Reprezentacje Polski
REPREZENTACJA A

- lata 1921 - 1939:
1. Berlin - 11.08.1936 - Polska - Austria 1:3 (0:1) - półfinał Igrzysk Olimpijskich'1936;*

- lata 1947 - 1969:
1. Chorzów - 22.07.1956 - Polska - NRD 0:2 (0:0) - towarzyski - zaproszenie;
2. Wrocław - 28.07.1967 - Polska - ZSRR 0:1 (0:0) - el. Igrzysk Olimpijskich'1968;*

- lata 1970 - 1979:
1. Monachium - 09.09.1972 - Polska - Węgry 2:1 (0:1) - finał Igrzysk Olimpijskich'1972 - mecz rozegrany 10.09.1972;*
2. Chorzów - 06.06.1973 - Polska - Anglia 2:0 (1:0) - el. Mistrzostw Świata'1974;
3. Chorzów - 26.09.1973 - Polska - Walia 3:0 (2:0) - el. Mistrzostw Świata'1974;
4. Londyn - 17.10.1973 - Anglia - Polska 1:1 (0:0) - el. Mistrzostw Świata'1974 - brązowy;
5. Londyn - 17.10.1973 - Anglia - Polska 1:1 (0:0) - el. Mistrzostw Świata'1974 - różowy;
6. Gelsenkirchen - 20.02.1974 - Schalke'04 Gelsenkirchen - Polska 1:2 (1:1) - towarzyski;*
7. Warszawa - 27.03.1974 - Polska - Fortuna Düsseldorf  1:1 (1:0) - towarzyski;*
8. Frankfurt nad Menem - 03.07.1974 - RFN - Polska 1:0 (0:0) - II faza grupowa Mistrzostw Świata'1974;
9. Sewilla - 17.02.1976 - Real Betis Belompié - Polska 1:4 (0:0) - towarzyski;*
10. Chorzów - 23.03.1977 - Polska A - Polska B 6:1 (3:0) - charytatywny;
11. Chorzów - 29.10.1977 - Polska - Portugalia 1:1 (1:0) - el. Mistrzostw Świata'1978;
12. Buenos Aires - 01.06.1978 - RFN - Polska 0:0 - I faza grupowa Mistrzostw Świata'1978;
13. Chorzów - 02.05.1979 - Polska - Holandia 2:0 (1:0) - el. Mistrzostw Europy'1980;
14. Amsterdam - 17.10.1979 - Holandia - Polska 1:1 (0:1) - el. Mistrzostw Europy'1980;

- lata 1980-1989:
1. Lipsk - 10.10.1981 - NRD - Polska - 2:3 (0:2) - el. Mistrzostw Świata'1982;
2. Barcelona - 28.06.1982 - Polska - Belgia 3:0 (2:0) - II faza grupowa Mistrzostw Świata'1982;
3. Barcelona - 04.07.1982 - Polska - ZSRR 0:0 - II faza grupowa Mistrzostw Świata'1982;
4. Barcelona - 08.07.1982 - Polska - Włochy 0:2 (0:1) - półfinał Mistrzostw Świata'1982;
5. Alicante - 10.07.1982 - Polska - Francja 3:2 (2:1) - mecz o 3 miejsce Mistrzostw Świata'1982;
6. Zabrze - 17.10.1984 - Polska - Grecja 3:1 (0:1) - el. Mistrzostw Świata'1986;
7. Bruksela - 01.05.1985 - Belgia - Polska 2:0 (1:0) - el. Mistrzostw Świata'1986; 
8. Chorzów - 11.09.1985 - Polska - Belgia 0:0 - el. Mistrzostw Świata'1986;
9. Chorzów - 16.11.1985 - Polska - Włochy 1:0 (1:0) - towarzyski;
10. Monterrey - 16.06.1986 - Polska - Anglia 0:3 (0:3) - faza grupowa Mistrzostw Świata'1986;
11. Zabrze - 14.10.1987 - Polska - Holandia 0:2 (0:2) - el. Mistrzostw Europy'1988;
12. Chorzów - 19.10.1988 - Polska - Albania 1:0 (0:0) - el. Mistrzostw Świata'1990;
13. Chorzów - 11.10.1989 - Polska - Anglia 0:0 - el. Mistrzostw Świata'1990;

- lata 1990-1995:
1. Londyn - 17.10.1990 - Anglia - Polska 2:0 (1:0) - el. Mistrzostw Europy'1992;
2. Poznań - 16.10.1991 - Polska - Irlandia 3:3 (0:1) - el. Mistrzostw Europy'1992;
3. Poznań - 13.11.1991 - Polska - Anglia 1:1 (1:0) - el. Mistrzostw Europy'1992;
4. Rotterdam - 14.10.1992 - Holandia - Polska 2:2 (1:2) - el. Mistrzostw Świata'1994;
5. Chorzów - 29.05.1993 - Polska - Anglia 1:1 (1:0) - el. Mistrzostw Świata'1994;
6. Londyn - 08.08.1993 - Anglia - Polska 3:0 (1:0) - el. Mistrzostw Świata'1994;
7. Poznań - 13.10.1993 - Polska - Norwegia 0:3 (0:0) - el. Mistrzostw Świata'1994 - zaproszenie;
8. Kraków - 04.05.1994 - Polska - Węgry 3:2 (0:1) - towarzyski;
9. Katowice - 17.05.1994 - Polska - Austria 3:4 (1:2) - towarzyski;
10. Mielec - 12.10.1994 - Polska - Azerbejdżan 1:0 (1:0) - el. Mistrzostw Europy'1996; 
11. Zabrze - 16.11.1994 - Polska - Francja 0:0 - el. Mistrzostw Europy'1996;
12. Zabrze - 25.04.1995 - Polska - Izrael 4:3 (1:2) - el. Mistrzostw Europy'1996;
13. Zabrze - 07.06.1995 - Polska - Słowacja 5:0 (1:0) - el. Mistrzostw Europy'1996;
14. Paryż - 16.08.1995 - Francja - Polska 1:1 (0:1) - el. Mistrzostw Europy'1996;
15. Zabrze - 06.09.1995 - Polska - Rumunia 0:0 - el. Mistrzostw Europy'1996;
16. Bratysława - 11.10.1995 - Słowacja - Polska 4:1 (1:1) - el. Mistrzostw Europy'1996;

