09.1989 - Ruch - CSKA Sredec Sofia 1:1 (1:1) - 1/16 finału 1989/90;
3. Sofia - 27.09.1989 - CSKA Sredec Sofia - Ruch 5:1 (2:0) - 1/16 finału 1989/90;

- P.E.Z.P.:

1. Wrexham - 08.08.1996 - Llansantffraid FC - Ruch 1:1 (0:1) - 1/32 finału 1996/97;
2. Chorzów - 22.08.1996 - Ruch - Llansantffraid FC 5:0 (1:0) - 1/32 finału 1996/97;
3. Lizbona - 12.09.1996 - Benfica Lizbona - Ruch 5:1 (3:0) - 1/16 finału 1996/97;
4. Chorzów - 26.09.1996 - Ruch - Benfica Lizbona 0:0 - 1/16 finału 1996/97;

- Puchar Miast Targowych (rozfrywki nieoficjlane):
1. Chorzów - 16.09.1970 - Ruch - AC Fiorentina 1:1 (0:0) - 1/32 finału 1970/71;*

- Puchar UEFA:
1. Wilno - 10.08.2000 - Żalgiris Wilno - Ruch 2:1 (1:1) - runda wstępna 2000/01;
2. Wilno - 10.08.2000 - Żalgiris Wilno - Ruch 2:1 (1:1) - runda wstępna 2000/01 - karta prasowa;
3. Chorzów - 24.08.2000 - Ruch - Żalgiris Wilno 5:0 (3:0) - runda wstępna 2000/01;
4. Chorzów - 14.09.2000 - Ruch - Inter Mediolan 0:3 (0:0) - 1 runda 2000/01 - zielony;
5. Chorzów - 14.09.2000 - Ruch - Inter Mediolan 0:3 (0:0) - 1 runda 2000/01 - żółty;

- Liga Europy:
1. Karaganda - 01.07.2010 - Szachcior Karaganda - Ruch 1:2 (1:1) - 1 runda eliminacji 2010/11;
2. Chorzów - 08.07.2010 - Ruch - Szachcior Karaganda 1:0 (0:0) - 1 runda eliminacji 2010/11;
3. Chorzów - 22.07.2010 - Ruch - Valletta FC 0:0 - 2 runda eliminacji 2010/11;
4. Chorzów - 29.07.2010 - Ruch - Austria Wiedeń 1:3 (1:2) - 3 runda eliminacji 2010/11;
5. Wiedeń - 05.08.2010 - Austria Wiedeń - Ruch 3:0 (3:0) - 3 runda eliminacji 2010/11;
6. Chorzów - 19.07.2010 - Ruch - Metalurg Skopje 3:1 (0:0) - 2 runda eliminacji 2012/13;
7. Kumanowo - 26.07.2012 - Metalurg Skopje - Ruch 0:3 (0:2) - 2 runda eliminacji 2012/13;
8. Chorzów - 02.08.2012 - Ruch - Viktoria Pilzno 0:2 (0:0) - 3 runda eliminacji 2012/13;
9. Pilzno - 09.08.2012 - Viktoria Pilzno - Ruch 5:0 (3:0) - 3 runda eliminacji 2012/13;
10. Gliwice - 17.07.2014 - Ruch - FC Vaduz 3:2 (2:1) - 2 runda eliminacji 2014/15 - pierwotnie mecz miał być rozegrany w Chorzowie;
11. Gliwice - 17.07.2014 - Ruch - FC Vaduz 3:2 (2:1) - 2 runda eliminacji 2014/15 - bilet pamiątkowy;
12. Vaduz - 24.07.2014 - FC Vaduz - Ruch 0:0 - 2 runda eliminacji 2014/15;
13. Gliwice - 31.07.2014 - Ruch - Esbjerg FB 0:0 - 3 runda eliminacji 2014/15;
14. Esbjerg - 07.08.2014 - Esbjerg FB - Ruch 2:2 (1:1) - 3 runda eliminacji 2014/15;
15. Gliwice - 21.08.2014 - Ruch - Metalist Charków 0:0 - 4 runda eliminacji 2014/15;
16. Kijów - 28.08.2014 - Metalist Charków - Ruch 1:0p.d. - 0:0, 1:0d. - 4 runda eliminacji 2014/15;

- Puchar Intertoto:
1. Chorzów - 27.06.1998 - Ruch - Austria Wiedeń 2:2 (0:0) - 1 runda 1998;
2. Chorzów - 11.07.1998 - Ruch - Orgryte IS 1:0 (0:0) - 2 runda 1998;
3. Chorzów - 18.07.1998 - Ruch - Estrela da Amadora 1:1 (0:0) - 3 runda 1998;
4. Chorzów - 29.07.1998 - Ruch - Debrecen Vasutas 1:0 (0:0) - 4 runda 1998;
5. Bolonia - 11.08.1998 - Bologna FC - Ruch 1:0 (1:0) - 5 runda (finał) 1998;
6. Chorzów - 28.08.1998 - Ruch - Bologna FC 0:2 (0:0) - 5 runda (finał) 1998;