- lata 1996-1999:
1. Łódź - 27.03.1996 - Polska - Słowenia 0:0 - towarzyski;
2. Zabrze - 10.07.1996 - Polska - Banik Ostrava 4:2 (3:1) - towarzyski;*
3. Bełchatów - 27.08.1996 - Polska - Cypr 2:2 (0:0) - towarzyski - zaproszenie;
4. Zabrze - 04.09.1996 - Polska - Niemcy 0:2 (0:1) - towarzyski - biały;
5. Zabrze - 04.09.1996 - Polska - Niemcy 0:2 (0:1) - towarzyski - błękitny;
6. Londyn - 09.10.1996 - Anglia - Polska 2:1 (2:1) - el. Mistrzostw Świata'1998;
7. Katowice - 10.11.1996 - Polska - Mołdawia 2:1 (1:0) - el. Mistrzostw Świata'1998;
8. Chorzów - 02.04.1997 - Polska - Włochy 0:0 - el. Mistrzostw Świata'1998;
9. Chorzów - 31.05.1997 - Polska - Anglia 0:2 (0:1) - el. Mistrzostw Świata'1998;
10. Katowice - 14.06.1997 - Polska - Gruzja 4:1 (2:1) - el. Mistrzostw Świata'1998;
11. Olsztyn - 24.09.1997 - Polska - Litwa 2:0 (1:0) - towarzyski;
12. Tel Aviv-Jafa - 25.02.1998 - Izrael - Polska 2:0 (1:0) - towarzyski - różowy;
13. Tel Aviv-Jafa - 25.02.1998 - Izrael - Polska 2:0 (1:0) - towarzyski - żółty;
14. Warszawa - 25.03.1998 - Polska - Słowenia 2:0 (1:0) - towarzyski;
15. Chorzów - 27.05.1998 - Polska - Rosja 3:1 (1:1) - towarzyski;
16. Warszawa - 03.03.1999 - Polska - Armenia 1:0 (1:0) - towarzyski;
17. Londyn - 27.03.1999 - Anglia - Polska 3:1 (2:1) - el. Mistrzostw Europy'2000;
18. Chorzów - 31.03.1999 - Polska - Szwecja 0:1 (0:1) - el. Mistrzostw Europy'2000;
19. Warszawa - 28.04.1999 - Polska - Czechy 2:1 (1:0) - towarzyski;
20. Warszawa - 04.06.1999 - Polska - Bułgaria 2:0 (1:0) - el. Mistrzostw Europy'2000;
21. Luksemburg - 09.06.1999 - Luksemburg - Polska 2:3 (0:2) - el. Mistrzostw Europy'2000;
22. Warszawa - 18.08.1999 - Polska - Hiszpania 1:2 (1:0) - towarzyski;
23. Warszawa - 08.09.1999 - Polska - Anglia 0:0 - el. Mistrzostw Europy'2000;

- lata 2000-2005:
1. Poznań - 26.04.2000 - Polska - Finlandia 0:0 - towarzyski;
2. Radom - 04.10.2000 - RKS Radomiak - Polska 1:7 (1:1) - towarzyski;*
3. Łódź - 07.10.2000 - Polska - Białoruś 3:1 (1:1) - el. Mistrzostw Świata'2002;
4. Warszawa - 11.10.2000 - Polska - Walia 0:0 - el. Mistrzostw Świata'2002; 
5. Warszawa - 15.11.2000 - Polska - Islandia 1:0 (0:0) - towarzyski;
6. Warszawa - 28.03.2001 - Polska - Armenia 4:0 (2:0) - el. Mistrzostw Świata'2002;
7. Płock - 26.05.2001 - Orlen Plock - Polska 1:4 (0:4) - towarzyski;*
8. Cardiff - 02.06.2001 - Walia - Polska 1:2 (1:1) - el. Mistrzostw Świata'2002 - bilet Photo/Press;
9. Łęczna - 29.08.2001 - Górnik Łęczna - Polska 1:3 (1:2) - towarzyski;*
10. Chorzów - 01.09.2001 - Polska - Norwegia 3:0 (1:0) - el. Mistrzostw Świata'2002;
11. Chorzów - 06.10.2001 - Polska - Ukraina 1:1 (1:0) - el. Mistrzostw Świata'2002;
12. Poznań - 14.11.2001 - Polska - Kamerun 0:0 - towarzyski;
13. Łódź - 27.03.2002 - Polska - Japonia 0:2 (0:2) - towarzyski - zaproszenie;
14. Bydgoszcz - 17.04.2002 - Polska - Rumunia 1:2 (0:2) - towarzyski;
15. Warszawa - 14.05.2002 - Polska - Estonia 1:0 (0:0) - towarzyski;
16. Pusan - 04.06.2002 - Korea Południowa - Polska 2:0 (1:0) - faza grupowa Mistrzostw Świata'2002;
17. Jeonju - 10.06.2002 - Portugalia - Polska 4:0 (1:0) - faza grupowa Mistrzostw Świata'2002;
18. Szczecin - 21.08.2002 - Polska - Belgia 1:1 (1:1) - towarzyski;
19. Serravalle - 07.09.2002 - San Marino - Polska 0:2 (0:0) - el. Mistrzostw Europy'2004; 
20. Warszawa - 12.10.2002 - Polska - Łotwa 0:1 (0:1) - el. Mistrzostw Europy'2004;
21. Ostrowiec Świętokrzyski - 16.10.2002 - Polska - Nowa Zelandia 2:0 (0:0) - towarzyski;
22. Chorzów - 29.03.2003 - Polska - Węgry 0:0 - el. Mistrzostw Europy'2004;
23. Bruksela - 30.04.2003 - Belgia - Polska 3:1 (1:0) - towarzyski;
24. Poznań - 06.06.2003 - Polska - Kazachstan 3:0 (1:0) - towarzyski;
25. Ryga - 06.09.2003 - Łotwa - Polska 0:2 (0:2) - el. Mistrzostw Europy'2004;
26. Chorzów - 10.09.2003 - Polska - Szwecja 0:2 (0:2) - el. Mistrzostw Europy'2004;
27. Płock - 16.11.2003 - Polska - Serbia i Czarnogóra 4:3 (2:0) - towarzyski;
28. Płock - 31.03.2004 - Polska - Stany Zjednoczone 0:1 (0:1) - towarzyski;
29. Bydgoszcz - 28.04.2004 - Polska - Irlandia 0:0 - towarzyski;
30. Szczecin - 29.05.2004 - Polska - Grecja 1:0 (1:0) - towarzyski;
31. Poznań - 18.08.2004 - Polska - Dania 1:5 (0:2) - towarzyski;
32. Chorzów - 08.09.2004 - Polska - Anglia 1:2 (0:1) - el. Mistrzostw Świata'2006;
33. Grodzisk Wielkopolski - 09.02.2005 - Polska - Białoruś 1:3 (0:1) - towarzyski;
34. Warszawa - 26.03.2005 - Polska - Azerbejdżan 8:0 (3:0) - el. Mistrzostw Świata'2006;
35. Szczecin - 29.05.2005 - Polska - Albania 1:0 (1:0) - towarzyski;
36. Kijów - 15.08.2005 - Polska - Serbia i Czarnogóra 3:2 (3:1) - półfinał turnieju towarzyskiego;
37. Kijów - 17.08.2005 - Polska - Izrael 3:2 (1:1) - finał turnieju towarzyskiego;
38. Chorzów - 03.09.2005 - Polska - Austria 3:2 (2:0) - el. Mistrzostw Świata'2006;
39. Warszawa - 07.09.2005 - Polska - Walia 1:0 (0:0) - el. Mistrzostw Świata'2006;
40. Warszawa - 07.10.2005 - Polska - Islandia 3:2 (1:2) - towarzyski;
41. Manchester - 12.10.2005 - Anglia - Polska 2:1 (1:1) - el. Mistrzostw Świata'2006;