- Inne:
1. Chorzów - 01.06.2005 - Ruch'1989 - Panathinaikos Ateny'1996 3:5 (0:3) - towarzyski mecz oldboyów "Benefis Krzysztofa Warzychy";


SOŁA OŚWIĘCIM:

- inne:
1. Oświęcim - 04.07.2015 - Soła - Hannover 96 II 0:3 (0:2) - towarzyski;


STAL MIELEC:

- P.E.M.K.:
1. Belgrad - 19.09.1973 - Crvena Zvezda Belgrad - Stal 2:1 (1:0) - 1/16 finału 1973/74;
2. Mielec - 15.09.1976 - Stal - Real Madryt 1:2 (0:1) - 1/16 finału 1976/77 - karta kontrolna do legitymacji członkowskiej;
3. Mielec - 15.09.1976 - Stal - Real Madryt 1:2 (0:1) - 1/16 finału 1976/77 - karta pamiątkowa;

- Puchar UEFA:

1. Jena - 22.10.1975 - Carl Zeiss Jena - Stal 1:0 (0:0) - 1/16 finału 1975/76;

- Inne:
1. Huelvie - 12.08.1978 - Sevilla FC - Stal 1:2 (-:-) - 1/2 finału międzynarodowego tunieju towarzyskiego Trofeo Colombino;
2. Mielec - 12.10.2014 - Święto 75 lat FKS Stal Mielec - międzynarodowy turniej towarzyski; 


STOMIL OLSZTYN:

- Inne:
1. Olsztyn - 31.08.1996 - Stomil - Żalgiris Wilno -:- (-:-) - towarzyski;
2. Olsztyn - 10.10.1998 - Stomil - Żalgiris Wilno -:- (-:-) - towarzyski;


ŚLĄSK WROCŁAW:

- Liga Mistrzów:
1. Podgorica - 18.07.2012 - Budoćnost Podgorica - Śląsk 0:2 (0:1) - 2 runda eliminacji 2012/13;
2. Podgorica - 18.07.2012 - Budoćnost Podgorica - Śląsk 0:2 (0:1) - 2 runda eliminacji 2012/13 - VIP;
3. Wrocław - 25.07.2012 - Śląsk - Budućnost Podgorica 0:1 (0:1) - 2 runda eliminacji 2012/13;
4. Wrocław - 01.08.2012 - Śląsk - Helsingborgs IF 0:3 (0:1) - 3 runda eliminacji 2012/13;

- Puchar UEFA:
1. Antwerpia - 05.11.1975 - Royal Antwerp - Śląsk 1:2 (0:2) - 2 runda 1975/76;

- Liga Europy:
1. Wrocław - 14.07.2011 - Śląsk - Dundee United 1:0 (0:0) - 2 runda eliminacji 2011/12;
2. Dundee - 21.07.2011 - Dundee United - Śląsk 3:2 (3:1) - 2 runda eliminacji 2011/12;
3. Wrocław - 28.07.2011 - Śląsk - Lokomotiv Sofia 0:0 - 3 runda eliminacji 2011/12;
4. Sofia - 04.08.2011 - Lokomotiv Sofia - Śląsk 0:0p.d., 3:4k. - 3 runda eliminacji 2011/12 - zaproszenie;
5. Wrocław - 18.08.2011 - Śląsk - Rapid Bukareszt 1:3 (1:2) - 4 runda eliminacji 2011/12;
6. Timisoara - 25.08.2011 - Rapid Bukareszt - Śląsk 1:1 (1:0) - 4 runda eliminacji 2011/12;
7. Wrocław - 23.08.2012 - Śląsk - Hannover 96 3:5 (1:3) - 4 runda eliminacji 2012/13;
8. Hanower - 30.08.2012 - Hannover 96 - Śląsk 5:1 (2:1) - 4 runda eliminacji 2012/13;
9. Wrocław - 18.07.2013 - Śląsk - Rudar Pljevlja 4:0 (2:0) - 2 runda eliminacji 2013/14;
10. Podgorica - 25.07.2013 - Rudar Pljevlja - Śląsk 2:2 (0:2) - 2 runda eliminacji 2013/14 - zaproszenie;
11. Wrocław - 01.08.2013 - Śląsk - Club Brugge 1:0 (0:0) - 3 runda eliminacji 2013/14;
12. Brugia - 08.08.2013 - Club Brugge - Śląsk 3:3 (0:1) - 3 runda eliminacji 2013/14;
13. Sewilla - 22.08.2013 - Sevilla FC - Śląsk 4:1 (1:1) - 4 runda eliminacji 2013/14;
14. Wrocław - 29.08.2013 - Śląsk - Sevilla FC 0:5 (0:2) - 4 runda eliminacji 2013/14;
15. Celje - 02.07.2015 - NK Celje - Śląsk 0:1 (0:1) - 1 runda eliminacji 2015/16;
16. Wrocław - 09.07.2015 - Śląsk - NK Celje 3:1 (0:0) - 1 runda eliminacji 2015/16;
17. Wrocław - 16.07.2015 - Śląsk - IFK Göteborg 0:0 - 2 runda eliminacji 2015/16 - biały;
18. Wrocław - 16.07.2015 - Śląsk - IFK Göteborg 0:0 - 2 runda eliminacji 2015/16 - zielony;
19. Göteborg - 21.07.2015 - IFK Göteborg - Śląsk 2:0 (0:0) - 2 runda eliminacji 2015/16 - Heders/pressläktare;