- lata 2006-2009:
1. Bełchatów - 02.05.2006 - Polska - Litwa 0:1 (0:1) - towarzyski;
2. Chorzów - 30.05.2006 - Polska - Kolumbia 1:2 (0:1) - towarzyski;
3. Gelsenkirchen - 09.06.2006 - Polska - Ekwador 0:2 (0:1) - faza grupowa Mistrzostw Świata'2006;
4. Dortmund - 14.06.2006 - Niemcy - Polska 1:0 (0:0) - faza grupowa Mistrzostw Świata'2006;
5. Hanower - 20.06.2006 - Kostaryka - Polska 1:2 (1:1) - faza grupowa Mistrzostw Świata'2006;
6. Odense - 16.08.2006 - Dania - Polska 2:0 (1:0) - towarzyski;
7. Chorzów - 11.10.2006 - Polska - Portugalia 2:1 (2:0) - el. Mistrzostw Europy'2008;
8. Bruksela - 15.11.2006 - Belgia - Polska 0:1 (0:1) - el. Mistrzostw Europy'2008;
9. Chorzów - 09.12.2006 - Reprezentacja Śląska - Polska 1:1 (1:0) - charytatywny;*
10. Warszawa - 24.03.2007 - Polska - Azerbejdżan 5:0 (3:0) - el. Mistrzostw Europy'2008 - zaproszenie
11. Baku - 02.06.2007 - Azerbejdżan - Polska 1:3 (1:0) - el. Mistrzostw Europy'2008;
12. Lizbona - 08.09.2007 - Portugalia - Polska 2:2 (0:1) - el. Mistrzostw Europy'2008;
13. Warszawa - 13.10.2007 - Polska - Kazachstan 3:1 (0:1) - el. Mistrzostw Europy'2008;
14. Łódź - 17.10.2007 - Polska - Węgry 0:1 (0:0) - towarzyski;
15. Chorzów - 17.11.2007 - Polska - Belgia 2:0 (1:0) - el. Mistrzostw Europy'2008;
16. Belgrad - 21.11.2007 - Serbia - Polska 2:2 (0:1) - el. Mistrzostw Europy'2008;
17. Szczecin - 11.03.2008 - Polska - Zagraniczne Gwiazdy Ligi Polskiej 2:3 (0:2) - towarzyski;*
18. Kraków - 26.03.2008 - Polska - USA 0:3 (0:2) - towarzyski;
19. Chorzów - 01.06.2008 - Polska - Dania 1:1 (1:1) - towarzyski;
20. Klagenfurt - 08.06.2008 - Niemcy - Polska 2:0 (1:0) - faza grupowa Mistrzostw Europy'2008;
21. Wiedeń - 12.06.2008 - Austria - Polska 1:1 (0:1) - faza grupowa Mistrzostw Europy'2008;
22. Klagenfurt - 16.06.2008 - Polska - Chorwacja 0:1 (0:0) - faza grupowa Mistrzostw Europy'2008;
23. Wronki - 06.08.2008 - Polska - Maccabi Haifa u-23 5:0 (2:0) - towarzyski;*
24. Lwów - 20.08.2008 - Ukraina - Polska 1:0 (1:0) - towarzyski;
25. Wrocław - 06.09.2008 - Polska - Słowenia 1:1 (1:1) - el. Mistrzostw Świata'2010;
26. Chorzów - 11.10.2008 - Polska - Czechy 2:1 (1:0) - el. Mistrzostw Świata'2010;
27. Bratysława - 15.10.2008 - Słowacja - Polska 2:1 (0:0) - el. Mistrzostw Świata'2010;
28. Kielce - 01.04.2009 - Polska - San Marino 10:0 (4:0) - el. Mistrzostw Świata'2010;
29. Bydgoszcz - 12.08.2009 - Polska - Grecja 2:0 (0:0) - towarzyski;
30. Chorzów - 05.09.2009 - Polska - Irlandia Północna 1:1 (0:1) - el. Mistrzostw Świata'2010;
31. Praga - 10.10.2009 - Czechy - Polska 2:0 (0:0) - el. Mistrzostw Świata'2010;
32. Chorzów - 14.10.2009 - Polska - Słowacja 0:1 (0:1) - el. Mistrzostw Świata'2010;
33. Warszawa - 14.11.2009 - Polska - Rumunia 0:1 (0:0) - towarzyski;
34. Bydgoszcz - 18.11.2009 - Polska - Kanada 1:0 (1:0) - towarzyski;