- Inne:
1. Wrocław - 25.03.2001 - Śląsk - Benfica Lizbona 1:2 (-:-) - towarzyski;
2. Wrocław - 21-22.07.2012 - Wrocław Polish Masters - międzynarodowy turniej towarzyski - zaproszenie dwudniowe;
3. Wrocław - 22.07.2012 - Wrocław Polish Masters - międzynarodowy turniej towarzyski - zaproszenie jednodniowe;
4. Wrocław - 06.08.2014 - Śląsk - Borussia Dortmund 0:3 (0:2) - towarzyski - bilet eBILET;
5. Wrocław - 06.08.2014 - Śląsk - Borussia Dortmund 0:3 (0:2) - towarzyski - wydruk A4;


WIDZEW ŁÓDŹ:

- Liga Mistrzów:
1. Łódź - 07.08.1996 - Widzew - Brøndby Kopenhaga 2:1 (0:0) - runda wstępna 1996/97;
2. Łódź - 25.09.1996 - Widzew - Atlético Madryt 1:4 (1:2) - faza grupowa 1996/97;
3. Łódź - 30.10.1996 - Widzew - Steaua Bukareszt 2:0 (1:0) - faza grupowa 1996/97;
4. Łódź - 20.11.1996 - Widzew - Borussia Dortmund 2:2 (2:1) - faza grupowa 1996/97;
5. Łodź - 30.07.1997 - Widzew - Neftchi Baku 8:0 (5:0) - 1 runda eliminacji 1997/98;
6. Łódź - 13.08.1997 - Widzew - AC Parma 1:3 (0:1) - 2 runda eliminacji 1997/98;
7. Parma - 27.08.1997 - AC Parma - Widzew 4:0 (2:0) - 2 runda eliminacji 1997/98;
8. Łódź - 04.08.1999 - Widzew - Litex Łowecz 4:1p.d. - 4:1 (1:1), 0:0d., 3:2k. - 2 runda eliminacji 1999/2000 - srebrny;
9. Łódź - 04.08.1999 - Widzew - Litex Łowecz 4:1p.d. - 4:1 (1:1), 0:0d., 3:2k. - 2 runda eliminacji 1999/2000 - złoty;
10. Łódź - 25.08.1999 - Widzew - AC Fiorentina 0:2 (0:1) - 3 runda eliminacji 1999/2000 - czerwony;
11. Łódź - 25.08.1999 - Widzew - AC Fiorentina 0:2 (0:1) - 3 runda eliminacji 1999/2000 - zielony;

- Puchar UEFA:
1. Łódź - 22.10.1980 - Widzew - Juventus Turyn 3:1 (1:1) - 1/16 finału 1980/81;
2. Łódź - 22.08.1995 - Widzew - Bangor City 1:0 (0:0) - runda wstępna 1995/96;
3. Łódź - 16.09.1997 - Widzew - Udinese Calcio 1:0 (0:0) - 1/32 finalu 1997/98;
4. Łódź - 30.09.1999 - Widzew - Skonto Ryga 2:0 (2:0) - 1 runda 1999/2000 - cielisty;
5. Łódź - 30.09.1999 - Widzew - Skonto Ryga 2:0 (2:0) - 1 runda 1999/2000 - czerwony;
6. Łódź - 21.10.1999 - Widzew - AS Monaco 1:1 (1:1) - 1/32 finału 1999/2000 - czerwony;
7. Łódź - 21.10.1999 - Widzew - AS Monaco 1:1 (1:1) - 1/32 finału 1999/2000 - żółty;

- Inne:
1. Łódź - 20.11.1996 - Widzew - Borussia Dortmund -:- (-:-) - towarzyski mecz oldboyów;
2. Łódź - 06.11.2001 - Widzew - Werder Brema 2:1 (1:1) - towarzyski;


WISŁA KRAKÓW:

- P.E.M.K:
1. Kraków - 07.03.1979 - Wisła - Malmö FF 2:1 (1:1) - 1/4 finału 1978/79 - karta Prasa, Radio i TV;

- Liga Mistrzów:
1. Ryga - 25.07.2001 - Skonto Ryga - Wisła 1:2 (0:0) - 2 runda eliminacji 2001/02;
2. Kraków - 01.08.2001 - Wisła - Skonto Ryga 1:0 (0:0) - 2 runda eliminacji 2001/02;
3. Kraków - 08.08.2001 - Wisła - FC Barcelona 3:4 (3:2) - 3 runda eliminacji 2001/02;
4. Kraków - 30.07.2003 - Wisła - Omonia Nikozja 5:2 (3:0) - 2 runda eliminacji 2003/04;
5. Nikozja - 06.08.2003 - Omonia Nikozja - Wisła 2:2 (1:1) - 2 runda eliminacji 2003/04;
6. Bruksela - 13.08.2003 - Anderlecht Bruksela - Wisła 3:1 (2:0) - 3 runda eliminacji 2003/04;
7. Kraków - 26.08.2003 - Wisła - Anderlecht Bruksela 0:1 (0:0) - 3 runda eliminacji 2003/04;
8. Tbilisi - 27.07.2004 - WIT Georgia Tbilisi - Wisła 2:8 (1:4) - 2 runda eliminacji 2004/05;
9. Kraków - 04.08.2004 - Wisła - WIT Georgia Tbilisi 3:0 (2:0) - 2 runda eliminacji 2004/05;
10. Kraków - 11.08.2004 - Wisła - Real Madryt 0:2 (0:0) - 3 runda eliminacji 2004/05;
11. Kraków - 09.08.2005 - Wisła - Panathinaikos Ateny 3:1 (1:1) - 3 runda eliminacji 2005/06;
12. Ateny - 23.08.2005 - Panathinaikos Ateny - Wisła 4:1p.d. - 3:1 (0:0), 1:0d. - 3 runda eliminacji 2005/06 - zaproszenie
13. Jerozolima - 30.07.2008 - Beitar Jerozolima - Wisła 2:1 (0:1) - 2 runda eliminacji 2008/09;
14. Kraków - 06.08.2008 - Wisła - Beitar Jerozolima 5:0 (3:0) - 2 runda eliminacji 2008/09;
15. Kraków - 26.08.2008 - Wisła - FC Barcelona 1:0 (0:0) - 3 runda eliminacji 2008/09;
16. Sosnowiec - 15.07.2009 - Wisła - Levadia Tallinn 1:1 (0:1) - 2 runda eliminacji 2009/10;
17. Tallinn - 22.07.2009 - Levadia Tallinn - Wisła 1:0 (0:0) - 2 runda eliminacji 2009/10;
18. Ryga - 13.07.2011 - Skonto Ryga - Wisła 0:1 (0:1) - 2 runda eliminacji 2011/12;
19. Kraków - 19.07.2011 - Wisła - Skonto Ryga 2:0 (0:0) - 2 runda eliminacji 2011/12 - blankiet;
20. Kraków - 03.08.2011 - Wisła - Litex Łowecz 3:1 (1:0) - 3 runda eliminacji 2011/12;
21. Kraków - 17.08.2011 - Wisła - APOEL Nikozja 2:1 (1:0) - 4 runda eliminacji 2011/12 - blankiet;
22. Nikozja - 23.08.2011 - APOEL Nikozja - Wisła 3:1 (1:0) - 4 runda eliminacji 2011/12;