- lata 2010-2015:
1. Warszawa - 30.03.2010 - Polska - Bułgaria 2:0 (1:0) - towarzyski;
2. Kielce - 29.05.2010 - Polska - Finlandia 0:0 - towarzyski;
3. Szczecin - 11.08.2010 - Polska - Kamerun 0:3 (0:1) - towarzyski;
4. Łódź - 04.09.2010 - Polska - Ukraina 1:1 (1:0) - towarzyski;
5. Kraków - 07.09.2010 - Polska - Australia 1:2 (1:2) - towarzyski;
6. Chicago - 09.10.2010 - Stany Zjednoczone - Polska 2:2 (1:1) - towarzyski;
7. Montreal - 12.10.2010 - Ekwador - Polska 2:2 (1:0) - towarzyski;
8. Poznań - 17.11.2010 - Polska - WKS 3:1 (1:1) - towarzyski;
9. Kowno - 25.03.2011 - Litwa - Polska 2:0 (2:0) - towarzyski;
10. Lubin - 10.08.2011 - Polska - Gruzja 1:0 (1:0) - towarzyski;
11. Warszawa - 02.09.2011 - Polska - Meksyk 1:1 (1:1) - towarzyski;
12. Gdańsk - 06.09.2011 - Polska - Niemcy 2:2 (0:0) - towarzyski;
13. Wrocław - 11.11.2011 - Polska - Włochy 0:2 (0:1) - towarzyski;
14. Warszawa - 29.02.2012 - Polska - Portugalia 0:0 - towarzyski;
15. Warszawa - 02.06.2012 - Polska - Andora 4:0 (3:0) - towarzyski;
16. Warszawa - 08.06.2012 - Polska - Grecja 1:1 (1:0) - faza grupowa Mistrzostw Europy'2012;
17. Warszawa - 12.06.2012 - Polska - Rasja 1:1 (0:1) - faza grupowa Mistrzostw Europy'2012;
18. Wrocław - 16.06.2012 - Polska - Czechy 0:1 (0:0) - faza grupowa Mistrzostw Europy'2012;
19. Podgorica - 07.09.2012 - Czarnogóra - Polska 2:2 (2:1) - el. Mistrzostw Świata'2014;
20. Wrocław - 11.09.2012 - Polska - Mołdawia 2:0 (1:0) - el. Mistrzostw Świata'2014;
21. Warszawa - 12.10.2012 - Polska - RPA 1:0 (0:0) - towarzyski - wydruk;
22. Warszawa - 16.10.2012 - Polska - Anglia 1:1 (0:1) - el. Mistrzostw Świata'2014 - mecz rozegrany 17.10.2012;
23. Gdańsk - 14.11.2012 - Polska - Urugwaj 1:3 (0:2) - towarzyski; 
24. Warszawa - 22.03.2013 - Polska - Ukraina 1:3 (1:3) - el. Mistrzostw Świata'2014;
25. Warszawa - 26.03.2013 - Polska - San Marino 5:0 (2:0) - el. Mistrzostw Świata'2014;
26. Kraków - 04.06.2013 - Polska - Liechtenstein 2:0 (0:0) - towarzyski;
27. Kiszyniów - 07.06.2013 - Mołdawia - Polska 1:1 (1:1) - el. Mistrzostw Świata'2014;
28. Warszawa - 06.09.2013 - Polska - Czarnogóra 1:1 (1:1) - el. Mistrzostw Świata'2014 - zaproszenie;
29. Serravalle - 10.09.2013 - San Marino - Polska 1:5 (1:3) - el. Mistrzostw Świata'2014;
30. Charków - 11.10.2013 - Ukraina - Polska 1:0 (0:0) - el. Mistrzostw Świata'2014;
31. Londyn - 15.10.2013 - Anglia - Polska 2:0 (1:0) - el. Mistrzostw Świata'2014;
32. Wrocław - 15.11.2013 - Polska - Słowacja 0:2 (0:2) - towarzyski;
33. Poznań - 19.11.2013 - Polska - Irlandia 0:0 - towarzyski;
34. Warszawa - 05.03.2014 - Polska - Szkocja 0:1 (0:0) - towarzyski;
35. Hamburg - 13.05.2014 - Niemcy - Polska 0:0 - towarzyski;
36. Gdańsk - 06.06.2014 - Polska - Litwa 2:1 (0:1) - towarzyski;
37. Faro - 07.09.2014 - Gibraltar - Polska 0:7 (0:1) - el. Mistrzostw Europy'2016;
38. Warszawa - 11.10.2014 - Polska - Niemcy 2:0 (0:0) - el. Mistrzostw Europy'2016;
39. Warszawa - 14.10.2014 - Polska - Szkocja 2:2 (1:1) - el. Mistrzostw Europy'2016;
40. Tbilisi - 14.11.2014 - Gruzja - Polska 0:4 (0:0) - el. Mistrzostw Europy'2016;
41. Wrocław - 18.11.2014 - Polska - Szwajcaria 2:2 (1:1) - towarzyski;
42. Dublin - 29.03.2015 - Irlandia - Polska 1:1 (0:1) - el. Mistrzostw Europy'2016;
43. Warszawa - 07.09.2015 - Polska - Gibraltar 8:1 (4:0) - el. Mistrzostw Europy'2016;
44. Glasgow - 08.10.2015 - Szkocja - Polska 2:2 (1:1) - el. Mistrzostw Europy'2016;
45. Warszawa - 11.10.2015 - Polska - Irlandia 2:1 (2:1) - el. Mistrzostw Europy'2016 - zaproszenie;

- lata 2016-2019:
1. Wrocław - 26.03.2016 - Polska - Finlandia 5:0 (3:0) - towarzyski;
2. Gdańsk - 01.06.2016 - Polska - Holandia 1:2 (0:1) - towarzyski;
3. Nicea - 12.06.2016 - Polska - Irlandia Północna 1:0 (0:0) - faza grupa Mistrzostw Europy'2016;
4. Saint-Denis - 16.06.2016 - Niemcy - Polska 0:0 - faza grupowa Mistrzostw Europy'2016;
5. Marsylia - 21.06.2016 - Ukraina - Polska 0:1 (0:0) - faza grupowa Mistrzostw Europy'2016;
6. Saint-Étienne - 25.06.2016 - Szwajcaria - Polska 1:1p.d. - 1:1 (0:1), 0:0d., 4:5k. - 1/8 finału Mistrzostw Europy'2016;
7. Marsylia - 30.06.2016 - Polska - Portugalia 1:1p.d. - 1:1 (1:1), 0:0d., 3:5k. - ćwierćfinał Mistrzostw Europy'2016;
8. Warszawa - 08.10.2016 - Polska - Dania 3:2 (2:0) - el. Mistrzostw Świata'2018;
9. Warszawa - 11.10.2016 - Polska - Armenia 2:1 (0:0) -  el. Mistrzostw Świata' 2018 - wydruk;
10. Bukareszt - 11.11.2016 - Rumunia - Polska 0:3 (0:1) - el. Mistrzostw Świata' 2018;
11. Warszawa - 04.09.2017 - Polska - Kazachstan 3:0 (1:0) - el. Mistrzostw Świata'2018;
12. Warszawa - 08.10.2017 - Polska - Czarnogóra 4:2 (2:0) - el. Mistrzostw Świata'2018;
13. Gdańsk - 13.11.2017 - Polska - Meksyk 0:1 (0:1) - towarzyski;
14. Chorzów - 27.03.2018 - Polska - Korea Południowa 3:2 (2:0) - towarzyski;
15. Moskwa - 18.06.2018 - Polska - Senegal 1:2 (0:1) - faza grupowa Mistrzostw Świata'2018;


REPREZENTACJA B:

1. Kessel - 14.05.1980 - Niemcy - Polska 2:1 (1:0) - towarzyski;
2. Bielsko-Biała - 07.09.2004 - Polska - Turcja 0:2 (0:1) - towarzyski;


REPREZENTACJA MŁODZIEŻOWA:

1. Kraków - 20.05.1959 - Polska - RFN -:- (-:-) - towarzyski;
2. Lublin - 26.09.1965 - Polska - Turcja -:- (-:-) - towarzyski;


REPREZENTACJA OLIMPIJSKA:

1. Rybnik - 16.03.1988 - Polska - Grecja 5:1 (1:1) - el. Igrzysk Olimpijskich'1988;**
2. Chorzów - 27.03.1988 - Polska - RFN 1:1 (1:1) - el. Igrzysk Olimpijskich'1988;**

REPREZENTACJA U-23:


1. Radomsko - 04.09.2010 - Polska - Iran 0:2 (0:0) - towarzyski;


REPREZENTACJA U-21:

- lata do 1999:
1. Zabrze - 25.03.1992 - Polska - Dania 1:1 (0:1) - ćwierćfinał Mistrzostw Europy u-21'1992 - żółty;
2. Zabrze - 25.03.1992 - Polska - Dania 1:1 (0:1) - ćwierćfinał Mistrzostw Europy u-21'1992 - biały;
3. Barcelona - 08.08.1992 - Hiszpania - Polska 3:2 (0:1) - finał Igrzysk Olimpiskich'1992;
4. Jastrzębie-Zdrój - 25.05.1993 - Polska - Anglia 1:4 (-:-) - el. Mistrzostw Europy u-21'1994;
5. Szczecin - 09.03.1994 - Polska - Portugalia 1:3 (1:0) - ćwierćfinał Mistrzostw Europy u-21'1994;
6. Rydułtowy - 05.09.1995 - Polska - Rumunia 3:3 (-:-) - el. Mistrzostw Europy u-21'1996;
7. Katowice - 04.09.1996 - Polska - Niemcy -:- (-:-) - towarzyski;
8. Chorzów - 09.11.1996 - Polska - Mołdawia 1:3 (-:-) - el. Mistrzostw Europy u-21'1998;
9. Katowice - 01.04.1997 - Polska - Włochy 1:1 (-:-) - el. Mistrzostw Europy u-21'1998;
10. Brzesko - 22.05.1997 - Polska - Grecja -:- (-:-) - towarzyski;
11. Katowice - 30.05.1997 - Polska - Anglia 1:1 (-:-) - el. Mistrzostw Europy u-21'1998;
12. Wodzisław Śląski - 13.06.1997 - Polska - Gruzja 2:2 (-:-) - el. Mistrzostw Europy u-21'1998;
13. brak danych (Izrael) - 24.02.1998 - Izrael - Polska -:- (-:-) - towarzyski;
14. Katowice - 26.05.1998 - Polska - Rosja -:- (-:-) - towarzyski;
15. Płock - 09.10.1998 - Polska - Luksemburg 5:0 (-:-) - el. Mistrzostw Europy u-21'2000;
16. Płock - 17.03.1999 - Petrochemia Płock - Polska -:- (-:-) - towarzyski;
17. Katowice - 30.03.1998 - Polska - Szwecja 2:0 (-:-) - el. Mistrzostw Europy u-21'2000;
18. Płock - 28.04.1999 - Polska - Czechy -:- (-:-) - towarzyski;
19. Płock - 18.05.1999 - Polska - Reprezentacja Ligi Polskiej -:- (-:-) - towarzyski;
20. Płock - 04.06.1999 - Polska - Bułgaria 3:3 (-:-) - el. Mistrzostw Europy u-21'2000;
21. Nowy Dwór Mazowiecki - 28.07.1999 - Polska - Malta -:- (-:-) - towarzyski;
22. Płock - 07.09.1999 - Polska - Anglia 3:1 (-:-) - el. Mistrzostw Europy u-21'2000;
23. Västerås - 08.10.1999 - Szwecja - Polska 1:2 (-:-) - el. Mistrzostw Europy u-21'2000;
24. Wronki - 12.11.1999 - Polska - Turcja 2:1 (-:-) - baraż/ el. Mistrzostw Europy u-21'2000;

- lata 2000-2009:
1. Tarnobrzeg - 03.06.2000 - Polska - Grecja -:- (-:-) - towarzyski;
2. Opoczno - 06.10.2000 - Polska - Białoruś 0:4 (0:2) - el. Mistrzostw Europy u-21'2002;
3. Wałbrzych - 11.04.2001 - Polska - Czechy -:- (-:-) - towarzyski;
4. Włocławek - 24.04.2001 - Polska - Szkocja -:- (-:-) - towarzyski;
5. Merthyr Tydfil - 01.06.2001 - Walia - Polska 0:4 (-:-) - el. Mistrzostw Europy u-21'2002 - Press Pass;
6. brak danych (Armenia) - 05.06.2001 - Armenia - Polska 2:0 (-:-) - el. Mistrzostw Europy u-21'2002;
7. Warszawa - 10.11.2001 - Polska - Włochy 2:5 (0:3) - baraż/ el. Mistrzostw Europy u-21'2002;
8. Nowy Sącz - 24.07.2002 - Polska - Finlandia -:- (-:-) - towarzyski;
9. Koszalin - 20.08.2002 - Polska - Belgia -:- (-:-) - towarzyski;
10. Grójec - 11.10.2002 - Polska - Łotwa 3:0 (2:0) - el. Mistrzostw Europy u-21'2004;
11. Opole - 28.03.2003 - Polska - Węgry 3:2 (2:1) - el. Mistrzostw Europy u-21'2004;
12. Łuków - 13.05.2003 - Polska - Ukraina 2:2 (-:-) - towarzyski - normalny;
13. Łuków - 13.05.2003 - Polska - Ukraina 2:2 (-:-) - towarzyski - ulgowy;
14. Wodzisław Śląski - 09.09.2003 - Polska - Szwecja 1:1 (0:1) - el. Mistrzostw Europy u-21'2004;
15. Budapeszt - 10.10.2003 - Węgry - Polska 1:2 (0:0) - el. Mistrzostw Europy u-21'2004;
16. Mińsk - 15.11.2003 - Białoruś - Polska 1:1 (1:0) - baraż/ el. Mistrzostw Europy u-21'2004;
17. Wronki - 19.11.2003 - Polska - Białoruś 0:4 (0:1) - baraż/ el. Mistrzostw Europy u-21'2004;
18. Grudządz - 27.04.2004 - Polska - Irlandia 2:2 (1:0) - towarzyski - zaproszenie;
19. Zabierzów - 22.08.2007 - Polska - Gruzja 3:1 (1:0) - el. Mistrzostw Europy u-21'2009;
20. Włocławek - 12.10.2007 - Polska - Hiszpania 0:2 (0:0) - el. Mistrzostw Europy u-21'2009; 
21. Nowy Sącz - 25.05.2008 - Polska - Słowacja 2:1 (-:-) - towarzyski;
22. Łuków - 01.08.2008 - Polska - Białoruś 2:2 (1:2) - towarzyski;
23. Grodzisk Wielkopolski - 08.09.2009 - Polska - Finlandia 2:1 (1:0) - el. Mistrzostw Europy u-21'2011;
24. Kielce - 13.10.2009 - Polska - Holandia 0:4 (0:1) - el. Mistrzostw Europy u-21'2011;