- Puchar UEFA:
1. Kraków - 30.09.1981 - Wisła - Malmö FF 1:3 (1:0) - 1/32 finału 1981/82;
2. Kraków - 29.07.1998 - Wisła - Newtown AFC 7:0 (2:0) - 1 runda eliminacji 1998/99;
3. Kraków - 11.08.1998 - Wisła - Trabzonspor Kulübü 5:1 (2:0) - 2 runda eliminacji 1998/99;
4. Kraków - 29.09.1998 - Wisła - NK Malibor 3:0 (0:0) - 1/32 finału 1998/99;
5. Kraków - 20.10.1998 - Wisła - AC Parma 1:1 (0:1) - 1/16 finału 1998/99;
6. Parma - 03.11.1998 - AC Parma - Wisła 2:1 (1:0) - 1/16 finału 1998/99;
7. Kraków - 24.08.2000 - Wisła - Żeljeznicar Sarajewo 3:1 (1:1) - runda wstępna 2000/01;
8. Saragossa - 14.09.2000 - Real Saragossa - Wisła 4:1 (1:1) - 1 runda 2000/01;
9. Kraków - 28.09.2000 - Wisła - Real Saragossa 4:1p.d. - 4:1 (0:1), 0:0d., 4:3k. - 1 runda 2000/01;
10. Kraków - 16.10.2000 - Wisła - FC Porto 0:0 - 1/32 finału 2000/01;
11. Porto - 09.11.2000 - FC Porto - Wisła 3:0 (1:0) - 1/32 finału 2000/01;
12. Split - 20.09.2001 - Hajduk Split - Wisła 2:2 (1:0) - 1 runda 2001/02 - na bilecie data 13.09.2001;
13. Kraków - 27.09.2001 - Wisła - Hajduk Split 1:0 (1:0) - 1 runda 2001/02;
14. Kraków - 30.10.2001 - Wisła - Inter Mediolan 1:0 (1:0) - 1/32 finału 2001/02;
15. Kraków - 28.08.2002 - Wisła - Glentoran Belfast 4:0 (1:0) - runda wstępna 2002/03;
16. Kraków - 03.10.2002 - Wisła - Primorje Ajdovscina 6:1 (1:1) - 1 runda 2002/03 - bilet
17. Kraków - 03.10.2002 - Wisła - Primorje Ajdovscina 6:1 (1:1) - 1 runda 2002/03 - zaproszenie;
18. Parma - 31.10.2002 - AC Parma - Wisła 2:1 (1:0) - 1/32 finału 2002/03;
19. Kraków - 14.11.2002 - Wisła - AC Parma 4:1p.d. - 2:1 (0:1), 2:0d. - 1/32 finału 2002/03;
20. Kraków - 28.11.2002 - Wisła - Schalke 04 Gelsenkirchen 1:1 (1:0) - 1/16 finału 2002/03;
21. Rzym - 20.02.2003 - Lazio Rzym - Wisła 3:3 (2:1) - 1/8 finału 2002/03;
22. Kraków - 05.03.2003 - Wisła - Lazio Rzym 1:2 (1:1) - 1/8 finału 2002/03;
23. Kraków - 25.09.2003 - Wisła - NEC Nijmegen 2:1 (1:0) - 1 runda 2003/04;
24. Nijmegen - 15.10.2003 - NEC Nijmegen - Wisła 1:2 (1:1) - 1 runda 2003/04;
25. Kraków - 27.11.2003 - Wisła - Vålerenga Oslo 0:0p.d., 3:4k. - 1/32 finału 2003/04;
26. Kraków - 16.09.2004 - Wisła - Dinamo Tbilisi 4:3 (0:2) - 1 runda 2004/05 - zaproszenie z datą 16.08.2004;
27. Tbilisi - 30.09.2004 - Dinamo Tbilisi - Wisła 2:1 (0:0) - 1 runda 2004/05;
28. Kraków - 29.09.2005 - Wisła - Vitória de Guimarães 0:1 (0:0) - 1 runda 2005/06 - brązowy;
29. Kraków - 29.09.2005 - Wisła - Vitória de Guimarães 0:1 (0:0) - 1 runda 2005/06 - fioletowy;
30. Kraków - 29.09.2005 - Wisła - Vitória de Guimarães 0:1 (0:0) - 1 runda 2005/06 - zielony;
31. Wiedeń - 20.08.2006 - SV Mattersburg - Wisła 1:1 (1:1) - 2 runda eliminacji 2006/07;
32. Kraków - 24.08.2006 - Wisła - SV Mattersburg 1:0 (1:0) - 2 runda eliminacji 2006/07;
33. Kraków - 14.09.2006 - Wisła - Iraklis Saloniki 0:1 (0:1) - 1 runda 2006/07;
34. Saloniki - 28.09.2006 - Iraklis Saloniki - Wisła 0:2p.d. - 0:1 (0:0), 0:1d. - 1 runda 2006/07;
35. Kraków - 19.10.2006 - Wisła - Blackburn Rovers 1:2 (1:0) - faza grupowa 2006/07;
36. Nancy-Lorraine - 02.11.2006 - AS Nancy - Wisła 2:1 (1:1) - faza grupowa 2006/07;
37. Kraków - 30.11.2006 - Wisła - FC Basel 3:1 (1:1) - faza grupowa 2006/07;
38. Rotterdam - 13.12.2006 - Feyenoord Rotterdam - Wisła 3:1 (2:1) - faza grupowa 2006/07;
39. Londyn - 18.09.2008 - Tottenham Hotspur - Wisła 2:1 (1:1) - 1 runda 2008/09;
40. Kraków - 02.10.2008 - Wisła - Tottenham Hotspur 1:1 (0:0) - 1 runda 2008/09;

- Liga Europy:
1. Szawle - 15.07.2010 - FK Siauliai - Wisła 0:2 (0:0) - 2 runda eliminacji 2010/11;
2. Kraków - 22.07.2010 - Wisła - FK Siauliai 5:0 (1:0) - 2 runda eliminacji 2010/11;
3. Kraków - 29.07.2010 - Wisła - Qarabag Agdam 0:1 (0:0) - 3 runda eliminacji 2010/11;
4. Kraków - 15.09.2011 - Wisła - Odense BK 1:3 (0:1) - faza grupowa 2011/12 - blankiet;
5. Enschede - 29.09.2011 - Twente Enschede - Wisła 4:1 (2:1) - faza grupowa 2011/12;
6. Kraków - 20.10.2011 - Wisła - Fulham Londyn 1:0 (0:0) - faza grupowa 2011/12;
7. Londyn - 03.11.2011 - Fulham Londyn - Wisła 4:1 (2:1) - faza grupowa 2011/12;
8. Kraków - 14.12.2011 - Wisła - Twente Enschede 2:1 (1:0) - faza grupowa 2011/12 - blankiet;
9. Kraków - 16.02.2012 - Wisła - Standard de Liège 1:1 (0:1) - 1/32 finału 2011/12 - blankiet;
10. Liege - 23.02.2012 - Standard de Liège - Wisła 0:0 - 1/32 finału 2011/12;

- Inne:

1. Kalwaria Zebrzydowska - 11.07.1998 - Wisła - Inter Bratysława 0:0 - towarzyski;
2. Kraków - 26.02.2005 - Wisła - MSK Żylina 3:1 (3:0) - towarzyski;
3. Kraków - 06.07.2006 - Wisła - Celtic Glasgow 2:0 (2:0) - towarzyski "100-lecie Wisły Kraków";
4. Kraków - 19.09.2006 - Wisła - Svilla FC 1:0 (0:0) - towarzyski "Mecz Stulecia Wisły Kraków";
5. Chicago - 29.07.2007 - Wisła - Sevilla FC 1:0 (0:0) - towarzyski "Chicago Trophy'2007";
6. Toronto - 24.05.2008 - Brazylia u-20 - Wisła 0:2 (0:0) - towarzyski;
7. Jaworzno - 09.09.2009 - Wisła - Liverpool FC (odwołany) - towarzyski;
8. Kalwaria Zebrzydowska - 05.07.2014 - Wisła - MSK Żylina 1:1 (1:1) - towarzyski;
9. Kalwaria Zebrzydowska - 11.07.2015 - Wisła - Baník Ostrava 3:1 (2:1) - towarzyski "o Puchar Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej";
10. Kraków - 13.10.2013 - Wisła - VfL Wolfsburg 2:1 (0:0) - towarzyski;


WISŁA PŁOCK:

- Puchar UEFA:
1. Płock - 28.08.2003 -Wisła - FK Ventspils 2:2 (2:0) - runda wstępna 2003/04;
2. Płock - 25.08.2005 - Wisła - Grasshoppers Zurych 3:2 (2:1) - 2 runda eliminacji 2005/06;
3. Odessa - 10.08.2006 - Czernomoreć Odessa - Wisła 0:0 - 2 runda eliminacji 2006/07;
4. Płock - 24.08.2006 - Wisła - Czernomoreć Odessa 1:1 (0:1) - 2 runda eliminacji 2006/07;

- Inne:
1. Płock - 31.08.2000 - Orlen - ESS Setif 4:0 (1:0) - towarzyski;
2. Płock - 16.07.2002 - Wisła - Żalgiris Wilno -:- (-:-) - charytatywny;
3. Płock - 27.03.2003 - Wisła - Torpedo Moskwa 0:0 - towarzyski;


WISŁA PUŁAWY:

- Inne:
1. Puławy - 11.05.2014 - Puchar Kresów - międzynarodowy turniej towarzyski;


ZAGŁĘBIE LUBIN:

- Liga Mistrzów:
1. Lubin - 31.07.2007 - Zagłębie - Steaua Bukareszt 0:1 (0:0) - 2 runda eliminacji 2007/08;
2. Bukareszt - 08.08.2007 - Steaua Bukareszt - Zagłębie 2:1 (1:1) - 2 runda eliminacji 2007/08;
3. Bukareszt - 08.08.2007 - Steaua Bukareszt - Zagłębie 2:1 (1:1) - 2 runda eliminacji 2007/08 - bilet parkingowy;