- lata 2010-2019:
1. Wronki - 14.11.2011 - Polska - Mołdawia 0:1 (0:0) - el. Mistrzostw Europy u-21'2013 - zaproszenie;
2. Gdynia - 10.09.2012 - Polska - Portugalia 0:0 - el. Mistrzostw Europy u-21'2013 - zaproszenie;
3. Siedlce - 23.03.2013 - Polska - Litwa 3:0 (0:0) - towarzyski;
4. Gdynia - 12.11.2015 - Polska - Norwegia 1:0 (0:0) - towarzyski;
5. Tychy - 16.11.2016 - Polska - Niemcy 1:0 (0:0) - towarzyski;
6. Lublin - 19.06.2017 - Polska - Szwecja 2:2 (1:2) - faza grupowa Mistrzostw Europy u-21'2017;
7. Kielce - 22.06.2017 - Polska - Anglia 0:3 (0:1) - faza grupowa Mistrzostw Europy u-21'2017;
8. Gdynia - 14.11.2017 - Polska - Dania 3:1 (2:0) - el. Mistrzostw Europy u-21'2019;


REPREZENTACJA U-20:


1. Łęczna - 20.10.1999 - Górnik Łęczna - Polska -:- (-:-) - towarzyski;
2. Brzeg - 12.11.2011 - Polska - Niemcy 1:0 (0:0) - towarzyski Turniej 4 Narodów u-20'2011/12;
3. Sulejówek - 05.09.2012 - Polska - Szwajcaria 2:1 (2:1) - towarzyski Turniej 4 Narodów u-20'2012/13 - zaproszenie;
4. Vevey - 10.10.2012 - Szwajcaria - Polska 2:2 (0:1) - towarzyski Turniej 4 Narodów u-20'2012/13;
5. Gliwice - 14.11.2012 - Polska - Niemcy 2:1 (1:1) - towarzyski Turniej 4 Narodów u-20'2012/13;
6. Gliwice - 27.03.2013 - Polska - Włochy 1:3 (0:2) - towarzyski Turniej 4 Narodów u-20'2012/13;
7. Łęczna - 19.11.2013 - Polska - Niemcy 0:1 (0:0) - towarzyski Turniej 4 Narodów u-20'2013/14 - zaproszenie;
8. Plewiska - 04.09.2014 - Polska - Szwajcaria -:- (-:-) - towarzyski Turniej 4 Narodów u-20'2014/15 - zaproszenie;
9. Szczecin - 18.11.2014 - Polska - Niemcy 0:2 (0:1) - towarzyski Turniej 4 Narodów u-20'2014/15;
10. Nowy Sącz - 11.06.2015 - Polska - Słowacja 0:1 (0:0) - towarzyski;


REPREZENTACJA U-19:

1. Gdańsk - 26.04.2001 - Polska - Anglia 0:0 - baraż/ el. Mistrzostw Europy u-19'2001;
2. Gdynia - 02.05.2002 - Polska - Niemcy  2:2 (-:-) - baraż/ el. Mistrzostw Europy u-19'2002;
3. Legionowo - 21.08.2003 - Polska - Anglia 0:0 - towarzyski;
4. Wronki - 08.10.2003 - Polska - Łotwa 3:0 (1:0) - 1 runda el. Mistrzostw Europy u-19'2004;
5. Lozanna - 13.07.2004 - Polska - Turcja 3:4 (1:2) - faza grupowa Mistrzostw Europy u-19'2004;
6. Wronki - 18.07.2006 - Polska - Austria 0:1 (0:0) - faza grupowa Mistrzostw Europy u-19'2006;
7. Wronki - 20.07.2006 - Polska - Belgia 4:1 (2:0) - faza grupowa Mistrzostw Europy u-19'2006;
8. Grodzisk Wielkopolski - 23.07.2006 - Czechy - Polska 2:0 (1:0) - faza grupowa Mistrzostw Europy u-19'2006;
9. Koszalin - 24.05.2011 - Polska - Irlandia 0:1 (0:1) - 2 runda el. Mistrzostw Europy'2011;
10. Łomża - 13.08.2012 - Polska - Łotwa 4:3 (1:2) - towarzyski - zaproszenie;
11. Łomża - 13.08.2012 - Polska - Łotwa 4:3 (1:2) - towarzyski - bilet;
12. Grajewo - 15.08.2012 - Polska - Łotwa 8:1 (4:0) - towarzyski - normalny;
13. Grajewo - 15.08.2012 - Polska - Łotwa 8:1 (4:0) - towarzyski - ulgowy;
14. Wronki - 11.10.2012 - Polska - Malta 5:0 (2:0) - 1 runda el. Mistrzostw Europy u-19'2013;
15. Wronki - 14.10.2012 - Polska - Holandia 1:3 (0:1) - 1 runda el. Mistrzostw Europy u-19'2013; 
16. Puławy - 22.03.2013 - Polska - Gruzja 3:1 (2:1) - towarzyski;
17. Gdynia - 05.06.2013 - Polska - Hiszpania 0:1 (0:1) - 2 runda el. Mistrzostw Europy u-19'2013 - przeciwnicy wpisani ręcznie;
18. Tuchola - 09.10.2014 - Polska - Mołdawia 4:1 (2:0) - 1 runda el. Mistrzostw Europy u-19'2015;
19. Łomża - 10.10.2015 - Polska - Słowenia 2:2 (0:1) - towarzyski;
20. Gliwice - 04.10.2017 - Polska - Irlandia Północna 2:1 (0:0) - 1 runda el. Mistrzostw Europy u-19'2018;
21. Chorzów - 07.10.2017 - Polska - Białoruś 3:0 (2:0) - 1 runda el. Mistrzostw Europy u-19'2018;
22. Zabrze - 10.10.2017 - Polska - Niemcy 0:2 (0:0) - 1 runda el. Mistrzostw Europy u-19'2018 - zaproszenie;
23. Zabrze - 10.10.2017 - Polska - Niemcy 0:2 (0:0) - 1 runda el. Mistrzostw Europy u-19'2018 - bilet;


REPREZENTACJA U-18:

1. Warszawa - 05.11.1975 - Polska - Dania 0:2 (-:-) - el. Turnieju UEFA Juniorów'1976;
2. Olsztyn - 26.10.1994 - Polska - Dania 2:3 (-:-) - 1 runda el. Mistrzostw Europy u-18'1995;
3. Opoczno - 31.10.1995 - Polska - Wyspy Owcze 4:0 (-:-) - 1 runda el. Mistrzostw Europy u-18'1996;
4. Koszalin - 04.06.1998 - Polska - Szwecja -:- (-:-) - towarzyski;
5. Przeworsk - 21.03.2000 - Polska - Ukraina -:- (-:-) - towarzyski;
6. Rzeszów - 26.03.2003 - Polska - Ukraina -:- (-:-) - towarzyski;
7. Łomża - 29.03.2011 - Polska - Holandia 3:0 (1:0) - towarzyski;
8. Łomża - 08.05.2013 - Polska - Białoruś 1:0 (1:0) - towarzyski;
9. Bełchatów - 03.04.2014 - Polska - Finlandia 2:0 (1:0) - towarzyski; 


REPREZENTACJA U-17:

1. Bielsk Podlaski - 24.09.2002 - Polska - Rosja -:- (-:-) - towarzyski,
    Hajnówka - 26.09.2002 - Polska - Rosja -:- (-:-) - towarzyski - zaproszenie na dwumecz;
2. Warszawa - 28.03.2016 - Polska - Czarnogóra 2:0 (1:0) - 2 runda el. Mistrzostw Europy u-17'2016;
    Warszawa - 30.03.2016 - Polska - Serbia 1:2 (0:1) - 2 runda el. Mistrzostw Europy u-17'2016;
    Pruszków - 02.04.2016 - Polska - Irlandia 0:0, 4:3k. - 2 runda el. Mistrzostw Europy u-17'2016 - karta Organizator na cały turniej eliminacyjny;
3. Pruszków - 02.04.2016 - Polska - Irlandia 0:0, 4:3k. - 2 runda el. Mistrzostw Europy u-17'2016 - zaproszenie;


REPREZENTACJA U-16:


1. Łuków - 12.10.1995 - Polska - Estonia 3:0 (-:-) - towarzyski;
2. Unicov - 24.04.1999 - Polska - Rosja 2:1 (-:-) - faza grupowa Mistrzostw Europy u-16'1999;
3. Jihlava - 01.05.1999 - Polska - Portugalia 2:1 (-:-) - ćwierćfinał Mistrzostw Europy u-16'1999;
4. Kyjov - 05.05.1999 - Czechy - Polska 2:3 (0:3) - półfinał Mistrzostw Europy u-16'1999;
5. Bestwina - 25.07.2001 - Polska - Rumunia -:- (-:-) - towarzyski;
6. Koszalin - 12.04.2013 - Polska - Norwegia 3:0 (2:0) - towarzyski Turniej UEFA;
7. Starogard Gdański - 18.05.2016 - Polska - Białoruś 3:1 (2:1) - towarzyski Turniej UEFA - zaproszenie;
8. Starogard Gdański - 20.05.2016 - Polska - Szwajcaria 1:1 (1:0), 3:4k. - towarzyski Turniej UEFA - zaproszenie;
9. Pruszcz Gdański - 22.05.2016 - Polska - Dania 1:0 (0:0) - towarzyski Turniej UEFA - zaproszenie;
10. Malbork - 15.04.2017 - Polska - Norwegia 1:0 (0:0) - towarzyski Turniej UEFA;


REPREZENTACJA U-15:

1. Brzeg - 12.06.2015 - Polska - Szkocja 3:1 (1:1) - towarzyski;
2. Krosno - 13.04.2016 - Polska - Finlandia 5:0 (2:0) - towarzyski Turniej Trzech Narodów;
3. Grajewo - 26.05.2016 - Polska - Białoruś 1:1 (1:1) - towarzyski;


REPREZENTACJA W FUTSALU A:


1. Zabrze - 14.01.2000 - Polska - Łotwa 4:0 (-:-) - el. Mistrzostw Świata w futsalu'2000 - normalny;
2. Zabrze - 14.01.2000 - Polska - Łotwa 4:0 (-:-) - el. Mistrzostw Świata w futsalu'2000 - ulgowy;
3. Zabrze - 15.01.2000 - Polska - Macedonia 10:2 (2:1) - el. Mistrzostw Świata w futsalu'2000;
4. Zabrze - 17.01.2000 - Polska - Rosja 1:2 (0:1) - el. Mistrzostw Świata w futsalu'2000;
5. Zabrze - 19.01.2000 - Polska - Belgia 6:2 (2:1) - el. Mistrzostw Świata w futsalu'2000;
6. Zabrze - 12.10.2000 - Polska - Izrael 5:3 (1:2) - el. Mistrzostw Europy w futsalu'2001;
7. Zabrze - 13.10.2000 - Polska - Grecja 12:3 (5:2) - el. Mistrzostw Europy w futsalu'2001;
8. Zabrze - 15.10.2000 - Polska - Portugalia 3:0 (1:0) - el. Mistrzostw Europy w futsalu'2001;
9. Chorzów - 10.12.2003 - Polska - Portugalia 2:7 (-:-) - baraż/ el. Mistrzostw Świata w futsalu'2004;
10. Lizbona - 17.12.2003 - Portugalia - Polska 7:2 (-:-) - baraż/ el. Mistrzostw Świata w futsalu'2004;
11. Rzeszów - 23.10.2006 - Polska - Anglia 16:0 (-:-) - towarzyski,
      Krosno - 24.10.2006 - Polska - Anglia 9:2 (-:-) - towarzyski - zaproszenie na dwumecz;
12. Szczecin - 05.12.2007 - Polska - Litwa 2:4 (2:2) - towarzyski;
13. Rzeszów - 08.01.2008 - Polska - Cypr 4:0 (2:0) - towarzyski,
      Krosno - 09.01.2008 - Polska - Turcja 7:0 (2:0) - towarzyski,
      Rzeszów - 11.01.2008 - Polska - Łotwa 3:3 (1:0) - towarzyski - zaproszenie na cały turniej;
14. Lublin - 24.04.2014 - Polska - Rumunia 3:3 (1:2) - towarzyski;
15. Szczecin - 09.02.2015 - Polska - Rosja 0:6 (0:1) - towarzyski;
16. Krosno - 18.03.2015 - Polska - Białoruś 0:0 - el. Mistrzostw Europy w futsalu'2016;
17. Krosno - 21.03.2015 - Polska - Włochy 3:6 (3:3) - el. Mistrzostw Europy w futsalu'2016;
18. Tychy - 02.09.2015 - Polska - Czechy 5:2 (2:1) - towarzyski Turniej Państw Wyszehradzkich,
- Polska - Czechy 7:2 (5:0) - towarzyski Turniej Państw Wyszehradzkich U-21 - bilet na dzień turniejowy;
19. Tychy - 03.09.2015 - Polska - Węgry 6:2 (1:1) - towarzyski Turniej Państw Wyszehradzkich,
- Polska - Węgry 4:2 (1:0) - towarzyski Turniej Państw Wyszehradzkich U-21 - bilet na dzień turniejowy;
20. Tychy - 04.09.2015 - Polska - Słowacja 1:1 (0:0) - towarzyski Turniej Państw Wyszehradzkich,
- Polska - Słowacja 2:0 (1:0) - towarzyski Turniej Państw Wyszehradzkich U-21 - bilet na dzień turniejowy;