- Puchar UEFA:
1. Lubin - 08.08.1995 - Zagłębie - Shirak Giumri 0:0 - runda wstępna 1995/96;
2. Lubin - 26.09.1995 - Zagłębie - AC Milan 1:4 (0:0) - 1/32 finału 1995/96;
3. Lubin - 16.07.2006 - Zagłębie - Dynamo Mińsk 1:1 (0:0) - 1 runda eliminacji 2006/07;
4. Mińsk - 27.07.2006 - Dynamo Mińsk - Zagłębie 0:0 - 1 runda eliminacji 2006/07;

- Liga Europy:
1. Sofia - 30.06.2016 - Slavia Sofia - Zagłębie 1:0 (0:0) - 1 runda eliminacji 2016/17;
2. Lubin - 07.07.2016 - Zagłębie - Slavia Sofia 3:0 (1:0) - 1 runda eliminacji 2016/17 - zaproszenie;
3. Lubin - 07.07.2016 - Zagłębie - Slavia Sofia 3:0 (1:0) - 1 runda eliminacji 2016/17 - harmonogram;
4. Lubin - 07.07.2016 - Zagłębie - Slavia Sofia 3:0 (1:0) - 1 runda eliminacji 2016/17 - bilet KUPBILET;
5. Belgrad - 14.07.2016 - Partizan Belgrad - Zagłębie 0:0 - 2 runda eliminacji 2016/17;
6. Lubin - 21.07.2016 - Zagłębie - Partizan Belgrad 0:0p.d., 4:3k. - 2 runda eliminacji 2016/17 - zaproszenie;
7. Lubin - 21.07.2016 - Zagłębie - Partizan Belgrad 0:0p.d., 4:3k. - 2 runda eliminacji 2016/17 - harmonogram;
8. Lubin - 21.07.2016 - Zagłębie - Partizan Belgrad 0:0p.d., 4:3k. - 2 runda eliminacji 2016/17 - bilet KUPBILET;
9. Lubin - 28.07.2016 - Zagłębie - SønderjyskE 1:2 (1:2) - 3 runda eliminacji 2016/17 - zaproszenie;
10. Lubin - 28.07.2016 - Zagłębie - SønderjyskE 1:2 (1:2) - 3 runda eliminacji 2016/17 - bilet z kodem kreskowym;
11. Lubin - 28.07.2016 - Zagłębie - SønderjyskE 1:2 (1:2) - 3 runda eliminacji 2016/17 - harmonogram;
12. Lubin - 28.07.2016 - Zagłębie - SønderjyskE 1:2 (1:2) - 3 runda eliminacji 2016/17 - bilet KUPBILET;
13. Haderslev - 04.08.2016 - SønderjyskE - Zagłębie 1:1 (0:1) - 3 runda eliminacji 2016/17 - wydruk;

- Puchar Intertoto:
1. Kraków - 17.08.2000 - Zagłębie - Vilasz Masali 4:0 (2:0) - 1 runda 2000;
2. Kraków - 01.07.2000 - Zagłębie - Slaven Belupo 1:1 (1:0) - 2 runda 2000;
3. Lubin - 17.06.2001 - Zagłębie - Hibernians Paola 4:0 (2:0) - 1 runda 2001 - normalny;
4. Lubin - 17.06.2001 - Zagłębie - Hibernians Paola 4:0 (2:0) - 1 runda 2001 - ulgowy;
5. Lubin - 01.07.2001 - Zagłębie - Sporting Lokeren 2:2 (1:0) - 2 runda 2001 - normalny;
6. Lubin - 01.07.2001 - Zagłębie - Sporting Lokeren 2:2 (1:0) - 2 runda 2001 - trybuna główna;
7. Lokeren - 07.07.2001 - Sporting Lokeren - Zagłębie 2:1 (1:0) - 2 runda 2001;
8. Lubin - 23.06.2002 - Zagłębie - Dinaburg Daugavpils 1:1 (1:1) - 1 runda 2002 - normalny
9. Lubin - 23.06.2002 - Zagłębie - Dinaburg Daugavpils 1:1 (1:1) - 1 runda 2002 - ulgowy

- Inne:
1. Lubin - 11.07.2015 - Zagłębie - Slovan Liberec 2:0 (1:0) - towarzyski - zaproszenie;


ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC:


- Inne:
1. Sosnowiec - 07.10.1956 - Stal - Vasas Csepel (odwołany) - towarzyski "Otwarcie Stadionu Ludowego";


ZAWISZA BYDGOSZCZ:

- Liga Europy:
1. Waregem - 17.07.2014 - Zulte Waregem - Zawisza 2:1 (2:1) - 2 runda eliminacji 2014/15;
2. Bydgoszcz - 24.07.2014 - Zawisza - Zulte Waregem 1:3 (0:1) - 2 runda eliminacji 2014/15;


AKADEMIA FC PNIEWY (futsal):

- Puchar Europy:
1. Poznań - 24.09.2011 - Akademia - Chatelinaeu Futsal 2:3 (1:1) - 1 faza grupowa 2011/12;
2. Poznań - 25.09.2011 - Akademia - Vegakameratene Futsal 3:2 (2:1) - 1 faza grupowa 2011/12;


CLEAREX CHORZÓW (futsal):

- Puchar Europy:
1. Chorzów - 06.11.2001 - Clearex - Spartak Moskwa 5:4 (4:1) - 1 faza grupowa 2001/02;
2. Chorzów - 08.11.2001 - Clearex - Program Dubnica nad Váhom 5:3 (-:-) - 1 faza grupowa 2001/02;
3. Chorzów - 06.12.2006 - Clearex - Marbo Belgrad 3:2 (-:-) - 2 faza grupowa 2006/07;
4. Chorzów - 05-08.12.2006 - Turniej Półfinałowy UEFA Futsal Cup - 2 faza grupowa 2006/07 - karnet;


ORZEŁ FUTSAL JELCZ-LASKOWICE (futsal):

- Inne:
1. Wrocław - 01.09.2001 -  "Futsal Masters Wrocław 2017" - międzynarodowy turniej towarzyski - karnet jednodniowy;


REKORD BIELSKO-BIAŁA (futsal):

- Puchar Europy:
1. Bielsko-Biała - 27.08.2014 - Rekord - Perth Saltires 10:0 (-:-) - 1 faza grupowa 2014/15;
2. Bielsko-Biała - 28.08.2014 - Rekord - Lokomotyvas Radviliskis 5:2 (-:-) - 1 faza grupowa 2014/15;
3. Bielsko-Biała - 30.08.2014 - Rekord - Ilves Tampere 2:1 (-:-) - 1 faza grupowa 2014/15;


SKAUT ODRA OPOLE (oldboye):

- Inne:
1. Diedesfeld - 17.07.2010 - VI Impreza Starszych Panów - międzynarodowy halowy turniej towarzyski oldboyów - kupon na posiłek;


10 PUŁK PIECHOTY ŁOWICZ (stowarzyszenie historyczne):

- Inne:
1. Łowicz - 05.07.2015 - 10 PP - Pogoń Lwów 3:1 (-:-) - towarzyski "Mecz Retro";


MEDYK KONIN
(kobiety):

- Liga Mistrzyń:
1. Konin - 11.08.2015 - Medyk - Cardiff Met Ladies 5:0 (3:0) - faza grupowa 2015/16;
2. Konin - 08.10.2015 - Medyk - Olympique Lyon 0:6 (0:3) - 1/16 finału 2015/16;
3. Konin - 23.08.2016 - Medyk - Breznica Pljevja 9:0 (3:0) - faza grupowa 2016/17;
4. Konin - 25.08.2016 - Medyk - P
ärnu JK 1:0 (1:0) - faza grupowa 2016/17;
5. Konin - 28.08.2016 - Medyk - Olimpia Cluj 3:1 (1:0) - faza grupowa 2016/17;
6. Konin - 05.10.2016 - Medyk - Brescia Calcio Femminile 4:3 (1:2) - 1/16 finału 2016/17;

- Inne:
1. Konin - 23.07.2016 - Medyk - VfL Wolfsburg 1:0 (1:0) - towarzyski - zaproszenie;


UNIA RACIBÓRZ
(kobiety):

- Liga Mistrzyń:

1. Racibórz - 30.09.2009 - Unia - SV Neulengbach 1:3 (0:2) - 1/16 finału 2009/10;
2. Racibórz - 22.09.2010 - Unia - Brøndby Kopenhaga 1:2 (1:0) - 1/16 finału 2010/11;
3. Racibórz - 27.09.2012 - Unia - VfL Wolfsburg 1:5 (0:1) - 1/16 finału 2012/13 - karta wstępu;
4. Racibórz - 17.10.2013 - Unia - Konak Belediyesi Kulübü 0:0 - 1/16 finału 2013/14 - identyfikator Organizator;

skróty:
- P.E.M.K. - Puchar Europy Mistrzów Krajowych;
- P.E.Z.P. - Puchar Europy Zdobywców Pucharów;

* - wspólny bilet na mecz GKS Katowice - FC Barcelona;
Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=