OLDBOYE:

1. Pszów - 21.04.1992 - Polska "Orły Górskiego" - Rosja "Sborna" -:- (-:-) - towarzyski;
2. Mielec - ??.??.???? - Stal Mielec - Polska lat 70-tych -:- (-:-) - towarzyski;
3. Zabrze - 23.05.1997 - Polska - Europa 7:7 (-:-) - towarzyski "Benefis Włodzimierza Lubańskiego";
4. Zabrze - 12.05.2002 - Górnik Zabrze - Orły Górskiego 6:5 (1:3) - charytatywny "Gramy dla Janka Banasia";
5. Łódź - 20.05.2006 - Polska FC - Real Madryt 2:3 (-:-) - dobroczynny "Knock-Out Dystrofii - Ratujemy Życie";
6. Gdynia - 30.06.2007 - Polska Kadra Gwiazd - Agrupacio Barca Veterans -:- (-:-) - charytatywny;
7. Lublin - 12.10.2014 - Orły Engela - Górnik Łęczna 4:3 (1:3) - towarzyski;


BEACH SOCCER:


1. Chodecz - 02.08.2003 - Polska - Norwegia 6:4 (1:0, 3:3, 2:1) - towarzyski;
2. Nassau - 28.04.2017 - Japonia - Polska 9:4 (2:0, 5:2, 2:2) - faza grupowa Mistrzostw Świata w Beach Soccerze'2017;
3. Nassau - 30.04.2017 - Polska - Brazylia 4:7 (1:1, 0:2, 3:4) - faza grupowa Mistrzostw Świata w Beach Soccerze'2017;
4. Nassau - 02.05.2017 - Tahiti - Polska 8:4 (4:0, 2:1, 2:3) - faza grupowa Mistrzostw Świata w Beach Soccerze'2017;


REPREZENTACJA KOBIET A:


1. Ostrowiec Świętokrzyski - 21.06.1997 - Polska - Jugosławia 3:0 (0:0) - towarzyski;
2. Konin - 06.05.2000 - Polska - Belgia 2:2 (1:2) - el. Mistrzostw Europy Kobiet'2001;
3. Łęczna - 28.10.2001 - Polska - Chorwacja 2:0 (0:0) - el. Mistrzostw Świata Kobiet'2003;
4. Czechowice-Dziedzice - 19.04.2003 - Polska - Węgry 0:2 (0:0) - el. Mistrzostw Europy Kobiet'2005;
5. Kwidzyn - 08.05.2004 - Polska - Rosja 1:1 (1:0) - el. Mistrzostw Europy Kobiet'2005;
6. Nowy Sącz - 19.09.2009 - Polska - Ukraina 4:1 (3:0) - el. Mistrzostw Świata Kobiet'2011;
7. Grodzisk Wielkopolski - 24.10.2009 - Polska - Rumunia 2:0 (1:0) - el. Mistrzostw Świata Kobiet'2011;
8. Szczecin - 19.05.2010 - Polska - Włochy 1:5 (1:4) - towarzyski - zaproszenie;
9. Racibórz - 24.06.2010 - Polska - Bośnia i Hercegowina 1:0 (0:0) - el. Mistrzostw Świata Kobiet'2011;
10. Katowice - 02.03.2011 - Polska - Słowacja 3:1 (0:0) - towarzyski - zaproszenie;
11. Racibórz - 21.09.2011 - Polska - Rosja 0:2 (0:1) - el. Mistrzostw Europy Kobiet'2013;
12. Nowy Sącz - 22.10.2011 - Polska - Grecja 2:0 (1:0) - el. Mistrzostw Europy Kobiet'2013; 
13. Sosnowiec - 26.10.2011 - Polska - Bośnia i Hercegowina 4:0 (1:0) - el. Mistrzostw Europy Kobiet'2013;
14. Wrocław - 26.09.2013 - Polska - Wyspy Owcze 6:0 (4:0) - el. Mistrzostw Świata Kobiet'2015;
15. Sosnowiec - 22.11.2014 - Polska - Belgia 1:4 (1:0) - towarzyski;
16. Konin - 20.05.2015 - Medyk Konin - Polska 4:0 (3:0) - towarzyski;
17. Tychy - 22.10.2015 - Polska - Słowacja 2:0 (1:0) - el. Mistrzostw Europy Kobiet'2017;
18. Tychy - 07.04.2016 - Polska - Dania 0:0 - el. Mistrzostw Europy Kobiet'2017;


REPREZENTACJA KOBIET U-19:

1
. Plewiska - 17.09.2016 - Polska - Norwegia 2:0 (1:0) - el. Mistrzostw Europy Kobiet'2017 - zaproszenie;


REPREZENTACJA KOBIET U-17:


1. Świdnik - 09.04.2016 - Polska - Norwegia 0:1 (0:0) - turniej towarzyski UEFA - na bilecie jako kadra U-16;
2. Łęczna - 13.04.2016 - Polska - Białoruś 6:0 (1:0) - turniej towarzyski UEFA - na bilecie jako kadra U-16;


REPREZENTACJA KOBIET W FUTSALU A:

1. Gorzów Wielkopolski - 13.04.2018 - Polska - Rosja 2:4 (0:3) - towarzyski - wejściówka;
2. Gorzów Wielkopolski - 14.04.2018 - Polska - Rosja 1:3 (0:2) - towarzyski - wejściówka;


* - mecz nieoficjalny lub uznawany za nieoficjalny
** - uznawany za nieoficjalny mecz Reprezentacji A

skróty:
- NRD - Niemiecka Republika Demokratyczna;
- ZSRR - Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich;
- RFN - Republika Federalna Niemiec;
- WKS - Wybrzeże Kości Słoniowej;
- RPA - Republika Południowej Afryki;

Patrz na czas :)
 
Polub mnie :)
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=